Witam. Ja i mój problem.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam. Ja i mój problem.

przez malutka_ 23 lut 2010, 00:04
Witam!
Jeszcze miesiąc temu było ze mną raczej ok. Ale zaczęły się problemy ze zdrowiem mojego narzeczonego i przez to w naszym związku. Ostatecznie zostawił mnie i zjechał równo z góry na dół, że zepsułam mu te lata, że wszystkiego żałuje. Na dodatek zwyzywał :( Nie radzę sobie już. On był oprócz tego, ze moją miłością to też moim jedynym przyjacielem... Straciłam wszystko. W dodatku chyba znalazł sobie nową dziewczynę (w sensie, że podoba mu się i będzie coś próbować). Jak to widzę to mnie krew zalewa...
Nie śpię po nocach... Bez przerwy płaczę. Nawet w autobusie. Nic mnie nie cieszy. W dodatku miewam myśli samobójcze :( Nie zdawałam sobie sprawy ze skali tego, dopóki wczoraj w tv nie mówili o depresji. Wymienione tam objawy pasowały do mnie... Boję się jutra. Nie chcę wychodzić z domu. Nie jem, płaczę... Co robić? To tak strasznie boli... :(

Re: Witam. Ja i mój problem.

przez Joana 23 lut 2010, 00:11
Malutka.
Twój stan trwa dosyć krótko by mówić o depresji. myślę, że to raczej epizod depresyjny. Dobrze, ze dostrzegłaś w miarę szybko, że z Tobą dzieje się coś niedobrego. Radzę udać się do psychologa - im wcześniej zaczniesz się leczyć tym lepiej!
Strata boli, rozumiem Cię..

przez VasqueS 23 lut 2010, 00:12
Witaj!
Posłuchaj Mnie!
Skoro Cię zwyzywał to pomyśl sobie jaki on jest przecież to on cię wybrał na dziewczynę a teraz temu zaprzecza wyzywając Cię.
Nie ułożyło się między wami ale zwyzywał cię bo nie umie sam z tym sobie poradzić.
Najlepiej by było żebyś się wybrała do psychiatry po jakieś leki i może do psychologa porozmawiać
Tutaj poznasz wielu ludzi którzy cię zrozumieją.
Witamy na forum :)
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malutka_ 23 lut 2010, 20:17
Bardzo mi ciężko... jeszcze jak widzę, że on się umawia z koleżankami a mnie ignoruje... jestem załamana i naprawdę chcę sobie coś zrobić :(

Sortuj wg