Witajcie :-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie :-)

przez miriam 03 sty 2008, 18:35
Witajcie wszyscy tu obecni.

Już jakiś czas temu zapisałam się tutaj ale jakoś tak zwlekałam z ujawnieniem się. Z jednej strony cieszę się ogromnie, że w końcu znalazłam grupę ludzi którzy mnie zrozumieją, a z drugiej strony dziwnie tak powiedzieć na głos że się boję, bo boję się chyba wszystkiego. Do tej pory o moich stanach lękowych wiedział tylko mój mąż i chociaż bardzo się stara to chyba nie za bardzo rozumie co ja czuje, czasami moje bezpodstawne lęki po prostu wydają mu się dziwaczne, śmieszne, bezsensowne...bo chyba tak jest faktycznie. Nie byłam jeszcze u lekarza ale powoli dojrzewam do tej decyzji, tylko że się ... boję tam iść. Ale przynajmniej uświadomiłam sobie że można to leczyć, to już chyba dużo.

Na razie pozdrawiam wszystkich i papa.

przez luthien 03 sty 2008, 21:07
miriam witaj! To niestety częste, że nawet bliscy nie potrafią zrozumieć naszych problemów, jednak na tym forum można znaleźć osoby o podobnych problemach i się wygadać.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez Pstryk 04 sty 2008, 10:41
Hej miriam. Miło Cię poznać.

Owszem, mąż pewnie nie rozumie, co się w Tobie dzieje, ale nie można wymagać od nikogo, kto nie doświadczył osobiście, że zrozumie. To bardzo wiele, że trwa przy Tobie i Cię wspiera. Postaraj się czasem podziękować mu za to, a na pewno dotrwa do końca tej walki jako Twój Rycerz walczący z wiatrakami. Najcięższa walka czeka Ciebie. Dobrze, że dojrzewasz do decyzji o leczeniu się. Nie zwlekaj jednak z nią, ponieważ po pierwsze szkoda czasu, po drugie takie odwlekanie w czasie z upływem czasu stwarza coraz większe opory przed podjęciem działań.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez morpheus 05 sty 2008, 03:06
wszystko mozna wyleczyc wystarczy chciec i przemoc sie ;) zycze powodzenia
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

Witam

przez Saliach 05 sty 2008, 14:28
Witam wszystkich, natknęłam sie na to forum jakieś 7 miesięcy temu, wstydze się mówić głośno o tym, że nie radze sobie ze sobą, że mam napady strachu, że łatwo się denerwuje.. Tutaj jestem w pewnym stopniu anonimowa, a jednak ciężko mi pisać tego posta. Decyzje o pójściu do psychologa odkładam od ponad pół roku, zalecił mi ją lekarz, kiedy okazało się że bóle serca mogą mieć podłoże psychiczne, bo samo serce mam zdrowe. Boję się pójść do lekarza, wstydze się otworzyć przed kimś obcym i przyznać do słabości.. Muszę coś ze sobą zrobić, bo mam zbyt wiele do stracenia..
Jeszcze raz serdecznie witam wszystkich:)
Podziwiam lasu głębie ciemną, lecz nim zapadnę w otchłań senną, obietnic wiele do spełnienia, a długa droga wciąż przede mną....

przez Pstryk 09 sty 2008, 20:10
Saliach, miło Cię poznać.
Mam nadzieję, że się mimo wszystko przełamiesz ;) i zawalczysz o siebie. Warto.
Pstryk

Sortuj wg