cześć nerwusy:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć nerwusy:)

przez Pawelm 09 paź 2006, 19:14
cześć, znalazłem to formu niedawno, nie wiedziałem że tyle osób dopadło to badziewie, ja choruję już od 11 lat, raz jest lepiej raz gorzej, zaczeło się klasycznie w nocy napadem lęku, przyjechało pogotowie i lekarka stwierdziła grypę :D później już było z górki, napady prawie codziennie, i na pogotowiu, po badaniach, a było ich dużo, leżałem nawet w szpitalu na hypoglikemie, wylądowałem u psychiatry. Od jakiś 10 lat z przerwami zażywam seroxat. Biorę go np. 1 rok jest wszystko ok, odstawiam i po jakimś czasie znowu mam nawrót, i tak w kółko. Po odstawieniu seroxatu nie pojawiają się już lęki , co jest bardzo pozytywne, ale mam różne bóle somatyczne, lub wmawiam sobie jakąś chorobę. Wmówiłem sobie np że mam tasiemca niezłe co :lol: i schudłem jakieś 20 kg, ważyłem około 50 kg, teraz np. wmówiełem sobie że mam zepsute zęby i bolą mnie od jakiś 6 miesięcy wszystkie chociaż dentyste odwiedzam prawie co tydzień, od zębów zaczęły mnie boleć dziąsła a później twarz, robiłęm nawet tomograf głowy ale oczywiście nić nie wykazał. No i tak żyje od bólu do bólu, a jakbyście mnie zobaczyli to pewnie byście nie zauważyli że coś z główką nie tak, prowadzę normalne życie, praca, dom, imprezy weekendowe, nie zamartwiam się, chociaż czasami wieczorami leże i wyje z bólu,
pozdrawiam wszystkich
Paweł

przez onalalala 09 paź 2006, 20:07
często tak własnie bywa..u mnie nikt nie wie, ze na to choruje i gdyby sie dowiedział nie byłoby wiary. Ale cóż-bywa jak mówią - życie:P
nikt nie powiedział ze bedzie łatwo:) pozdrawiam
a nadzieja jest jak dupa trzeba ja mieć:) ;)
aaa

przez shadow_no 09 paź 2006, 22:19
Pawelm, witam na forum!
Czuj się jak u siebie.

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 11 paź 2006, 09:19
Witaj miło Pawelm :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez LINA 11 paź 2006, 11:31
Ja również Cię witam :D

przez Gods Top 10 11 paź 2006, 11:51
Witaj Pawelm :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez ~Maja 11 paź 2006, 14:47
Hejka, miło, że nas w końcu znalazłeś. :) Z Twojego postu wynika, że długo się leczysz, ale o wiele dłużej chorujesz... ?
Widzę, że do Twoich napadów doszła hipohondria? Ciężko, lecz i tak jesteś na dobrej drodze, bo stwarzasz pozory, że nie chorujesz (chociaż czasem warto by było ukazać, że się potrzebuje tej pomocy... )

Podsmuję. Pozwolisz?
Całkowicie normalnie funkcjonujesz, lecz wkręcasz się, że coś Ci dolega.

Nie wiem, czy wiesz, ale gdyby podświadomosć nie słuchała się twoich problemów, (których i tak nie masz!) wszytko by było w porządku. Pozdrawiam
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

Sortuj wg