Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 kwi 2015, 13:33
Dzień Dobry :D

Dzień słoneczny u mnie, głowa boli okropnie...Enii, na pewno to zmiany pogodowe, w moim przypadku też...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 kwi 2015, 13:36
idę ostro i konkretnie zerżnąć puszkę za pomocą kalibru 7,62x39mm pełnopłaszczowymi.już czas na łomot

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 14:17
Wrocilam z terapii i z miasta , boli mnie glowa :bezradny: Jestem jakas taka otepiala. na terapii sie wkurzylam na moja T bo ona twierdzi ze ja sobie sweitnie radze i ze w sumie to powinnam byc z siebie dumna blebleble i nie oczekiwac ze moja nerwica ustapi calkiem a jak mnie lapia lęki na kilka chwil w ciagu dnia to je olewac. Ale jak ja mam isc do pracy wsrod tylu ludzi jak mnie to zestresuje na maxa ??? i sie boje ze sobie nie poradze?
I powiedziala ze moja choroba to taka tarcza i jest moja tozsamosc skoro np dentystce i fryzjerce powiedzialamz e na to choruje i ze jak bede potrzebowala przerwy to musza ja zrobic.
Ale jak mam choroby ze soba nie utozsamiac skoro choruje i nie da sie na nia patrzec przez inny pryzmat.

jasaw, Aniu Kochana:********* ja tez dzis z bolem glowy. Rano nie bolala a teraz boli mocno.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 kwi 2015, 14:22
Ale jak ja mam isc do pracy wsrod tylu ludzi jak mnie to zestresuje na maxa ??? i sie boje ze sobie nie poradze?

płatek, ale to czy sobie poradzimy w nowej pracy to są leki każdej osoby, z nerwicą czy bez.
Usprawiedliwianie wszystkiego chorobą nie jest na pewno dobrym pomysłem., bo to są lęki każdego. A jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy sobie poradzisz ze stresem i z pracą.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 kwi 2015, 14:30
dzień dobry :papa:
U mnie też piękne słońce, chociaż wieje, ale spacer zaliczyłam i było super ;-)
płatku a ja się zgodzę z Twoją T, wiem to po sobie. Szukam usprawiedliwienia pewnych swoich decyzji lub ich braku w chorobie właśnie. To taki wyuczony mechanizm, tak czuję się bardziej bezpieczna, schowam się za chorobą i jestem usprawiedliwiona.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 14:38
acherontia-styx, Zalatana23, Witajcie:*********
Tak wiem ze nie ma innej opcji zeby sie przekonac jak bedzie, jak isc do pracy :) Sle cv , ale poki co do bylejakich prac bez umow za grosze przyjmia z checia ale juz do pracy z umowa to nie . Zreszta takich prac malo.
A choroba zabrala mi spontanicznosc , no i biore poprawke na to ze ja lekarstw nie zazywam jak wiekszosc bo nie dam rady wiec mi o tyle trudniej ze ja bez wspomagaczy jestem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 kwi 2015, 14:54
Witam i ja :papa:

A ja dzisiaj czuję się dużo lepiej niż wczoraj, chociaż wiatr dalej szaleje, ale mniejszy. Wychodziłam służbowo do miasta, zawiewało, ale fajne ciepełko w zacisznych miejscach było cudowne... kcę takiego ciepełka bez wiatru, /ponoć ma być od jutra :D /

platek rozy, cześć Płatuś :***** Dziewczynki i Twoja T. mają rację. Nie można żyć pod przykrywką choroby i wszystko pod nią dostosowywać. Ja rozumiem Twoje myślenie... po prostu asekurujesz się chorobą, tak na wszelki wypadek, gdyby coś się stało tu i tam.
Ja wręcz odwrotnie, nikomu o tym nie mówię... ani dentyście, tym bardziej fryzjerce. W pracy również staram się funkcjonować w miarę normalnie nikomu nie afiszując moich dolegliwości. Jeżeli źle się czuję, to najwyżej "ból głowy, czy wysokie ciśnienie" jest moim argumentem w ogólnych rozmowach z koleżankami. One też często narzekają na coś, jak każdy z resztą. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 kwi 2015, 15:10
no i biore poprawke na to ze ja lekarstw nie zazywam jak wiekszosc bo nie dam rady wiec mi o tyle trudniej ze ja bez wspomagaczy jestem.

I znowu tłumaczysz się chorobą.... Ja zaczynając pracę byłam bez leków, a żyję z tym z czym żyję już dobre 10 lat, leki biorę od niecałego roku.
Doraźnie nigdy niczego nie brałam, nawet jak miałam przepisane.
Przestań kryć się za chorobą.

mirunia. masz rację w słońcu dzisiaj było cudownie :105:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 15:14
mirunia, Czesc Slonce:******* ja nie mowie kazdemu ale np wole uprzedzic dentystke ze jak mnie zlapie lęk to musimy zrobic na chwile przerwe ale coz moja zdrowa siostra robi tak samo u dentysty i ponoc inni ludzie tez a zwlaaszcza mezczyzni. Mowia ze sie boja . Mowie tez ze mam chory kregoslup i nie moge miec odgietej glowy do tylu bo mi nie wolno. Wiec to na tej zasadzie.
Poza tym ja nie robie tajemnicy z tego ze jestem chora a depresja z aburzeniami lękowymi to choroba jak kazda inna. Nie robilam tez tajemnicy ze mam endometrioze i nie moge miec dzieci. Bylo mi latwiej powodziec komus niz odpowiadac na pytania czemu ja jeszcze dzieci nie mam.
A jak mnie lapie telelpawa to nie zwale ja na bol glowy :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 15:18
acherontia-styx, dobra niewazne :) Moze i jestem glupia i w ogole ale nie zamknelam sie w domu , nie gnije na kanapie jak spora czesc ludzi tutaj.
Staram sie zyc normalnie , pracuje w bylejakiej pracy , ale sobie radze i to sama .

Spamowa wyspa

przez konwali@ 21 kwi 2015, 15:28
platek rozy napisał(a):acherontia-styx, dobra niewazne :) Moze i jestem glupia i w ogole ...
... pracuje w bylejakiej pracy ...
:nono: :hide: nie ładnie tak mówić Płatku :****
Witam wszystkich :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 15:30
konwali@, :******** witaj:)

Spamowa wyspa

przez konwali@ 21 kwi 2015, 15:32
platek rozy, mnie też głowa boli :mhm:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 kwi 2015, 15:33
ide na kije :papa:

Sortuj wg