Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 19 cze 2015, 16:12
PannaNatalia, ja czasem czuję się jak łoś, nie wiem, czy to to samo. ;)

Zjadłbym świeżą bułkę z masłem czosnkowym.

Humor mam dobry, to był fajny dzień, ale jeszcze się nie skończył, więc trudno wyrokować.
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2015, 16:14
PannaNatalia, No kalafiorki już w pełnej krasie, pychota! Nic prostszego - wyskocz do warzywniaka. :D
Cieszę się, że słońce Ci też zajrzało do serduszka ;) i jest Ci troszkę lepiej.

cyklopka, Tulam w smuteczku, no taki dziś masz dzień... :bezradny:

mirunia, Jak mija Ci dzionek Kochana oprócz słuchania muzyczki ?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2015, 16:15
bonsai, Już po czwartej, to co by się już nie zdarzyło, to i tak dzień masz na plusiku. :D
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez bonsai 19 cze 2015, 16:28
kosmostrada, tak, niby tak, ale wieczorami smutki nadchodzą czasami. W końcu noc jest wielkim kosmatym pająkiem. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 cze 2015, 16:50
:mrgreen: Obrazek :mrgreen:

kosmostrada, ufff, nastałam się przy patelni... nasmażyłam kopiec naleśników, chyba część zamrożę, będą jak znalazł na leniwe dni.
A teraz chętnie poległabym pod kocem, bo chodzę i ziewam... taki senny dzień, deszczowy, refleksyjny i muzyczno-romantyczny. ;)
Nasłuchałam się dzisiaj do syta właśnie takiej muzy i w pracy i teraz w domu wciąż coś leci... :105:
Tak jak pisałam rano, że nici z moich planów spacerowych na cmentarz... mokro, wilgotno i nie kce mi się. :? Może jutro?

Strajkuję w ten weekend i nie sprzątam wcale, meble wytrę ino z kurzu, żeby nikt nie pisał na nich... i tyle :mrgreen:

Łyknęłaś tą drobinkę franka? Jakie wrażenia i samopoczucie?

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 cze 2015, 16:53
Jutro kupię kalafior :)

ja to mam dziś pecha.Rano jeden kierowca przepuścił mnie na pasach,a drugi pojawił się znikąd i jechał tak szybko(na śliskiej nawierzchni),że nie zauważyłam ani rejestracji ani nawet marki samochodu.Gdybym nie stanęła na środku to pewnie by mnie potrącił. Teraz gdy wracałam z pracy prawie zderzyłam się z jakimś kolesiem,który akurat wyjeżdżał zza zakrętu na rowerze...czeka mnie jeszcze jazda autobusem,mam nadzieję,że bez niespodzianek
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2015, 17:05
Ja tez juz w domku , zjadlam dzis oszukany obiad --- byla promocja w Lewiatanie na kaszanke z Lipnicy i czestowali ta kaszanka jak skosztowalam to musialam ja kupic i wlasnie ja zjadlam odgrzana na patelni(bez tluszczu zeby bylo fit :nono: )
a do tego zrobilam surowke z kiszonej kapusty z zurawinka i mlode ziemniaczki z koperkiem ammmmmm :mrgreen: :roll:

Za tydzien mam urodziny i wlasnie sie dowiedzialamz e sama ich nie spedze :D :D :mrgreen: :105: :105: :105:

mirunia, jaki gifek cudny ! :D :D

Tez mi sie cos sprzatac nie chce :mhm:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2015, 17:39
mirunia, No jeszcze nic nie zarzuciłam, oprócz tej doksepiny na noc, bo mam wziąc po kolacji ok.20tej. Na razie mam strasznego doła, aż mnie rozrywa, ale to zawsze mam pierwszy tydzień przy braniu nowych leków, więc na to zwalam. Nie wiem, jak gości dziś wytrzymam... :(
Bardzo dobry pomysł z tymi naleśnikami, nigdy nie mroziłam, ewentualnie zjadaliśmy na zimno.
No masz przynajmniej plana na jutro, może pogoda dopisze.
Fajny gifek, akurat dla kogoś kto ma arachnofobię.... :D

PannaNatalia, Wynika z tego, że masz dużo szczęścia. ;)

platek rozy, Lubię dobrą kaszankę... :105: Cieszę się, że urodzinki zapowiadają Ci się takie cudne, jaka dobra wiadomośc! :great:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 19 cze 2015, 17:53
Czesc wam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2015, 18:08
kosmostrada, Tulam Cie Kochana Obrazek na te dolki . POlepszy sie! Musi.

Kaszanka byla pyszna ale z tej firmy bo wczesniej kupilam w tym samym sklepie z innej i mi nie smakowala wcale .

Umylam gary i chyba sie walne z ksiazka na fotel.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 cze 2015, 18:29
kosmostrada, goście swoje, Rodzinka, więc czuj się jak w domu, przecież Cię zrozumieją. Masz prawo czuć się gorzej.

A propos mrożenia naleśników... robię tak Kochana już od dość dawna. Zamrażam posmarowane serem i złożone na ćwiartki, po kilka w woreczek.
Rano przed pracą wyjmuję i odsmażam jak wrócę z roboty... obiad gotowy! :D /albo kolacja.

platek rozy, też lubię dobrą kaszankę, ale jakoś rzadko kupuję. :bezradny:

A to Płatuś pochłonięty lekturą: Obrazek

PannaNatalia, no to miałaś farta na tym przejściu... strach pomyśleć. Trzeba na głąbów uważać!

Marcin2013, cześć, co tam?

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 19 cze 2015, 18:44
W końcu w domu. W autobusie pomagałam jakiejś starszej pani rozwiązywać krzyżówkę :)

P.S Tulę Was wszystkich :) dobrze,że jesteście!
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 cze 2015, 19:51
Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez. Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.
....z modlitwy do Judy Tadeusza
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 cze 2015, 19:54
A jaka kasza jest w kaszance? :mhm:

No już mi się trochę poprawiło jak poszłam do dziewczynki i kończyłyśmy oglądać film.
Obrazek
:105:

A potem poszłam do Rossmanna po sezamki.

Teraz chciałam pograć w grę i trochę posłuchać muzyki, ale się znowu denerwuję, bo lecą wiadomości. Strasznie dzisiaj reaguję na radio i TV, się czuję jakby ktoś obcy był w domu i na mnie wrzeszczał :silence:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg