Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 21:36
Wiecie co , tak sobie wydumalam , ze jak pojde do psychiatrki mojej bylej to uslysze z e nie potrzeba mi lekarstwa bo ona jest ze mnie dumna ze sobie radze.... Ja tak cos czuje w kosciach mych starych i schorowanych ze tak bedzie.
:roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 gru 2015, 21:40
cyklopka, A buuu, to nie jesteśmy siostry sisters, bo ja mam trujący klasyczny chemiczny spray... :why:

Ḍryāgan, No i teraz wiem skąd moja T. ma lekkie podejrzenia takiego malutkiego Chadu u mnie... ;) To o czym mówisz, to ja jestem w stanie zaprezentować w czasie jednej sesji - boszsz ale jestem królówka, a jednocześnie do doopy z tym, przesrałam życie... :P Ale wg mojej T. to może być rys charakteru, niekoniecznie choróbsko.

platek rozy, torebki, duuużo torebek... <wzrok i śmiech szalonego naukowca> :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 21:57
bonsai, jakby nie było, chęć spotkania/pogadania wyraził, a premiera swoją drogą, jakby nie było, fajna i niezobowiązująca rozrywka. Już mam ułożone, co jutro napiszę :great: Niekoniecznie o głaskaniu po plecach, chociaż mi tego jakoś w tej chwili brakuje.

No to zdecydowanie nie jest etap znajomości na naukę gramatyki, nawet obowiązuje amnestia od zdrabniania przymiotników :P Za to chyba przykręcę śrubkę uczniom i się skończy "poszłem" :evil:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 09 gru 2015, 21:59
cyklopka, czuję w kościach, że zgodzi się... ;)

i coś w klimatach Twojego avka

witam wszystkich :papa:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 09 gru 2015, 22:07
Wińska nie wypiłem, nocy nie przespałem, do sklepu pojechałem i się wyj*bałem. Znowu.

Spamowa wyspa

przez Psychotropka`89 09 gru 2015, 22:09
Przed chwilą dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Babci... Jestem w jakimś amoku. Nie wierzę, nie rozumiem...
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 gru 2015, 22:12
platek rozy, to po co idziesz do tej samej psychiatry skoro z góry wiesz, że Ci nic nowego w Twoim temacie nie poradzi?
bo chyba nie do końca rozumiem taką logikę :bezradny:
ja jak mi lekarz nie odpowiada, albo nie potrafi pomóc to wybieram innego, albo sam lekarz odsyła mnie do kogoś bardziej doświadczonego, ale może to ja mam dziwne zasady :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 gru 2015, 22:16
platek rozy napisał(a):Wiecie co , tak sobie wydumalam , ze jak pojde do psychiatrki mojej bylej to uslysze z e nie potrzeba mi lekarstwa bo ona jest ze mnie dumna ze sobie radze.... Ja tak cos czuje w kosciach mych starych i schorowanych ze tak bedzie.
:roll:

O, tak, tak będzie :mrgreen:

kosmostrada, a to ciekawe, że używasz tego samego powiedzonka w tym samym znaczeniu, co raz tylko w domu słyszałam :mhm: A w serialu też dzisiaj słyszałam jedno, które uważałam za własne :o

Co do samooceny to u mnie też nigdy nie była rozsądna ani umiarkowana. Chwilowo jestem zła na siebie, że jestem ciągle chora, osłabiona i słabym pedagogiem :roll:

Zosia_89, dzięki! Ja się staram nie zagłębiać we własne przeczucia, bo każde uzależnianie rezultatów od rzeczy nie powiązanych realnie z tematem utrudnia usuwanie objawów mojej choroby. Ale i tak dzięki, trochę odwagi i wizualizacji nie zaszkodzi.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 22:23
kosmostrada, tez lubie torebki .... :105:

acherontia-styx, wiesz bo ona do pewnego momentu starala sie mi pomoc a to juz moja trzecia psychiatrka , jednak kiedy bylam u niej rok temu to stwierdzila ze ona nie ma co juz mi zapisac i ze skoro sie tak zle czuje to mam sc do szpitala na trzy miesiace ( w ktorym ona jest ordynatorka) .... oraz zapisala mi lek za 150 zl brintelix czy jakos tak , wiedza c ze i tak go nie wykupie bo bylam bezrobotna. Nie chce mi sie juz szukac nowej lekarki bo watpie zebym trafila na kogos sensownego a tu ide i jej zamierzam powoedziec ze czuje sie tak a tak , robie to i to ale potrzebuje wsparcia. Chce jeszcze raz sprobowac sulpirydu bo to przynajmniej nie antydepresiak z ktorymi moj organizm sie nie lubi i to bardzo.

cyklopka, znajac ja tak moze byc :mhm: :mhm: a Ty chodzisz prywatnie do lekarki?
Ostatnio edytowano 09 gru 2015, 22:27 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 22:24
Dobry Wieczór Spamowo!!!

Psychotropka`89, bardzo Ci współczuję i rozumiem, też kiedyś mocno przeżyłam...

Mam troszkę smutniejsze dni, nie lękowe, nie depresyjne, raczej mocno refleksyjne. Z różnych powodów.

Mój Młodszy Syn zaproponował nam tygodniowy wyjazd w góry, chyba w lutym, gdy Synowa od Maluszka ma ferie. Bardzo mnie wzruszył tą propozycją. TO poprawiło mi nastrój.

Już ok. miesiąca wychodzę z dziwnej infekcji, a może wirusa-nie wiem. Osłabienie z pewnością pogarsza nastrój.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, wspieram mocno potrzebujących!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 gru 2015, 22:27
platek rozy, nie wiem skąd psychiatra założyła, że leczenie szpitalne będzie trwało 3 miesiące :shock: fakt, zdarzają się tacy co leżą i dłużej, ale standard jest ok. 3 tygodni. A jeśli leczenie ambulatoryjne nie przynosi efektu to może warto rozważyć szpital :bezradny: bo tak, to ambulatoryjnie można sobie chodzić i na chodzeniu się skończy. No najgorzej jak lekarz nie potrafi się przyznać, ze nie umie pomóc i skończyły mu się możliwości :bezradny:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 gru 2015, 22:28
Purpurowy, ale chyba nic Ci się nie stało? Jednak wytrwałeś...brawo!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 gru 2015, 22:30
acherontia-styx, tak mi powedziala ze trzy miesiace bo z moim organizmem i samopoczuciu na lekarstwach to tyle bedzie trwalo wiec ja podziekowalam bo bym chyba oszlala tam trzy miesiace . jeszcze na babinskiego jak ten szpital bynajmniej nie ma dobrej reputacji... :bezradny:

misty-eyed, hey Aniu :******* tulam Cie goraco ! Mam nadzieje ze nastroj Ci sie poprawi a wyjazd w gory bedzie odsapnieciem od codziennosci i naladujecie z mezem akumulatorki :) :great:

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 09 gru 2015, 22:33
dobry wieczór kochani! :)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg