Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez lunatic 03 maja 2014, 15:45
bo potem juz nikt mi jej nie dał, ostatnio mowilem lekarzowi ze wenla i sertralina to leki ktore dzialaly najlepiej, nie dal wenli tylko neuroleptyk i dwa inne do wyboru, w tym jeden lek przeciwwirusowy a drugi stosowany w chorobie Parkinsona, wszystkie zwiększają dopaminę, różnią sie tylko mechanizmem jej zwiększania, powiedzial ze przez fluo na 5 kolejnych tygodni jest zablokowane branie jakiegokolwiek leku dzialajacego na serotonine bo ona tyle czasu siedzi w organizmie od ostatniej tabletki

-- 03 maja 2014, 14:48 --

moze i mial racje bo z tego co mam ostatnio po SSRI wychodziłoby, ze nie toleruje tak duzej ilosci serotoniny, jak byłęm na oddziale i brałem 20mg paro tez mialem wysypkę jak po sertralinie, nawet silniejszą, przeszła po zmniejszeniu do 10mg

Esci spin-off

przez elmopl79 03 maja 2014, 16:09
To moze wroc po tej przerwie 5tygodniowej do wenli...

Esci spin-off

przez lunatic 03 maja 2014, 16:18
zeby to zrobic najpierw ktos musialby mi ja zapisac, a czemu tak o nią pytasz, chcialabys ja sprobowac zamiast esci?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez elmopl79 03 maja 2014, 16:24
Nie,nie...staram sie jakos Tobie pomoc...zeby znaleźć lek na którym czules sie dobrze,tak jak na sertralinie....

Esci spin-off

przez lunatic 03 maja 2014, 16:24
jak Ci sie nic nie chce po tym esci to lekarze dodają do SSRI w takich przypadkach ten Edronax który brałem, tylko nie w takich dużych dawkach jak to było u mnie i nie wszyscy, bo to jest rzadko stosowany lek, sam go mialem dodanego do paro ale za krotko bralem zeby cos powiedziec jak dzialał w polaczeniu

Esci spin-off

przez Gradrec 03 maja 2014, 16:53
Lunatic przestan wkurwiac ludzi i zamiast sobie samemu dobierac leki idz sie leczyc u specjalisty. Juz uzgodnilismy, ze Twoj obecny psychiatra jest debilem i powinienes go zmienic. Uzgodnilismy tez, ze leczysz sie jakos 10 lat o ile pamietam. Uzgodnilismy tez (no ja sam uzgodnilem za Ciebie), jak wczesniej Ci wrzucalem, ze jestes hipochondrykiem. Idz pan sie leczyc, zamiast plakac?

Przytul proszka na 3-4 miesiace i wtedy sie martw, a nie tutaj smarujesz co dwa tygodnie, ze Ci lek nie podchodzi. Rozumiem, ze Cie moze irytowac fakt, ze lykasz wszystko i nic Ci nie pomaga, ale o tym powinienes pogadac z psychologiem, a nie na forum sie zalic. Gosciu, marnujesz sie i to za bardzo. Tracisz czas na duperele.

Esci spin-off

przez elmopl79 03 maja 2014, 17:08
No i jak napisze,ze Gradrec ma racje,to znowu będę zlosnica?
No czy hipochondrykiem to ja nie wiem...Ale jedno jest pewne,musisz zmienic lekarza,opowiedzieć mu w skrócie o wszystkim i dostosować sie do leku,który Ci przepisze....Bo jak będziesz zmieniam co trochę lek,to żaden nie spelni Twoich oczekiwań.
Lunatic,a powiedz mi,czy to nie jest przypadkiem jakis mechanizm obronny przed praca...?

Esci spin-off

przez lunatic 03 maja 2014, 17:17
Gradrec,
wiesz co, pomine to milczeniem bo nie chce sie znow sprzeczac, kwestia czasu bylo zanim komus zacznie znow cos zawadzac, ze napisalem to czy tamto mimo ze wątek stanowi off-topic to i tak jest zle bo kazdy ma prawo narzekac poza mną

Elmopl, pisz sobie co chcesz, ostatni raz napisalem tu cokolwiek o sobie wiec mnie juz nie pytaj wiecej co u mnie bo tu sie nie da pisac prawdy bo od razu sie zaczyna dogryzanie, mam go wystarczajaco gdzie indziej zeby jeszce tego typu rzeczy musiec tutaj wysłuchiwac

Aha, Gradrec jeszcze jedna uwaga, jak Ci sie k...wa nie podoba ze to jest wkurwianie to po jasną cholere to czytasz i komentujesz, bo mam juz tego serdecznie dosc, moja cierpliwosc na dogryzanie tez ma swoje granice i wlasnie sie skonczyła

-- 03 maja 2014, 16:28 --

elmopl79 napisał(a):Lunatic,a powiedz mi,czy to nie jest przypadkiem jakis mechanizm obronny przed praca...?

nie odpowiem Ci na to z powodu który napisałem wyżej, nienawidze wykorzystywanie czyjegos nieszczescia do dogryzania w tym celu, nie mam zamiaru dawac nastepnym hienom takiego powodu

-- 03 maja 2014, 16:33 --

tyle lat sobie jakos radzilem nie mowiąc nikomu o problemach poza 20 minutami raz na pol roku u lekarza i przezylem wiec dalej tak będzie a nie bede dawal powodow innym do tego typu stwierdzen z ktorych wynika ze nic nie robie tylko na forum ustalam sobie leczenie, to jest dopiero wkurwianie ludzi takie teksty

Esci spin-off

przez elmopl79 03 maja 2014, 17:36
Lunatic
Mysle,ze juz na tyle poznales Gradrec'ka,ze powinienes wiedzieć,ze On sie nie czepia,tylko chce dla Ciebie dobrze....chce Ci w jakis sposób pomoc...Mysle,ze to nie byl atak na Ciebie....Nie ze strony Gradrec'ka....
Przemyśl to,proszę.

Esci spin-off

przez lunatic 03 maja 2014, 17:47
Elmopl
skonczylem dyskusje na ten temat, dogryzajcie dalej jak Wam to sprawia przyjemność, nie zabije sie z tego powodu bo jak dobrze wiesz nie jest to dla mnie nic nowego, kwestia przywyknięcia

Esci spin-off

przez elmopl79 03 maja 2014, 17:54
Lunatic
Czy ja Ci w jakis sposób dogryzlam?
Jeśli odniosles takie wrażenie,to przepraszam,wcale to nie byl mój zamiar,zresztą juz Ci pisalam kiedys,ze jestem po Twojej stronie!
Pidejrzewam,że Gradrec tez....a inni....nimi sie nie masz co przejmować.

Esci spin-off

przez lunatic 03 maja 2014, 18:04
elmopl79 napisał(a):No i jak napisze,ze Gradrec ma racje,to znowu będę zlosnica?

popierasz tego typu ton wypowiedzi, dobrze wiesz o jakiej tematyce to jest forum, wejdzie nowa osoba w kiepskim stanie o słabej psychice, jak myslisz jak sie bedzie czuła po usłyszenu czegos podobnego na swoj temat? a to juz nie pierwszy raz tego typu chamskie odzywki i to nie tylko do mnie, no ale nawet moja cierpliwosc tez ma jakies granice

Esci spin-off

przez elmopl79 03 maja 2014, 18:09
Lunatic
Jest tez dalszy ciag mojej wypowiedzi....i w żadnym z nich nie popieram tego tonu wypowiedzi.

-- 03 maja 2014, 17:20 --

A zresztą wypowiedz Gradtec'ka to w żaden sposób nie uwlacza Twojej osobie.Zle to odebrales...

Esci spin-off

przez lunatic 03 maja 2014, 18:57
ok, jest mi smutno ze sie z tym zgadzasz ale ok, nie chce juz o tym gadac

Sortuj wg