Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jetodik 21 lis 2015, 00:18
Zosia_89, to zależy czy chcesz grać w najnowsze gry 2015+ czy takie do 2015 włącznie by Ci wystarczyły, bo jeśli ta druga opcja to ps3 i xbox 360 są dużo tańsze niż ps4 i xbox one (najnowsze konsole) które są do tych najnowszych gier
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lis 2015, 00:19
Zosia_89 napisał(a):ostatnio myślałam nad kupnem jakiejś konsoli, ale kompletnie się na tym nie znam :bezradny:

Ja CI mogę polecić PSOne + telewizor Sony Trinitron do tego i masz fajny markowy zestaw do gier. Ja mam taki zestaw i sobie chwalę. ;)

Spamowa wyspa

przez Davin 21 lis 2015, 00:22
Purpurowy, do psxa to już lepszy emulator. :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lis 2015, 00:23
Davin napisał(a):Purpurowy, do psxa to już lepszy emulator. :P

Emulator... a gdzie tu klimat?

Spamowa wyspa

przez jetodik 21 lis 2015, 00:25
imo jak po taniosci to ps2 bo za 150zł masz przerobioną z grami i padami, a tu już gierki są całkiem całkiem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Davin 21 lis 2015, 00:25
Purpurowy, klimatu nie będzie. Poratować może trochę pad od psxa. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 lis 2015, 00:33
Nie chce mi się uczyć, ale przynajmniej duma z tego, że np. na co są małe a na co duże dawki neuroleptyków to mnie życie nauczyło :great:

Kiedyś to się strasznie przejmowałam co ludzie myślą o moim guście muzycznym, a teraz już niczego się nie wstydzę:

Ten kawałek dokładnie ilustruje mój ulubiony gatunek muzyczny, pomimo że mam rozliczne zainteresowania, to właśnie taka dynamika jest najbliższa memu sercu...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 21 lis 2015, 00:49
cyklopka, znowu tu zarzucasz czymś, co mi się bardzo spodobało, a czego nie znałem wcześniej... Widzę że nawet komentarz w ich profilu na last pisałaś ;) Sprawdzam czy w wykonawcach podobnych są jacyś, których słucham, widzę Bloodbound, Battle Beast (ten zespół bardzo lubię, choć poznałem go całkiem niedawno, przez moją byłą, z tym zespołem mi się skojarzył ten kawałek który wrzuciłaś :D), Dreamtale, Dragonland, Iron Fire, Skiltron, Celesty, HammerFall, Highland Glory, Excalion, Dionysus, Sabaton - tyle było na pierwszych 3 stronach podobnych wykonawców, pozostałych 10 stron już mi się nie chce przeglądać ;P Ciekawy jestem, czy któryś z tych zespołów może znasz/lubisz..?

Spamowa wyspa

przez jetodik 21 lis 2015, 00:51
jak dla mnie kicz.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 lis 2015, 00:59
filip133, ja kojarzyłam, że coś takiego powstało dla beki, ale jak byłam na koncercie gdzie supportowali Stratovarius i zaprezentowali prawie całą nową płytę, to się ubawiłam jak pierwszy raz od wielu lat. A potem zamieniłam kilka zdań z wokalistą i opowiedziałam mu, jakie mam marzenie :105:
No kilka z tych innych wymienionych przez ciebie zespołów znam z koncertów, a w jednym nawet mój niedoszły mąż grał, chociaż teraz to kto mi uwierzy, nigdy nie wiadomo, kiedy wariat żartuje.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 21 lis 2015, 01:03
A zdradzisz w którym zespole?
Więc znasz tylko z koncertów, a tak to nie słuchasz ich i żaden nie należy do Twoich lubianych? :) Tak z ciekawości tylko pytam :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez filip133 21 lis 2015, 11:53
Pusto tu :P
Miłego dnia :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lis 2015, 12:34
Dzień dobry!

Młody dziś obudził się ze zrzędzeniem co to za światło mu wali po oczach z kuchni. "To słońce synu..." :D Ale było piękne tylko z rańca, chmurki już przypełzły.
Nie opowiedziałam Wam jak wczoraj pojechałam odebrać książkę od przyjaciółki. Mieszka na trzecim piętrze bez windy. Dzwonię do niej więc spod klatki "Nie wejdę do Ciebie, bo mnie kolano boli", ona na to " Nie zejdę, bo leżę tak mnie biodro boli" :lol: Na szczęście był jej chłopak i mi zniósł książkę.
Ciągając nogą poszłam z psem do rosska po pastę do zębów, teraz powoluśku kończę ogarnianie chałupy i zobaczymy co dalej.

Miłego dnia, piszcie jak Wam się ta sobota zapowiada.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lis 2015, 12:43
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry!

Dzień dobry.

kosmostrada napisał(a):Miłego dnia, piszcie jak Wam się ta sobota zapowiada.

Kiepsko.

Sortuj wg