Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2015, 10:46
Witajcie moi Drodzy :********
A ja sie nawet za bardzo nie objadlam :) Po prostu jem wszytskiego po troszku , salatki nie robilam zadnej , mam pyszna szynke z chrzanem i pasztet z gesi oraz sledziki no i z obiadowych rzeczy barszcz z uszkami , rybe po grecku i ten bigos , mialam na dzis robic wolowy gulasz ale jeszcze mam full jedzenia , P ma indyka kawal przyniesc bo robi pysznego z nadzieniem ;)

Ide niebawem na chokolade , pozniej obiadek u mnie i idziemy do kolezanki. Pogoda cudna poki co :105:

Milego swietowania i leniuchowania ;)

Wzielam solka , zaraz mnie pewnie zacznie tyrpac :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 26 gru 2015, 10:50
Ḍryāgan, a jak Ci się mieszka samemu? czytałam tu o Twojej przeprowadzce i uczuciach, które Ci przy niej towarzyszyły, ale już chyba odrobinę opadły?
czyli macie ze sobą kontakt tak?

platek rozy, do mnie znów zjeżdża się rodzina, ale lubię to - zawsze jest wesoło :)

obiecałam dziś napić się z babcią winka, wczoraj już nie zdążyłyśmy :roll:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:00
Zosia_89, no mamy kontakt. Na razie telefoniczny. Nie widziałem jej od tygodnia. Emocje - hmmm, jakby nie te prochy, które łykam to nie wiem jakby było. Ale jakoś trzeba żyć, nie? Nie wiem co dalej... Ale nie będę marudził tutaj, bo po co?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 26 gru 2015, 11:11
Ḍryāgan, wydaje mi się, że Wasze spotkanie to dobry pomysł... sprawdzicie co będziecie czuć kiedy się zobaczycie ;)
powoli wszystko Ci się wyprostuje, zobaczysz...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:19
Zosia_89, no zobaczymy... zobaczymy... Skoro tak radzisz, to pójdę. Tylko nie wiem jak się powinienem zachowywać.

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 26 gru 2015, 11:28
ja dostałam od brata piękną książkę kucharską, byłam na święta u rodziców, to takie pyszne rzeczy ugotował, że aż nie mogę się doczekać, aż się jedzenie pokończy i będę mogła na nowo coś pichcić :105:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2015, 11:28
Zadziwiajace , wczoraj solek mnie roztyrpal , dzis zmulil i jestem spiaca :shock: Ciekawe co zrobi ze mna jutro.

Zosia_89, ja z rodzina nie jestem za blisko , blizsze sa mi osoby spoza rodziny , za swoja rodzina to nawet za bardzo nie przepadam . mzoe byloby inaczej jakby zyla moja mama , a tak jest jak jest.

Ḍryāgan, a ja bym radzila zeby po prostu sie nie nastawiac na wiele bo dobrze bedzie jak zostaniecie znajomymi po tym zwiazku. I bym sie tak zachowywala--- jak dobry znajomy i tyle.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 gru 2015, 11:29
Dzień okropny, a nie dobry. :why:

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 26 gru 2015, 11:33
Ḍryāgan, zaprosiła Cię do siebie tak? dobrze rozumuję? ;)
ja na Twoim miejscu nie poruszałabym dzisiaj żadnych poważnych tematów, po prostu cieszyła się swoim towarzystwem :)

ale są tu dziewczyny z większym życiowym doświadczeniem, nasza Kosmusia zawsze świetnie Ci doradza i zobaczymy co napisze kiedy się tu zjawi ;)

nie wiem czy Wam pisałam, w ciągu kilku ostatnich dni dowiedziałam się, że mam być świadkową na 3 ślubach. Trochę się stresuję, bo nigdy jeszcze nie występowałam w tej roli, z drugiej strony miło mi, że zostałam o to poproszona :)
wymarzyłam już sobie piękną, długą suknię do ziemi na pierwsze wesele, które mam w to lato. Muszę wypięknieć do tego czasu 8)

a tak poważnie cieszę się, że po Nowym Roku wracam na siłownię, będę brała udział w tym hardkorowym biegu z przeszkodami, jak ja to lubię :105: póki co daję sobie jeszcze czas na lenistwo

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 26 gru 2015, 11:36
Little Red Fox, Ty ogólnie kojarzysz mi się z kucharzeniem kochana ;)

platek rozy, rozumiem, czasami znajomi są bardziej bliscy niż rodzina. Moi bracia (kuzyni) są jednocześnie moimi przyjaciółmi, i oprócz mojej paczki koleżanek, koleżanek z pracy trzymam się też właśnie z nimi. Wychowujemy się razem od dziecka

Purpurowy, dlaczego? co się dzieje?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 26 gru 2015, 11:39
Zosia_89 napisał(a):Purpurowy, dlaczego? co się dzieje?

Znajomy mi pisał że z nim gorzej, a ja zamiast z nim pogadać to jak zwykle się nawaliłem i go zwieźli do szpitala.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:42
I bym sie tak zachowywala--- jak dobry znajomy i tyle.

No niby tak, ale to trudne. Znaczy trudny jest powrót do czasów sprzed... Nie nastawiam się na nic, ale...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 11:42
Purpurowy napisał(a):
Zosia_89 napisał(a):Purpurowy, dlaczego? co się dzieje?

Znajomy mi pisał że z nim gorzej, a ja zamiast z nim pogadać to jak zwykle się nawaliłem i go zwieźli do szpitala.

Odwyk! Jak najszybciej. Miałeś już nie pić a ty co?

Spamowa wyspa

przez Sigrun 26 gru 2015, 11:45
Czesc Łobuzy:)

Ḍryāgan, Moiko masz sie spotkac ze swoja ex...?
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg