Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Azazel

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Słowo lękowcy zobowiązuje A co się robi na takich spotkaniach? Wymienia się uwagami na temat leków?
 2. Tak sobie patrzę i myślę jak to by było się z wami spotkać bo widzę, że to jednak nie czcze pierdo...e. Ale z drugiej strony moj kontakt z ludźmi w luźnej strefie kończy się źle.
 3. o tym mowię :). Nikt nikogo nie obwinia :P:P:P trzeba było tak od razu. Może kiedyś się uda. A co do mojej wyobraźni mam na tyle sprawną, że nie rozgrzałem nawet silnika a co tu o turbinie mowić. Nie chodzi o teorie spiskowe :) po prostu nie urodziłem się wczoraj. Kazdy wie o czym mowię, ale koty się wiesza na tym kto o tym wspomni oł jee, standard. Ja w takim razie nadal jestem zdeklarowany spotkać się :) bede tu zaglądał co jakiś czas. Przynajmniej już jest temat do dyskusji przy spotkaniu I NN4V obrażają się tylko pizdy moj rycerzu na białym koniu, za chamską dyskusję zawsze piwko . Jak coś się uzbiera to pewnie temat odżyje, mam nadzieje, że na nie zdążę umrzeć do tego czasu. 3majcie się
 4. ho ho ho nawet nie probojcie ze mnie zrobić kozła ofiarnego za to, że umiem czytać między wierszami. To nie ja się "wypiąłem". Dodam, że nie pojechałem jednak do nigdzie i nadal jestem dyspozycyjny. Ale raczej na tle tego co tu się dzieje nie będę skory do spotkania. Daje wam wolną rękę i pozwalam wam pojsc na randkę znajcie moją łaskę. btw fajny kot. Zaczynam weekend spod znaku Wiedzmina.... kocham życie!
 5. Hmm szkoda. W takie ja odpadam, nie będę czekać po to by się okazało, że nici Jadę do poznania :) można sprobować, za tydzien. Troje ludzi to absolutne minimum, lepsze rozłożenie sił jest po prostu raźniej. Ale i tak miło było, że prawie się udało
 6. oho zaczęło się . copy that tszzzzzt.
 7. Liczy się jakość Nie ma co marudzic, jak bedzie chujowo to kazdy sie rozejdzie w swoja strone i bedzie odhaczone :) ja bede w takim razie w czarnym thishercie z znakiem batmana to dosyc harakterystyczne.
 8. A jak z komunikacją? trzeba wejść do środka i ryknąć na całą salę "kto od depresantów?"
 9. Hej, no ja mam cały długi weekend wolny. Nie ma różnicy gdzie i kiedy.
×