Witam Wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam Wszystkich!

przez timon23 29 lip 2008, 14:01
No lekarz rodzinny, jak poprosiłem go o skierowanie do neurologa, to powiedzał mi że przesadzam i wymyslam sobie choroby...

przez wróbelek Elemelek 29 lip 2008, 14:05
hej!! witam wszystkich, jestem tu nowa, postanowiłam dołączyć się do grona ludzi walczących z nerwicą... mnie prześladuje od roku ale jakos udawało mi się to tuszować i wmawiać sobie że nic mi nie jest, ale od tygodnia czuje się okropnie, nawet nie wiem jakimi słowami można to opisać, i nie dam się tak wykorzystywać tej nerwicy, o nie!!! :P mam nadzieje że przyjmiecie mnie tutaj miło, bo chyba tego najbardziej potrzeba w tym momencie:) życzę wszystkim powodzenia w walce z nerwicą, damy rade!!!!!!!! :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Zahn 29 lip 2008, 15:36
Witaj wróbelek Elemelek :) Prawdziwa z Ciebie optymistka i dobrze. W walce z nerwicą trzeba mieć w sobie jak najwięcej radości i optymizmu... na pewno świetnie się będziesz czuła wśród nas. Pozdrawiam.
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 29 lip 2008, 18:47
Witam Wszystkich nowych Użytkowników na forum. Zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam cieplutko.
Pstryk

Sortuj wg