Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 13 gru 2015, 02:23
cyklopka, właśnie na koncercie było bardzo dobrze, nie było żadnych złych myśli... Teraz w domu jakoś :/ Eh, trzeba iść to przespać... No i nie ma co znowu Ciebie tak tu męczyć rozmową ze mną...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2015, 02:26
Wiesz, udaję, że się uczę, więc konwersacje, żeby się dekoncentrować są wskazane.

Finowie to jest chory naród jednak, niby muzyka dobra, ale oni się żywią chlorkiem amonu :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 13 gru 2015, 02:33
Nie nadaję się do rozmowy, myślenie zbyt inne niż na co dzień, zbyt depresja i niska samoocena z tego bije, heh... Trzeba iść to przespać... Jeśli chodzi o gadanie ze mną, to lepiej jutro w dzień... Dobranoc
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 02:34
Właśnie zablokowano i wywalono mi mój watek. Bardzo miłe wspaniałe nie ma to jak dowalić brzydkiemu.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 02:35
Kolejny dowód, że brzydkich się niszczy, kłamie i wmawia im, że mają znać swoje miejsce.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2015, 02:39
Jutro nie mam czasu, bo siedzę w szkole, a potem przygotowuję lekcje na poniedziałek, bo może Dyrektor się wytoczy.

Trochę peniam i nie chce mi się już w ogóle spać :hide:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 gru 2015, 02:50
owsik napisał(a):Kolejny dowód, że brzydkich się niszczy, kłamie i wmawia im, że mają znać swoje miejsce.

:great:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 13 gru 2015, 02:54
Chciał moderator uspokoić, a tu się jeszcze większy cyrk rozpętał.

Chyba se filma obejrzę, bo nie odczuwam chęci pójścia spać jak normalny człowiek :papa:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 02:56
To zachowanie SB niczego więcej niszczyć za wygląd i jeszcze kablować. Bo przecież komuś przeszkadza, że brzydki ma swoje zdanie. Banda hipokrytów.

Spamowa wyspa

przez owsik 13 gru 2015, 03:03
Zgnoić nie uspokoić. Też powinienem się śmiać z waszych chorób, mówić wam, że to nic takiego, że wam się wydaje, że weź się w garść. Skoro wy tak podeszliście do mojego problemu, zabronić człowiekowi się żalić. To szczyt dyskryminacji i bezczelności. Ale wiadomo brzydki ma siedzieć cicho i cieszyć się jak głupi do sera.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 09:57
Purpurowy napisał(a):
tosia_j napisał(a):
Purpurowy napisał(a):To ja pójdę żeby się nie nakręcać.
Dobranoc.
prosze prosze
Dober tu siedzi a na depresji placza po nim

Wiesz co? W sumie to mógłbym Ci coś wyjaśnić na PW.
nie dostalam pw
ale pisal tylko ze mogłby a nie ze wyjasni
Witam Wszystkich
outsider

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 gru 2015, 10:04
owsik napisał(a):Właśnie zablokowano i wywalono mi mój watek. Bardzo miłe wspaniałe nie ma to jak dowalić brzydkiemu.
wiesz, wszyscy juz mieli dosc jak sie chełpiszi obnosisz ze swoją brzydotą. zacznij o czym innym. na przyklad ze lubisz porady
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 gru 2015, 10:11
Dzień dobry wszystkim. Ale się nawyczyniało jak poszedłem wczoraj. Widać taka noc. Sam też trochę nawyczyniałem...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 gru 2015, 10:16
Witajcie Kochani :********
U mnie brzydka pogoda znow . Juz mam stresa przed jutrem i praca :roll: :roll: do tego w nocy obudzil mnie lęk i jakies piszczenie w uszach :shock: A tak poza tym to bylam wczoraj w bibliotece naukowej , na targu swiatecznym , w Lidlu i odebralam sobie ksiazke o rybach Doroty Wellman i Okrasy.
Ogladalismy pozniej filmik , zrobilismy obiad a ja sobie uklecilam mkolczyki na wigilie do pracy.
Ale czuje sie zle , ws umie to mam caly czas jakis klopot albo z kregoslupem bo jak krece glowa to misie tez kreci nie jakos strasznie ale tak jakby mnie odrealnialo wtedy i nie wiem czy to z nerwow czy nie? Poglebia sie to w sklepach i w pracy.
We wtorek ide do psychiatry , zobacze co powe , czy da skieorwani e na konsultacje do kliniki.Trzeba miec tam cala dokumentacje z dotychczasowego leczenia i watpie zeby mnie przyjeli poza tym jak patrze na wieslawa ktory wyszedl po takim czasie i czuje sie mega zle to nie wiem czy mi sie tez chce w taka klinike pakowac?

A dzis jeszcze nie wiem co bede robila... Stresuje sie przed jutrem bo laze jak pijana i mi sie wydaje ze gdzies glebne.

kosmostrada mialas fajne po południe z tymi pierniczkami :105: beda na swieta smakowitosci:)

Ja za nic sie zabrac nie moge :bezradny:

Obrazek

Obrazek o to to ! ;)

Zycze WAm milej niedzieli !
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 10:18 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg