Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 kwi 2015, 12:22
tosia_j, hej :papa: też się dziwię, że kotecek razem z Pańcią wstaje, mógłby jeszcze pospać ;)

amelia83, cześć Kochana :papa: widzę, że kocia przyjaźń na całego rozkwitła i kicia zaakceptowała nowe warunki bytowe oraz Ciebie :great: super!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 kwi 2015, 12:24
Witajcie bardziej i mniej śpiochowaci!

Ja dziś też pospałam do 9tej, moich śpiochów zostawiłam w łóżkach i wio z psem na spacer. Okropnie zimno, wilgotno i nieprzyjemnie - takie wrażenia z wyjścia. Ale przed kolejnym jedzeniem przynajmniej się poruszałam. Snuję się senna i oklapła...

blah!, takie wewnętrzne drganie ciała to telepawa, z którą jestem blisko zaznajomiona... ;) Mogłabym też tu godzinami opowiadac o różnych sensacjach, które mózg mi funduje.

mirunia, dobrze, że wczorajszy dzień za Tobą... To chyba przez to, że tak wcześniej to śniadanie miałaś i musiałaś wstac. Nie miałaś, jak spokojnie się rozbujac, mimo wolnego dnia, a pogoda dołożyła swoje.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 kwi 2015, 12:35
kosmostrada, witaj Kochana :papa: Tak, masz rację, za wcześnie jak na wolny, swobodny dzień... wszystko z rana było pod presją tego wyjazdu na śniadanie. Przed 9 poczułam się jakoś źle, zawroty i szum w głowie... mierzę ciśn. i oczom nie wierzę :shock:
Dzisiaj nowy dzień i muszę zapomnieć o wczorajszym. Mam zaproszenie na obiad, ale chyba odpocznę sobie w domu, bez emocji, szumu, gości i innych wrażeń. Tak czuję, że będzie lepiej. Jutro do pracy, więc nowe emocje i wrażenia poranne i powrót do codzienności.

A jak u Ciebie samopoczucie? Oklapła... ? widać wychodzi nasze zmęczenie i trzeba dać sobie na luz i pełny relaks.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 12:38
kosmostrada, amelia83 , tosia, Zebrec,
witajcie :*********

Ja juz wyszykowana , zjem zupe i jade :)
Oby tylko juz nie padalo. :uklon: :uklon:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 kwi 2015, 12:48
platek rozy, miłego spotkania przy czekoladzie i pogawędce z przyjacielem :great:
Ubierz się cieplutko, bo zimno dzisiaj jak w psiarni. U mnie przestało padać i zaświeciło słonko... ciekawe na jak długo? :roll:

Spamowa wyspa

przez blah! 06 kwi 2015, 12:48
kosmostrada, u mnie te takie drgania to chyba przez zmęczenie. Jak się porządnie nie wyśpię to wtedy czuję się gorzej i takie objawy odczuwam internsywniej. A dziś niedośc, że późno poszłam spać, to w nocy się obudziłam a generalnie wstałam dosyć wcześnie. Zauważyłam, że jak pośpię tak do 10-11 to wtedy czuję się lepiej, ale wczesniej spokojnie wystarczało mi 6h snu a teraz...8-10 co najmniej.
blah!

Spamowa wyspa

przez Zebrec 06 kwi 2015, 12:51
Ja też lecę się ogarnąć, bo niedługo do babci jadę. Mam już dość siedzenia przy stole. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 06 kwi 2015, 12:52
platek rozy, hej pięknaa :***
ja za godzinkę wychodzę
mirunia, ;)
blah!, hejka

-- 06 kwi 2015, 11:54 --

Zebrec, ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 12:54
blah!, to tez niestety pasuje do nerwicy , ranki sa duzo gorsze , no i jak czlowiek niewyspany to tez intensywniej odczuwa wlasnie takie nerwicowe sprawy...

mirunia, Kochana zamierzam dzis miec niezly dzien:) ubralam ciepluski sweterek i spodniczke oraz grube rajstopy i kozaczki za kolanko no i plaszcz :) wezme tez czapke :D
Oby mnie tylko jakies lęki nie dopadly .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez bonsai 06 kwi 2015, 12:56
platek rozy, ale tak idziesz ubrana na spotkanie z przyjacielem? ;) Biedny chłopak!
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 12:59
bonsai, tak ! a czemu biedny? :D

Spamowa wyspa

przez Zebrec 06 kwi 2015, 13:00
Lecę kochani pod prysznic, później na papierosa, a później do babci. ;) Miłego popołudnia!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 kwi 2015, 13:01
Zebrec, wzajemnie :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 kwi 2015, 13:02
platek rozy, Kochana miłego spotkania, będzie dobrze, bo wyjdziesz do ludzi, sprawisz sobie przyjemnośc.

blah!, te poranne odjazdy zawdzięczamy poziomowi kortyzolu...

mirunia, odpoczywaj Słonko, dzisiaj musimy naładowac baterie na następny tydzień w pracy, ale fajnie, że krótszy o jeden dzień... :yeah:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg