Niestety, dopadło mnie i jest strasznie, fatalnie, itp. itd.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Niestety, dopadło mnie i jest strasznie, fatalnie, itp. itd.

przez majestic21 19 maja 2006, 13:25
Witam wszystkich serdecznie. Bardzo proszę o udzielenie kilku wskazówek
jeśli będzie to możliwe. Od mniej więcej 3 miesięcy cierpię na nerwicę
lękowa, początkowo objawy były słabe, właściwie tylko kołatanie serca
i podrywanie z łóżka, ogólny niepokój. Obecnie mimo leczenia się u
psychiatry, tenże zaaplikował mi "PAXTIN" oraz doraźnie w razie ataku
"CLORANXEN" objawy się zwiększyły. Już nie mam takich nagłych ataków
tak gwałtownych, natomiast ciągle źle się czuję, drżenie ciała, suchość
w ustach, pieczenie stóp i podudzi, "niespokojne nogi", przeszywające
gorąco, właściwie tylko z lewej strony, nerwobóle, uczucie ciągłej
gorączki, mętne widzenie i mrowienie w stopach. Poradźcie coś bo już
sam nie wiem co robić. Lekarz twierdzi że to ustąpi a ja już 2 tygodnie
łykam ten PAXTIN i właściwie tylko po CLORANXENIE trochę te objawy
maleją. Jestem tu nowy i cieszę się że jest takie forum gdzie mam
nadzieję usłyszę coś pochlebnego i pomocnego. Pozdrawiam wszystkich
chorych i zdrowych. Majestic21.
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
19 maja 2006, 12:55
Lokalizacja
Katowice-Polska

Avatar użytkownika
przez Magda-27 19 maja 2006, 14:42
Witaj Majestic21 :)
Nic się nie martw, z dnia na dzień powinno być coraz lepiej, a jeżeli się nic nie poprawia to pogadaj z lekarzem i może zmieni Ci lek. Musisz być cierpliwy, a napewno bedzie dobrze. Głowa do góry :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
891
Dołączył(a)
22 lis 2005, 13:23
Lokalizacja
Ruda Śląska

przez Aga1 20 maja 2006, 13:22
Cześć , ja biorę Paxitin 20 od 3 miesięcy. Na początku nie było łatwo. Nie mogłam spać, wymiotowałam w dzień i w nocy, pociłam się bardzo a w nocy to czułam jakby mnie skóra piekła, do tego dreszcze, zawroty głowy , nie mogłam nic jeść za to piłam jak smok..Lekarka mnie uprzedziła zę przez kilka dni będzie żle, ale ze az tak to nie myślałam.Byłam przerażona.Wszystko przeszło.Na początku do póki się nie polepszyło brałam pół tabletki, póżniej całą o od2 tygodni 1 i 1\2.Jak przeszłam na tą ostatnia dawkę taż miałam dreszcze przez 2 dni.Teraz jest dobrze. Pamiętaj lek trzeba wziąść do 10 rano po jedzeniu.Ja dostalam na poczatek jeszcze hydroxyzynę , ale jej wogóle nie bralam.Gdy czułam że CZUJE SIĘ GORZEJ STARAŁAM SIĘ CZYMŚ ZAJĄĆ I TO MOMAGAŁO.Cierpliwości , a będzie dobrze. Ja od momentu jak biorę PAXITIN nie wzielam żadnej innej tabletki, ani propranololu ani od bólu głowy , a głowa przed leczeniem bolała mnie bardzo. Zobaczyssz wszystko będzie dobrze. Zycze Ci duzo optymizmu i wiary w to co robisz, bo to jest teraz najważniejsze.
Offline
Posty
553
Dołączył(a)
20 kwi 2006, 11:33
Lokalizacja
mazowsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mysia_fisia 20 maja 2006, 18:34
Cześć,
nie poddawaj się. Ja osobiście nie biorę tych leków, ale jak widzę dostałaś juz słowa pociechy odinnych.
Będzie dobrze!
Każdy ma swoje marzenia i może mieć swój performens. Nie każdy próbuje...
Offline
Posty
83
Dołączył(a)
08 maja 2006, 10:22

Avatar użytkownika
przez bibi 21 maja 2006, 08:50
witaj na forum :)
przechodzimy/liśmy równiez to samo :(
wierz mi, że jest tak jak napisała Magda , że z czasem bedzie przechodzic. będzie coraz lżej. ale daj sobie czasu. cierpliwości. Niektóre leki działaja po 3 tygodniach. jeżeli po miesiącu nie bedzie poprawy to wtedy idź do lekarz
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1373
Dołączył(a)
17 paź 2005, 10:56
Lokalizacja
zgorzelec

przez limba 21 maja 2006, 21:18
Hej hej, dopisuje swoje pozdrowienia i dołanczam się do rad bibi.Nie nakręcaj się daj sobie trochę czasu,na początku brania leków,przeważnie jest ciężko,czasem objawy są gorsze od samej nerwicy,ale pózniej przechodzi!Tak jakby organizm przyzwyczaił się,jeśli nie poczujesz poprawy,idż do lekarza,może ten lek nie podejdzie.Ja musiałam zrezygnować z dwóch i to nie na początku brania, tylko podczas zmiany na inny :D :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...
Offline
Posty
286
Dołączył(a)
10 kwi 2006, 21:41
Lokalizacja
Podkarpacie

przez majestic21 22 maja 2006, 08:03
Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Już zmieniłem lek na AUREX.
Spróbuję go i napiszę później. Pozdrawiam. Majestic21.
Majestic21
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
19 maja 2006, 12:55
Lokalizacja
Katowice-Polska

Avatar użytkownika
przez didado1 24 maja 2006, 15:45
Witaj :D
wszystko będzie pomalutku przechodzic trochę cierpliwości
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1189
Dołączył(a)
03 mar 2006, 14:35

Re: Niestety, dopadło mnie i jest strasznie, fatalnie, itp. itd.

przez aniusia1 04 sie 2009, 17:55
ja osobiście tylko radze Ci uważać z cloranxenem,bo to lek który wywołuje efekt że jak sie coś dzieje odrazu o nim sie myśli.Sama niestety biore go już 10 miesięcy i mam problem z odstawieniem,a miał być tylko lekiem doraznym.Życze powodzenia
Offline
Posty
7
Dołączył(a)
04 sie 2009, 17:24

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do