Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2015, 19:06
Ferdynand k, Ferdus ale Cie dawno nie widxialam ! Gdzie Ty sie podziewasz? Trzeba bylo kocika przygarnac o! Mialbys przyjaciela :105: :105:

isko, na Nfz chodze , wiec nie mam pojecia jakie sa ceny.

kosmostrada, mirunia, Dziewczynki moje czyli popołudnie minelo na zajeciach i dzien do przodu :) U mnie w cieniu 32 stopnie to wole nie widziec ile w sloncu :hide: :hide:

kosmostrada, obiecaj ze jak na swojego kompa wrocisz balkonik nam pokazesz :105: :nono: :mrgreen:

Ja robie na koalcje muffiny pieczarkowo cukiniowe z dodatkiem tunczyka w sosie wlasnym :mhm: mam nadzieje z e wyjda , poki co pieczry dusze

no i kregoslup mnie cos bardzo boli , chyba sie za bardzo na cwiczeniach wysililam czy jak?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2015, 19:11
cyklopka, Hey :****** masz caly miesiac te praktyki?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 lip 2015, 19:12
kosmostrada, mi telefon z macbookiem też się nie chce połączyć, wszystko przerzucam przez dysk google albo dropboxa :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lip 2015, 19:21
mirunia, No kabelek do ładowarki, zyt w styk, a potem znaleźć właściwe zdjątko, zapisac et voila. A tu mi się w ogóle nie pokazuje urządzenie ( znaczy telefon) i co?

acherontia-styx, A może do Maca można tylko ifona podlączyć?

No nic, poczekam na mojego lapka, w końcu nie oszalejecie z niecierpliwości nie widząc kwiatów w skrzynkach nał... :D

cyklopka, Nic Kochana nie piszesz, jak Ci się w aptece podoba?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 lip 2015, 20:08
kosmostrada, no z iphonem mac się na bank łączy :mrgreen: ale inne powinno też wykrywać jako dysk wymienny.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez ugh 03 lip 2015, 20:22
kosmostrada, bo jak łączysz z macbook przez bluetooth inny telefon niż iphone, to musisz mieć zainstalowaną aplikację obsługująca daną markę telefonu. Jeśli masz Samsunga, to musisz najpierw zainstalować na kompie np. Samsung Kies i dopiero z poziomu tego programu połączyć się z telefonem. Jeśli posiadasz inny telefon, to analogicznie inny program dedykowany dla tych telefonów.
Często tak jest, że nawet podłaczając telefon do laptopa kablem i tak komputer go nie wykryje, ja tak mam, że jeden telefon normalnie działa a inny tej samej firmy nie jest wykrywany a to jest zależne o kilku cznników (nie będę się zagłebiać).
ugh

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lip 2015, 20:27
ugh, Dzięki za info. Znaczy nie jestem, aż takim głąbem... ;) nie będę już tu kombinować, nie mój komp, mój lapek powinien być w następnym tygodniu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 lip 2015, 20:56
ugh, mi program dedykowany dla telefonu gunwo dał ;) i tak się nie łączy :P

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez ugh 03 lip 2015, 21:20
acherontia-styx, a w telefonie też zainstalowałaś? I bluetooth włączyłaś (chyba, że łączysz się przez kabel). Dziwne, bo za pomocą oprogramowania nie ma opcji, żeby urządzenie nie został owykryte.
ugh

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2015, 21:29
Obrazek

a ja juz po kolacji , wyszly rewelacyjne :)
Ide sie teraz ukapac i pomaluje sobie pazurki.

ugh, masz juz wyniki ????

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 lip 2015, 21:35
ugh, łączyłam przez kabel i mimo to nic ;) ale już sobie poradziłam bez tego także już mi to niepotrzebne :smile:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez ugh 03 lip 2015, 21:35
platek rozy, mam wynik MR odcinka szyjnego kręgosłupa no i wyniknęło z niego kilka nieprawidłowości. Wprawdzie niby nerwy żadne ciskane nie są ale neurolog powiedziała, że czasem jakieś drobne odstępstwa mogą się mocno objawiać więc zaleciła masaże i ćwiczenia. Jeśli po tym nie będzie żadnej poprawy, to jednak nie to. Ale idę też na ten MR głowy bo nie zdążyłam w zeszłym tygodniu no i EEG. Raczej nic nie wykaże, ale doktor stwierdziła, że lepiej zrobić, żeby się upewnić, że to nie SM. Także póki co, nie pozostaje mi nic innego jak spróbować tych ćwiczeń i zobaczymy, czy to coś zmieni.
Poza tym, jakieś tam nieprawidłowości w próbwach błednikowych wyszły ale podobno nie związane z błednikiem tylk oczymś innym - w sumie, to nie wyjasniono mi z czym hmm...
ugh

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2015, 21:41
ugh, hmm wiesz mi bardzo pomagaja cwiczenia specjalnie dobrane pod moje schorzenie kregoslupa szyjnego wiec sprobuj koniecznie . rehabilitacje tez sporo daja tylko trzeba na dobrego rehabilitanta trafic ( ja raz natrafilam na koszmarna babe ktora mi tylko stan pogorszyla ale to raz jeden mi sie tak zdarzylo)
Teraz tez jestem w trakcie rehabilitacji a codzien w domu cwicze caly rok .Trzymam kciuki zeby bylo lepiej!!!!!

Spamowa wyspa

przez ugh 03 lip 2015, 21:54
platek rozy, dzięki. Ja znam świetnego fizjoterapeutę sportowego więc zasięgnę u niego konkretnych rad itd. Może faktycznie, to od kręgosłupa bo wiecznie mnie tam coś łupie, strzela gdy obracam głową. Zobaczymy, i tak zrobię jeszcze te kilka badańdla pewności bo już wolę się przebadać kompleksowo.
ugh

Sortuj wg