Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 lut 2016, 11:26
Zosia_89, ja tam od pewnego momentu w cuda nie wierzę. Życie stało się dość przewidywalne. Nawet jazdy góra-dół też mają w sobie coś z powtarzalności, jak pory roku.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 lut 2016, 11:36
Witam :papa:

Ḍryāgan, ja tam od iluś lat w cuda nie wieżę, cudów nie ma jasna rzecz są tylko nie wyjaśnione przypadki.
Dla mnie cud to jak ktoś straci nogę i mu odrośnie no to w ten czas byłby cud. No ale takich cudów nie ma no i chyba nie będzie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2016, 11:43
Zosia_89, to chokolada ;) Ja jem slodkosci ale te fitowe i takie zdrowe i o wiele bardziej mi smakuja niz bylejakie slodkosci ze sklepow. Mam ulubiona vege cukiernie i jak mam kupic to kupuje tam :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 07 lut 2016, 11:45
platek rozy, hej ;) Jak się czujesz jak na polu słonecznie. Ja mieszkam 80 km od Ciebie i u mnie jest słonecznie tylko jest dość duży wiatr ale w domu to nie przeszkadza a słońce dobrze wpływa.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lut 2016, 11:47
JERZY62, Slonce mnie cieszy w taki czas o ile teraz cokolwiek moge nazwac radoscia. U mnie tez wiatr. Ubralam koronkowa czarna spodniczke rozkloszowana ala lata 50 :roll: i do niej bluzke koszulowa w czerwona czarna krate , ladnie sobie ja w pasie zawiazalam i ide z domu . Piernicze , siedziec mi sie w domu nie chce bo sie doluje wiec podoluje sie na miescie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 lut 2016, 12:04
platek rozy, pewnie ładnie wyglądasz :D znaczy sexi kobieco
a jem slodkosci ale te fitowe i takie zdrowe

to jest ściema total, nie wierz w to :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez takie tam 07 lut 2016, 12:20
Dzień dobry. Jak wam minął poranek?
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 lut 2016, 12:44
takie tam, a jakoś minął. Można powiedzieć leniwie. Strasznie mi się nie chce ruszać z domu, niestety muszę. Odwlekam jednak ten moment jak mogę.
A u ciebie jak tam?

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 07 lut 2016, 13:16

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lut 2016, 13:56
Dzień dobry Kochani!

Widzę, że humory nie najgorsze! Nawet Platuś lekko zdołowana, ale wystrojona i po mieście buszuje. :smile:
U mnie też wiosna, nawet pogrzałam twarz w słoneczku. Jak to przy słońcu od rana coś tam porządkuję. Czekamy na młodego, aż wróci z treningu i coś wymyślimy.
Dziewczynki taką grubszą kieckę sobie kupiłam do pracy wczoraj na deep przecenie w zarze. Wygląda na wieszaku może workowato, ale ładnie się układa. w realu ładniejsza. Jutro się wystrajam! :D
Niech fotony będą z Wami! ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 07 lut 2016, 14:03
Dzień dobry Misie,
Leczę kaca, a wypiłam tylko dwa piwa. Trzecie zamówiłam, ale po kilku łykach powiedziałam dość i ewakuowalam się z pubu. Zbyt dużo leków obecnie wcinam, aby mieszać je z alkoholem. Meh.
Planuję dzisiaj iść do kina na Spotlight. Nie chcę całego dnia spędzić w domu.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 lut 2016, 14:17
Dzień Dobry....
Tak, wiem, wszyscy miłośnicy słońca szczęśliwi, a ja - rozdrażnienie okrutne czuję.
Rozumiem, to niezbędne do życia promienie, ale co mam zrobić, że na mnie nie działają ożywczo...?
Nic to, poradzę sobie.
Nieprzespana noc-to już norma, można przyzwyczaić się.

kosmostrada, sukienka bardzo fajna :great: , taką można założyć wszędzie, z ciekawymi dodatkami połączyć...

Niedaleko mojego domu jest fajna cukiernia, wybiorę się po obiedzie po lody, platek rozy, Kamilko, narobiłaś mi apetytu :roll: Nie będą fit, ale pyszne na pewno :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 07 lut 2016, 14:23
Po wczorajszym potężnym napięciu obudziłem się dzisiaj w stanie rewelacyjnie dobrym. Zrobiłem sobię kawę i na wskutek myśli wróciło napięcie, ale to tylko 10% tego co wczoraj. Ale przed chwilą napisałem teksty jak do moich bohaterów przychodzi policja oraz komornik i wywołało to we mnie lęk. Kurcze, ale musiałem te sceny napisać. Moje samopoczucie nigdy nie jest dobre bo albo lęki albo napięcia.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 lut 2016, 14:42
Dzień dobry.

Sortuj wg