Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam!

przez K. 04 maja 2010, 18:40
A zatem radzę opowiedzieć o tym na kolejnej wizycie.
Może Twoja Mama ma też problemy, może broni się przed prawdą, a może ma ograniczony punkt widzenia i wydaje jej się, że jesteś 'głupia', bo potrzebujesz psychologa.
Wiesz, w Polsce to mimo wszystko nadal jest temat, który zbywa się milczeniem i ludzie wolą powiedzieć, że ktoś jest leniwy, niż, że ma problemy z psychiką.
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Rita_tita 04 maja 2010, 19:00
Moja mama właśnie się do takich zalicza z tego co widzę:(

przez K. 04 maja 2010, 21:27
To nie ma jej o co winić.
Naprawdę większość osób ma małe pojęcie nie tyle co o samej psychologii, ale różnego rodzaju zaburzeniach.
Wydaje im się, że depresja, to zwykły 'dół', że nerwica to po prostu zdenerwowanie.

Może powinnaś Mamie pokazać o co w tym wszystkim chodzi, podać kilka książek, czy publikacji, żeby zorientowała się, że człowiek, który ma problemy z psychiką to nie 'głupek' w kaftanie i pokoju bez okien, do którego obiad podają a szufli .... :roll:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rita_tita 05 maja 2010, 07:38
Dawałam,a w zasadzie próbowałam jej dać publikacje na ten temat to ona tylko stwierdziła,że nie bedzie tego czytać bo jeszcze ona zwariuje i że to wszystko to ja napewno mam od internetu :bezradny:

Sortuj wg