Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 gru 2015, 13:36
DarkMaster, JERZY62, chłopaki drogie nie narzekam ostatnio. Pierś wypięta , wzrok zacięty i wózek swój pcham. ;)

DarkMaster, To cieszy mnie Twoja energia mimo pizgawicy i ogólnego pogodowego Armagedonu. ;)

Purpurowy, To już koniecznie odezwij się, jak wrócisz z tej ekstremalnej wyprawy...

Ale rozłazi mi się dziś robota w łapkach. Co chwilę przerwa...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 gru 2015, 13:38
Uff, ogarnęłam już z grubsza robotę, jestem już na bieżąco. Dobrze, że mam dzisiaj spokój w pracy, w taką pogodę nikomu się nie chce lecieć do administracji, ledwie 2 osoby były. :yeah:
Teraz kawka bezkofeinowa... trudno. :bezradny:

kosmostrada, dzięki Kochana, zawsze umiesz pocieszyć, wesprzeć i zrozumieć zalęknioną i bezradną duszyczkę.
Tak, muszę dać sobie czas i więcej cierpliwości na powrót do równowagi. Najgorsze są poranki, bo wstaję już z głową pełną emocji i lęków i staram się opanować ten nieogar. Trochę to trwa.

filip133, cieszymy się, że już po krzyku i czujesz się w miarę dobrze. Zdrowiej teraz! :papa:

Spamowa wyspa

przez Sigrun 01 gru 2015, 17:21
Czesc Lobuzy:)
Kurfa...16 godzina a juz ciemno :hide:
Widze ze u wszystkich genialna pogoda... Pizdzi i nas zimnym wiatrzyskiem...ale przynajmniej slonko bylo :)

kosmostrada, dzieki kochana...przezylam ten pierwszy dzien ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 gru 2015, 17:29
filip133, o właśnie, bo cię nie było na forum, czyli już operacja była...

Zgłaszam zaburzenia odżywiania pogłębiane przez osoby z mojego otoczenia.
Kolega z pracy (lat 60, wielkie wąsy) mi powiedział, że jestem chuda i przechodzę przez szpary w drzwiach bez ich otwierania :shock:
A matka mi stroi fochy, bo jadłam w szkole i nie byłam w stanie na wejściu siąść do dwudaniowego obiadu. Powiedziałam, że nie lubię słowa "pojeść", no to foch jeszcze większy.

Czyli widzicie? Jestem wytykana i zmuszana do jedzenia!

Zaraz jadę do psychiatry, powiem coś o tych problemach z pamięcią i koncentracją, no i o tym, co wczoraj wywalczyłam, jak się wzięłam i zmaterializowałam w prawdziwym świecie. W sumie ciekawa alegoria mi się robi :shock:

Prawie codziennie przynoszę do domu ołówki :twisted:

Nie mam czasu na kawusię :( Lecę :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 gru 2015, 17:38
Ha, nie mogę uwierzyć, że już jest grudzień. W ogóle tego nie czuję, dziwnie tak. Niby świadomość końca roku pozostaje i skłania do myśli niespokojnych, ale aura jakaś taka październikowa i nie umiem się przestawić.

Zjadłbym gofra. :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 gru 2015, 17:40
Wróciłem.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 gru 2015, 18:00
Purpurowy, a ja odchodzę muszę się przewietrzyć ;) Później przeczytam co napisałeś :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 gru 2015, 18:01
Piję kawę, a mam wrażenie jakbym zaraz musiała iść spać, tak ciemno. :shock:
Lampki na mieście u mnie montują. Ja tam żadnych Świąt nie czuję. Jakoś tak dziwnie, jak bonsai mówi - raczej październikowo.

Sigrun, Dzielna kobietka! :great: Nie będzie jakiś babiszon wybijał Cię z rytmu.

Purpurowy, Ok, podróż przetrwałeś, a jak wizyta?

bonsai, proszę mi o słodkich rzeczach nie mówić, bo moje przejedzenie ciastkami w pracy osiągnęło apogeum i na samą myśl mnie mdli okrutnie...

cyklopka, No trudno, niech gadają, fochują, ich problem, a Ty jedz tyle ile potrzebujesz.

mirunia, Ranki takie są Kochana, kortyzol swoje dokłada, przeczekaj, otrząśnij się i kop w doopę francy. Ja tak robię co rano. ;)

JERZY62, Miłego spaceru! ;)

Dziewczynki w rossku promocja na Biovaxa - po dychu. Kupiłam szampon, bo odżywkę jeszcze mam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 gru 2015, 18:03
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Ok, podróż przetrwałeś, a jak wizyta?

U terapeuty dobrze, ale u lekarza... nie byłem, bo rozmawiałem z panem aspirantem KWP w Warszawie i kolejka mi minęła.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 01 gru 2015, 18:06
Purpurowy, Dzień byłby stracony bez jakiejś twojej historyjki... :D[/quote]
też lubię je czytać ;)

dzień dobry wszystkim :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 01 gru 2015, 18:06
Purpurowy, Dzień byłby stracony bez jakiejś twojej historyjki... :D[/quote]
też lubię je czytać ;)

dzień dobry wszystkim :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 gru 2015, 18:21
Wrocilam jakos tak przed 16 , nie bylam u psychiatry , przelozylam termin. Na terapii byl dramatish :hide: takie scenariusze na jutro wymyslalam , ze bedzie to i to a ja sie bede czul a tak a tak ze wpadlam w hiperwentylacje :pirate: :time: i dostalam lękow.T mnie starala sie uspokoic a ja marzylamz eby sie ta terapia dzis skonczyla.Nastepnie na warsztaty jechac mialam ale mi autobus uciekl z czego sie nawet ucieszylam bo wyszlam tak totalnie rozbita ze nie wiem jak ta moja podroz autobusem mialaby wygladac ... i szlam sobe na nogach w deszczu i gradzie... Az doszlam do tramwaju i pojechalam dopiero. Na warsztatach z poczatku dramat mialam ochote wyjsc i nie wracac. Doszly nowe osoby , i pani K rozpiske robila dla kazdego na dodatkow zajecia na ktore ja nie bede chodzila bo powedzialam ze juz nie mam sil na rzecz kolejna bo mam juz prce , wtorrkowe warsztaty i indywidualne spotkania z nia ,. Za to prowadzilam zajecia dzisejsze bo byly z dokumentow aplikacyjncyh a ja te mam ponoc najpiekniejsze i najbardziej czytelne.I pozniej czulam sie juz w miare ok.

Generalnie dobija mnie to marne samopoczucie i nie pociesza mysl ze daje rade bo ch.... z tego skoro sie zle czuje. Jakaz to ma byc radosc?

mirunia
tule Cie goraco :******** mam nadzeje ze samopoczucie Ci sie poprawi.

filip133 ciesze sie ze juz jestes po i ze jutro jedziesz do domu ! :great: teraz w spokoju bedzesz do siebie po operacji dochodzil .

kosmostrada, wlasnie inke sobie zrobilam i nastawilam warzywka na ogorkowa :******* dobijaja mnie te ciemnosci.'
'
Zreszta co mnie teraz nie dobija ja sie pytam?????!!!! :bezradny: :roll: :roll: :roll:

Kutfa , siet i fuck tak podsumuje dzisiejszy dzien.
Ostatnio edytowano 01 gru 2015, 18:28 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 gru 2015, 18:21
Wrocilam jakos tak przed 16 , nie bylam u psychiatry , przelozylam termin. Na terapii byl dramatish :hide: takie scenariusze na jutro wymyslalam , ze bedzie to i to a ja sie bede czul a tak a tak ze wpadlam w hiperwentylacje :pirate: :time: i dostalam lękow.T mnie starala sie uspokoic a ja marzylamz eby sie ta terapia dzis skonczyla.Nastepnie na warsztaty jechac mialam ale mi autobus uciekl z czego sie nawet ucieszylam bo wyszlam tak totalnie rozbita ze nie wiem jak ta moja podroz autobusem mialaby wygladac ... i szlam sobe na nogach w deszczu i gradzie... Az doszlam do tramwaju i pojechalam dopiero. Na warsztatach z poczatku dramat mialam ochote wyjsc i nie wracac. Doszly nowe osoby , i pani K rozpiske robila dla kazdego na dodatkow zajecia na ktore ja nie bede chodzila bo powedzialam ze juz nie mam sil na rzecz kolejna bo mam juz prce , wtorrkowe warsztaty i indywidualne spotkania z nia ,. Za to prowadzilam zajecia dzisejsze bo byly z dokumentow aplikacyjncyh a ja te mam ponoc najpiekniejsze i najbardziej czytelne.I pozniej czulam sie juz w miare ok.

Generalnie dobija mnie to marne samopoczucie i nie pociesza mysl ze daje rade bo ch.... z tego skoro sie zle czuje. Jakaz to ma byc radosc?

mirunia
tule Cie goraco :******** mam nadzeje ze samopoczucie Ci sie poprawi.

filip133 ciesze sie ze juz jestes po i ze jutro jedziesz do domu ! :great: teraz w spokoju bedzesz do siebie po operacji dochodzil .

kosmostrada, wlasnie inke sobie zrobilam i nastawilam warzywka na ogorkowa :******* dobijaja mnie te ciemnosci.'
'
Zreszta co mnie teraz nie dobija ja sie pytam?????!!!! :bezradny: :roll: :roll: :roll:

Kutfa , siet i fuck tak podsumuje dzisiejszy dzien.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 gru 2015, 19:26
Witam Wyspiarzy-spamiarzy :D

Dołączam do tych, którym dzisiejszy dzień dał się we znaki. Myślałam, że sama siebie pogryzę, z irytacji nieznanego pochodzenia, ogólnego samopoczucia słabego bardzo, zwariowanego ciśnienia. Na szczęście "podopieczny" był w bardzo dobrym nastroju i grzeczny bardzo. To mnie /nas/ uratowało. Od jutra mam wolne, bo Synowa będzie w domu /l4/.
Urlop do poniedziałku. Bardzo nam się to przyda. Mam sporo zaległych zakupów, a przede wszystkim koniecznie musimy wyleczyć do końca ciągnące się ok.3 tyg. infekcje /ze wszystkimi objawami/ dróg oddechowych. Trzeba zwalczyć tę słabość.

Dla wszystkich uśmiechy i pozdrowienia serdeczne!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Sortuj wg