Dzień ale czy dobry?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień ale czy dobry?

przez atabe 27 maja 2008, 09:52
Nie mam już pomysłów na to, co zrobić ze swoim życiem...kilka tygodni temu stwierdzono u mnie depresję...(nawet nie wiem co mam napisać)...byłam na kilku wizytach u psychologa, ale czuję, że one mi nic nie dają-staczam się coraz bardziej, od pewnego czasu prócz poczucia bezsensu wszystkiego wokół mnie pojawiły się lęki-panicznie boję się zostać w domu sama-wpadam w taką panikę, ze cały czas płacze-nie potrafie się uspokoić...to jest nie do zniesienia, nie potrafie sobie z tym poradzić. Na samą myśl, że mam zostać sama w domu przez kilka godzin sprawia, że zaczęłam mieć myśli samobójcze, wolałabym bowiem żeby mnie wcale nie było- nie musiałabym wtedy przeżywać tych strasznych chwil...Nie wiem czy ktoś jest w stanie mi pomóc-jak dotąd czuję, że nikt tak naprawde nie potrafi zrozumieć przez co ja przechodze...mój narzeczony mówi bym zmieniła pracę (ta którą mam mi nie odpowiada pod wieloma względami) i pomyślała nad zmianą studiów...bo stwierdzam, że te które wybrałam są pomyłka-ja jednak męcze się na nich już 4 lata i nie wiem czy warto je teraz odpuszczać...? naprawde nie wiem co mam robić...najgorsze prócz lęków jest poczucie, że nie ma nic co bym chciała robić- żadnej pracy, ani studiów...nie wyobrażam sobie dalszego "życia" ...każdy dzień mnie przeraża... bardzo prosze o jakiekolwiek wskazówki...o pomoc...

Re: Dzień ale czy dobry?

przez bialechmury 27 maja 2008, 19:16
witam,doskonale cie rozumiem ktoś inny nie pojmie jakie to okropne uczucie kiedy ogarnia cie panika i lęk,już to przerabiałam,idż do psychiatry zapisze ci leki na wyciszenie a potem trzeba niestety przewartościować swoje życie i pracować nad sobą mi pomogło to że przestałam być perfekcyjna w życiu i w tym co robie maksymalnie się rozpieszczam odpoczywam i strach znika ,zdrowi myślą że jestem leniwa ale tylko tak postępując pozbyłam się lęków ,serdecznie pozdrawiam ciebie.

przez szatz 28 maja 2008, 08:48
Hej atabe, popieram bialechmury, Pozdrawiam :D
jeszcze będzie normalnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atabe 28 maja 2008, 22:01
bialechmury napisał(a):witam,doskonale cie rozumiem ktoś inny nie pojmie jakie to okropne uczucie kiedy ogarnia cie panika i lęk,już to przerabiałam,idż do psychiatry zapisze ci leki na wyciszenie a potem trzeba niestety przewartościować swoje życie i pracować nad sobą mi pomogło to że przestałam być perfekcyjna w życiu i w tym co robie maksymalnie się rozpieszczam odpoczywam i strach znika ,zdrowi myślą że jestem leniwa ale tylko tak postępując pozbyłam się lęków ,serdecznie pozdrawiam ciebie.

Dziekuje za odpowiedź...przeraża mnie jednak myśl o wizycie u psychiatry...zresztą jak wszystko ostatno, to że będe sama, to, że mam gdzieś pójść, albo, że nie mam gdzie pójść...

przez szatz 02 cze 2008, 17:23
atabe, :(
jeszcze będzie normalnie...

przez Pstryk 03 cze 2008, 19:08
Cześć atabe, miło Cię poznać ale niepokoi mnie Twój stan - bez chęci samo działanie nic nie zmieni w Twoim życiu. Czasem trzeba na siłę ale próbować byle konsekwentnie, aby później nie było co sobie wypominać. Pomyłki, błędy i chwile słabości nie powinno się traktować przeciwko sobie a dla siebie ;)
Pstryk

przez smutna48 05 cze 2008, 11:10
Witam atabe, i pozdrawiam
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg