Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 paź 2015, 20:38
kosmostrada, mirunia :********** zapisalam sobie przepisy :) zrobie takie golabeczki :) raz na czas mozna .

kosmostrada ploty z przyjaciola laduja energie :great: i tez bardzo lubie chociaz moja to mieszkala daleko , ale teraz juz jakos stracilam zaufanie do niej i oddalilam sie bo kilka razy bardzo mnie zawiodla.... :?

mirunia stroik mi sie bardzo podobal a byl to stroik robiony przez ludzikow na zajeciach z florystyki :105:

W lodowie padl agregat i musze kupic nowa , to tak zebym nie miala samych radosci z tego iz jakos ogarniam warsztaty ;)
Rozejrzalam sie za ratami , pogadalam z siostra i sasiadami i wezme w ratach n a moja mala keszen czyli okolo 40 zl bedzie rata wynosila ialbo siostra albo sasiedzi mi wezma na siebie a ja sobie splace . Chce niewielka lodowke do 1000 zl.
Poplakalam sie jak pan od lodowy mi to powiedzial... esh no pech jak w morde strzelil.

Ide ogladac Taniez z gwiadami a Wam zycze milego wieczoru!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 paź 2015, 20:51
kosmostrada, ja robiłam bez jaja, ale zajrzałam do neta i są tam pod nazwą "po kaszubsku" i różne przepisy... z jajami i bez. Ale trzeba je obtoczyć w mące przed smażeniem, a cebulkę podsmażyć. :D

platek rozy, to masz Kochana znowu zmartwienie i spory wydatek... ale widzę, znalazłaś dobre rozwiązanie- na raty. Dobrych masz sąsiadów i życzliwych, a takich się ceni. Może znajdziesz nawet poniżej tysiąca, są takie.
Miłego wieczoru i oglądania.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez filip133 10 paź 2015, 00:05
Hejo, ciekawe czy ktoś tu jest..? :D Ahh koncert był mega :D Ta pozytywna atmosfera tej muzyki, śpiewanie, sympatycznie i śmiesznie się wokalista zachowywał... :)
Luz był, odprężenie i zabawa :) Ale jak grał support to nie mogłem się jakoś rozluźnić i skupić, tylko różne głupie i dziwne rzeczy mi chodziły po głowie, o samopoczuciu, bólu barku, chorowaniu, terapii, byłej... :/ Eh.. Ale jak tylko Farben Lehre wyszło grać to od razu przeszło ;D Od razu było naładowanie pozytywną energią :)

amelia83, witaj na przepustce, cieszę się że mogę Cię poznać :) Mam nadzieje, że przepustka będzie udana.. :) A skoro wracasz w niedzielę, jest jakaś perspektywa kiedy w ogóle skończysz pobyt w szpitalu, czy jak to wygląda...?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 paź 2015, 00:16
amelia83, fajnie ciebie czytać :great:

kosmostrada, ja nie lubię ani gołąbków ani zdrabniania przymiotników, ale to chyba każdy wie.

mirunia, dobry wieczór!

Wróciłam, założyłam rajstopy na uszy, żeby odpoczęły od nagłośnienia i chłodu nocnych powrotów.
Pierwszy support daremny, poszłam na drinka - Jack Daniel's Honey z Colą, siedziałam i wąchałam, tak pięknie się to skomponowało z moimi perfumami i rękawiczkami skórzanymi.

Z drugiego supportu cieszyłam się najbardziej,
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 10 paź 2015, 00:25
Pora iść spać, ochłonąć po koncercie... Dobranoc, cyklopka, śpij dobrze
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Sigrun 10 paź 2015, 06:45
Witajcie :)
My wlasnie wyruszylismy :) trzymajcie kciuki za udana podroz :)

Milego dnia :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 paź 2015, 10:05
hejka
Filip, na jakim koncercie byles?
chciałam isc na kije ale nie mam z kim
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez filip133 10 paź 2015, 10:29
Na Farben Lehre :) Co masz na myśli, że chciałaś iść na kije? I witaj :) Jesteś online na razie, to może chwilę coś tu naskrobiemy :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 paź 2015, 10:56
Dzień dobry! :papa:

Ale zimnica dzisiaj, znowu mróz dopełnił swego w moich kwiatach balkonowych :( :(
Dopijam drugą kawę i trzeba wybrać się na zakupy. Nastawiłam już rosół... oj jak dawno go robiłam, będzie w sam raz na takie zimno.

filip133, kije to nordic walking :D oj, Filip, Filip!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez filip133 10 paź 2015, 10:59
Ah, te kije :) :P Niedawno szedłem w Tarnobrzegu na dworzec i szło grupą pięć dziewczyn z kijami, aż się zastanawiałem czy nie zagadać coś z uśmiechem, albo rzucić jakąś fajną uwagę ;P Ale stwierdziłem, że pewnie się tylko wygłupię i aż taka grupa pięciu osób to będzie niezręcznie :P

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 paź 2015, 11:00
farben lehre znam i lubie, w szpitalu będę jeszcze około 2 tygodnie jeśli mój stan będzie tak dobry jak teraz

Spamowa wyspa

przez amelia83 10 paź 2015, 11:01
dzień dobry mirunia :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez filip133 10 paź 2015, 11:11
Haha mogłaś iść ze mną ;D :P 12.12 jest w Stalowej Woli jeszcze, jeśli chodzi o moją okolicę :P Nie wiem jak Tobie daleko w moje okolice :P

Spamowa wyspa

przez Aurora88 10 paź 2015, 12:23
filip133, cześć :)
ja jestem online, zaraz sobie zrobię kawę. Co tam słychać u Ciebie?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg