Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez jk81 13 wrz 2014, 21:58
Mam 33lata i od 7 lat choruje na depresje, od jakiegoś czasu mam mysli samobójcze, poniewaz duszę się swoim zyciem. Jestem zmęczona praca męzem dziecmi ogólnie mam problem z otoczeniem,pozbywam się znajomych i czuję ze towarzystwo ludzi mnie przytłacza

Witam

przez Fizli 14 wrz 2014, 15:08
witaj w klubie i na forum
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Witam

przez Druid 14 wrz 2014, 15:11
jk81, cześć. Masz w okolicy oddział dzienny?
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez jk81 14 wrz 2014, 20:42
Tak mam oddział dzienny, a dlaczego pytasz???

Witam

przez monk.2000 14 wrz 2014, 20:43
Witaj na forum. :-)
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Witam

przez 520m.n.p.m. 14 wrz 2014, 20:47
witaj
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Witam

przez Laura1234 15 wrz 2014, 12:54
A leczysz się ? bierzesz jakies leki? depresja to choroba sama ją nie wyleczysz

Witam

przez Olmici 15 wrz 2014, 16:11
Hej
Szukaj światła w morzu cieni ...

Witam

przez Druid 15 wrz 2014, 18:54
jk81 napisał(a):Tak mam oddział dzienny, a dlaczego pytasz???
bo może terapia grupowa ulżyłaby Ci w cierpieniu (?)
Druid

Witam

przez Przemek_44 17 wrz 2014, 01:42
Pluszowy w kosmosie napisał(a):

jk81 może psychoterapia grupowa, a może indywidualna (?) jakieś leki (?) na pewno wizyta u jakiegoś specjalisty, zarówno psychiatry jak i psychologa..Ważne jest (przynajm. moim zdaniem postawienie dobrej diagnozy), bo np nie wiadomo, czy masz klasyczną depresję i z tego powodu wszystko Cię przytłacza, w tym ludzie ? czy masz depresję, ale jest ona wynikiem np fobii społecznej, czyli lęku przed kontaktami z ludźmi (?)..Od dobrej diagnozy zależy później sposób leczenia, czy bardziej leki, czy psychoterapia:)
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Witam

przez jk81 24 wrz 2014, 07:31
Przemek_44 napisał(a):
Pluszowy w kosmosie napisał(a):

jk81 może psychoterapia grupowa, a może indywidualna (?) jakieś leki (?) na pewno wizyta u jakiegoś specjalisty, zarówno psychiatry jak i psychologa..Ważne jest (przynajm. moim zdaniem postawienie dobrej diagnozy), bo np nie wiadomo, czy masz klasyczną depresję i z tego powodu wszystko Cię przytłacza, w tym ludzie ? czy masz depresję, ale jest ona wynikiem np fobii społecznej, czyli lęku przed kontaktami z ludźmi (?)..Od dobrej diagnozy zależy później sposób leczenia, czy bardziej leki, czy psychoterapia:)

Byłam u lekarza przepisał mi jakieś leki ale nie stwierdził co to za rodzaj, chciałabym ąby ktos w końcu mnie wyleczył z tego. Najgorsze są napady agresji w stosunku do domowników, brak zainteresowania sfera intymną.. Do obowiązków domowych mam odrazę, ogólnie do męża pracy wszystkiego. Na terapie chodziłam dwa lata, brałam leki,ale myślałam że już nie trzeba i na nowo muszę to wszystko:(((

Witam

przez freda 24 wrz 2014, 09:08
jk81, niestety,ale ta choroba często wraca.powodzenia w ponownym leczeniu :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

Witam

przez Los Angeles30 24 wrz 2014, 09:55
Czesc wszystkim.Na nerwice lękową(nie mogłem spac,miałem lęki itd) stosowałem tabletki nexpram.Nie powiem bo po 10ciu dniach leczenia
bardzo mi pomagały.Niestety poszedłem do znajomych i tam wypiłem za duzo alkoholu no poprostu upiłem sie...Zmyliło mnie to ze kiedys leczyłem sie seroxatem i czasami wypiłem i nic mi nie było wiec pomyslałem za jak przy nexpramie troche sie napije to nic nie bedzie sie działo.Wielka pomyłka.Na kacu poczułem ciarki w głowie i ucisk w głowie i to by tak nie przeszkadzało gdyby nie uczucie odrealnienia i strasznych lęków(widziałem ze jedna osoba nick-New York miała podobnie ale 2lata temu sie tu na forum wypowiadała wiec nie wiem czy sie odezwie).Kiedy brałem dalej nexpram te ciarki nie schodziły wiec przerwałem leczenie i pomyslałem ze zaczne jeszcze raz kiedy głowa dojdzie do siebie.Jakos nie moze a juz 3tyg jestem czysty .Mam czasami ucisk w głowie i ciarki prawie codziennie.Czy wie ktos co sie mogło stac i czy to przejdzie bo mam juz doła ze nie

Sortuj wg