Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jetodik 23 sty 2016, 23:47
nie ufam dobermanom.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez piękna 23 sty 2016, 23:49
Stracona 100-moj żył 13 lat.Nie obcinałam mu uszu wg angielskich przepisów.Podobno dla młodej kobiety szokiem jest jak umiera jej pies a potem ojciec...Tak tłumaczyła mi stara góralka.Wolficzku witaj!
piękna

Spamowa wyspa

przez piękna 23 sty 2016, 23:51
Jetodik,słusznie...!
piękna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 sty 2016, 23:54
piękna, wątek o ChAD nie należy do jednego czy dwóch ludzi. W sumie nie można się tak łatwo dawać wygonić :) To publiczne forum chyba, wystarczy nie przekraczać regulaminu ogólnego. Tak mi się wydaje. Ale luźne pogaduchy to faktycznie lepiej uskuteczniać na spamowej.
Wolf, hej
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez piękna 23 sty 2016, 23:57
Smoku,miałam wrażenie że zostałam zaatakowana.Bo zażywam leki,bo jeszcze wierzę w remisje,bo....a poza tym zapraszałeś na" spamową"-więc jestem
piękna

Spamowa wyspa

przez jetodik 24 sty 2016, 00:00
gra ktoś w diablopodobne gierki?
ja zamierzam wypróbować titan quest dzisiaj
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 sty 2016, 00:02
piękna, ja też czasem zażywam leki, tylko nie wierzę w ich skuteczność :) a remisje się zdarzają. Moja najdłuższa trwała 3 lata. Można? Można... tylko to nie zasługa leków była. A na spamowej możemy pogadać o pogodzie i o tym, że świat jest "piękny" i o butelkach Purpurowego ułożonych pod linijkę :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez piękna 24 sty 2016, 00:02
Jetodik,dzisiaj się upijam.Czynię to raz w tygodniu-właśnie w sobotę...
piękna

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 sty 2016, 00:03
Dobranoc.

Spamowa wyspa

przez jetodik 24 sty 2016, 00:05
piękna, ja pije gdzieś tak raz na 2tygodnie mniej więcej, kupuje piwka i się delektują, najbardziej mi smakują mocno chmielone.

Spamowa wyspa

przez piękna 24 sty 2016, 00:05
Ja Smoku zażywam systematycznie.Boję się potarganej-przez chemię -duszy...Odkąd zostałam zdiagnozowana na chad
piękna

Spamowa wyspa

przez piękna 24 sty 2016, 00:09
Jetodik,to ja chyba podobnie.Bo moje upijanie polega na spożyciu winka.Dzisiaj przyszła chęć aby się "nawalić",więc leci wszystko...
piękna

Spamowa wyspa

przez WolfMan 24 sty 2016, 00:09
W dziale Chad Intel nie taki straszny; )

Spamowa wyspa

przez piękna 24 sty 2016, 00:14
Wilczku kochany,tam posucha...nie każdy ma ochotę widzieć faceta,który mówi "oto depresja"-niechaj kamera zastąpi słowa,po czym siedzi i łapie się za głowę(!)Albo samochód...nie miałabym siły prowadzić,gdyby to była mocna depresja.Mózg jest tajemnicą zamkniętą czaszką-nie da się tego sfilmować...
piękna

Sortuj wg