Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 wrz 2015, 16:46
Ale ciepełko, aż żal w domu siedziec... Korzystając ze złudnego lepszego stanu (wywołanego nafaszerowaniem się przeciwgrypowymi), przeszłam się z psem wywietrzyc wirusa.
Teraz wyczekiwane kocykowanie i kurowanie się. Otworzyłam okno i piję herbatkę imbirową.

PannaNatalia, Heloł! Też trzymam kciukasy!

Purpurowy, No to zapisz się dla świętego spokoju. Zawsze możesz zrezygnowac i wrócic do punktu wyjścia, nic nie tracisz, a może coś z tego wyniknie. No chyba że masz lepszy pomysł, albo dobrze Ci tak jak jest. :bezradny:

bonsai, Phi już dawno to wyczaiłam ;) , ale niestety z tego co czytałam, to mogę o tej porze smacznie spac. Zresztą u mnie ostatnio, co są jakieś fajne zjawiska astronomiczne, to nic nie widac przez chmurzyska ( np. jak były perseidy).
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez NN4V 24 wrz 2015, 17:55
Na wyspie nieludnej spamer spamuje, a Brylant bryluje.
Bryluj Brylancie na stolca kancie. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 wrz 2015, 18:03
Dobry wieczór Spamowej! :papa:

Wróciłam niedawno od laryngolożki, pozaglądała we wszystkie dziurki i otworki jakie mam w głowie. Oprócz gardła wszystkie zdrowe, a gardło suche, chore śluzówki. Wykupiłam już leki, dostałam Nystatynę w zawiesinie, pastylki emskie, i Larimax spray, oraz miksturę witaminową na glicerynie do płukania. Miksturka będzie jutro. Odetchnęłam z ulgą, bo już miałam w głowie różne scenariusze.
Leczenie ma potrwać minimum 3 tyg. zanim śluzówka się zregeneruje. Będę więc miała codzienne zajęcie przy pielęgnacji gardła. :bezradny:
A tak poza tym, to bardzo ciepło dzisiaj, mimo braku słońca. Raczej parno i duszno.

kosmostrada, hej chora Bidulko! **** kuruj tego wirusssa, wygrzej się. Katar i tak trwa 7 dni, a nieleczony tydzień. :D
Jutro masz wolne, obyś pospała sobie dłużej, to szybciej dojdziesz do siebie. Nie znoszę kichania i kataru, niby nic, a człowiek cały do doopy. :bezradny:

PannaNatalia, hej! Wszystkiego dobrego!

platek rozy, jak tam dzisiaj się czujesz, lepiej? Nie zamartwiaj się pracą, obyś dostała fajne zajęcie, a o resztę się nie troszcz, damy razem radę!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 wrz 2015, 18:06
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, No to zapisz się dla świętego spokoju. Zawsze możesz zrezygnowac i wrócic do punktu wyjścia, nic nie tracisz, a może coś z tego wyniknie. No chyba że masz lepszy pomysł, albo dobrze Ci tak jak jest. :bezradny:

Ogólnie to się nawet dzisiaj zbierałem żeby tam pojechać się zapisać. Patrzę jakie dokumenty są potrzebne: świadectwo ukończenia szkoły - mam. Podanie / kwestionariusz osobowy - to dają na miejscu do wypełnienia z tego co pamiętam jak kiedyś się zapisywałem do szkoły policealnej. Ksero dowodu osobistego - to mogę bez problemu zrobić w domu, z resztą na miejscu też na pewno mają ksero. Trzy zdjęcia - nie mam zdjęć i nie mam kasy żeby zrobić.

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 wrz 2015, 18:41
kosmostrada, na kresach często się chmurzy. ;) A przypominania o takich pięknych zjawiskach nigdy dość! Fajnie byłoby wyjechać wtedy gdzieś poza światła miasta i kontemplować. :105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 24 wrz 2015, 18:44
dobry wieczór :papa: ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 wrz 2015, 18:57
kosmostrada, A widzisz jak ladnie poogarnilas :great: Grzejesz teraz sie przy herbatce?
Ja do Lidla dzis nie dotarlam , bylam tylko w Biedrze i w miesnym po wedlinke oraz odebrac wyniki na te przeciwciala anty hbs i nie musze sie doszczepiac :)

Aurora88 a ja sie bardzo ciesze ze taka radoche odkrylas z tymi ciuszkami i zycze Ci jak najwiecej udanych łowow :great:

mirunia, Slonce :******** oj to porobilo z gardziolkiem :? ale znam te n bol bo mialam to samo gdy na uczelni pracowalam . Tez musialam sluzowke regenerowac :bezradny: a mowila laryngolozka od czego to?

Ja troszku lepiej , popijam lipowa herbate i syropek , plukam gardziol , w nocy mnie tylko kaszel meczy ...
Poogarnialam te sklepy na dzis a myslalamz e z domu nie wyjde :hide: Obyscie sie Dziewczynki nie mylily co do moich mozliwosci i serio te prace ogarne. :uklon:

Zosia_89, witaj :******* jak tam dzionek minal?

Purpurowy, Ty to masz problemy nie z tego swiata i jak mniemam to wszystkie na swoje zyczenie.... :? az ciezko to sie czyta , wszystko kutfa nie i nie... Mlody chlopak i tak marnujesz to zycie ze az zal .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 24 wrz 2015, 19:03
platek rozy, a wiesz kochana, poszłam za Twoim/Waszym przykładem i byłam dziś na ciuszkach (wieki nie byłam w takim sklepie) ;) kupiłam sobie dwie sukienki, niestety letnie, ale za grosze: taką zwiewną w fioletowe kwiatki, a drugą niebieską z białym kołnierzykiem. Kiedy je wypiorę i wyprasuję wstawię zdjęcia.

psychicznie dziś już lepiej się czuję, chyba mój nastrój zależny jest od pogody :bezradny:
tylko znów strasznie boli mnie głowa, ale właśnie położyłam się pod koc z gorącą herbatą

a jak Ty się czujesz? ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 wrz 2015, 19:06
Zosia_89, a to zdjatka koniecznie wstaw :great: bardzo chetnie zobacze co nabylas :) Ja w miare teraz :) nadrobilam dzis ksiazkowe zaleglosci i skoncze "Ucznia " czytac .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 24 wrz 2015, 19:09
platek rozy, wstawię na pewno ;)
ja powinnam zabierać się za miesięczny plan wynikowy do przedszkola, bo niebawem październik :hide:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 wrz 2015, 19:10
Zosia_89, a ja ubolewam ze juz ciemno .... wole jednak dluzsze dni . :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 24 wrz 2015, 19:14
platek rozy, i ja... chwile po 19.00 a już ciemno na dworze :shock:

Spamowa wyspa

przez filip133 24 wrz 2015, 19:17
U mnie burze całe popołudnie są...

Witam :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 wrz 2015, 19:17
Zosia_89, i spacerki niebawem odpadna :pirate:

Sortuj wg