Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lip 2015, 23:06
acherontia-styx, Nie, no nie ma jakiegoś wypasionego aparatu, bo i tak za ten suma mnie dobiła... Co 1,5 m-ca wizyta, też przecież nie za darmo. I jeszcze jak mu zdejmą, to przecież jakieś takie wkładki będzie nosił, kolejny koszt. No ale nie było wyjścia. Chodziłam z nim jak był mały do ortodonty, ale ciągle był jakiś problem z tym wyjmowanym aparatem.
Chyba masz dobry pomysł, żeby sobie jednak odłożyć na ten lepsiejszy aparat, bo to cholery można dostać z tymi odklejającymi się zamkami, a my to czasami bywamy co tydzień na przyklejanie.
Dzięki za nazwę pasty!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 27 lip 2015, 23:09
kosmostrada, no aparaty są drogie, wiem :( mi się marzy porcelanowy, bo jest praktycznie niewidoczny na zębach, ale jego cena już w ogóle jest zaporowa, bo ok. 3 tys za łuk :roll:
A wyjmowane są do tyłka :P miałam jako dziecko i go wypluwałam przez sen :P szkoda kasy :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Mag14 27 lip 2015, 23:12
Purpurowy, z moją twarzą, to nadaję się do straszenia na cmentarzu :twisted: :mrgreen: :D tylko, że nie chciałbym, żeby ktoś zjechał na zawał :oops: :twisted: :mrgreen: przyznam się, że lubię straszyć 8) wiele razy straszyłem, wyskakiwałem z za rogu, ale to znane osoby. Pora teraz na nieznane, oby mocne serca mieli :oops: :twisted: :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lip 2015, 23:12
acherontia-styx napisał(a):kosmostrada, a jak masz skłonność do osadu nazębnego przez kawę, fajki itp to w żadnym wypadku nie myj zębów pastą do nadwrażliwych zębów, bo to tylko przyspiesza osadzanie ;) jak już to wybielającą albo specjalną dla palaczy ;) dobry jest Blanx dla palaczy, ale cena dość wysoka bo ponad 20zł a do super wydajnych nie należy i jeszcze ciężko czasami ją dostać, z tańszych to Pearl&Drops też dla palaczy bo są różne rodzaje, ona już jest tańsza, ja kupowałam za ok. 13zł w Rossmanie ;)

O, dzięki za info , dobrze wiedzieć.
Mi już nic nie działa na te przebarwienia, blanxa miałam, bo mi dentystka poleciła, żeby spróbować. Mówi, że wybielenie pogłębi nadwrazliwość... :bezradny:
Nie mam złego tego uśmiechu, grzech narzekać, ale jak się miało takie zęby, to się za nimi tęskni... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2015, 23:13
Mag14 napisał(a):Purpurowy, z moją twarzą, to nadaję się do straszenia na cmentarzu :twisted: :mrgreen: :D tylko, że nie chciałbym, żeby ktoś zjechał na zawał :oops: :twisted: :mrgreen: przyznam się, że lubię straszyć 8) wiele razy straszyłem, wyskakiwałem z za rogu, ale to znane osoby. Pora teraz na nieznane, oby mocne serca mieli :oops: :twisted: :mrgreen:

Dobra dobra, na pewno aż tak źle nie wyglądasz. Mam 99% pewności że w moim wieku już dawno byłeś w związku. Mnie z taką mordą to nawet po pijaku na dyskotece żadna nie chce.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 27 lip 2015, 23:15
Ale się rozpisaliście.

Nie ogarniam tematów :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lip 2015, 23:15
Purpurowy, Nie przesadzaj z tą twarzą, Twoje zdjęcie jest na ludziach z forum, naprawdę nie straszysz... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2015, 23:18
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Nie przesadzaj z tą twarzą, Twoje zdjęcie jest na ludziach z forum, naprawdę nie straszysz... ;)

Niestety jak widać też nie przyciągam.

Spamowa wyspa

przez bonsai 27 lip 2015, 23:21
Purpurowy napisał(a):Niestety jak widać też nie przyciągam.

Nastawienie Cię niszczy, a nie twarz. Uśmiechnij się, zdejmij ten purpurowy dres, załóż spodnie i porozmawiaj z kobietą o jakieś swojej pasji. O ile nie jest to strzelanie do małych króliczków, to jest szansa, że będzie dobrze (masz ładny ogród, pasjonat-ogrodnik to już coś).
bonsai

Spamowa wyspa

przez Mag14 27 lip 2015, 23:22
No widzisz, ja za to straszę tylko :twisted: :mrgreen: :D ktoś musi :P tylko czemu do tego muszę straszyć suchością :twisted: :mrgreen: suchar ze mnie :twisted:
W sumie znam trochę osób co narzeka na twarz a takie laski wyrywają, więc nie dołuj się tylko zarywaj :smile:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2015, 23:23
bonsai napisał(a):

Nastawienie Cię niszczy, a nie twarz. Uśmiechnij się, zdejmij ten purpurowy dres, załóż spodnie i porozmawiaj z kobietą o jakieś swojej pasji. O ile nie jest to strzelanie do małych króliczków, to jest szansa, że będzie dobrze (masz ładny ogród, pasjonat-ogrodnik to już coś).

Niestety nie mieszczę się w żadne inne spodnie niż dresowe (120cm w pasie) Pasje... ja to chyba nie mam za bardzo pasji. Chociaż może muzyka, praktycznie cały dzień słucham muzyki. A co do ogrodu, to ja tam tylko koszę trawę.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2015, 23:25
Mag14 napisał(a):No widzisz, ja za to straszę tylko :twisted: :mrgreen: :D ktoś musi :P tylko czemu do tego muszę straszyć suchością :twisted: :mrgreen: suchar ze mnie :twisted:
W sumie znam trochę osób co narzeka na twarz a takie laski wyrywają, więc nie dołuj się tylko zarywaj :smile:

Zarywałem wiele razy i absolutnie za każdym razem absolutnie nic z tego nie wyszło, mało która chciała w ogóle ze mną pogadać.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 lip 2015, 23:27
bonsai napisał(a):

Drzewko dobrze gada (dać mu wódki... ;) )! Zmień z lekka image - dżinsy, fajny t-shirt ( nawet biały), trampki, rozbrajający uśmiech, nie musisz nawet za wiele gadać, a jak będziesz z zainteresowaniem słuchał, będzie si.
Ostatnio edytowano 27 lip 2015, 23:28 przez kosmostrada, łącznie edytowano 1 raz
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 27 lip 2015, 23:28
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Nie przesadzaj z tą twarzą, Twoje zdjęcie jest na ludziach z forum, naprawdę nie straszysz...
kosmostrada, to jest jakiś wątek ze zdjęciami? gdzie jest?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg