Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 kwi 2015, 09:02
mirunia, zrób sobie mocną kawę. Na pewno postawi Cię na nogi. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 09:03
mirunia, :********* Kochana to podajmy sobie dlonie , mam takie same odczucia co do kolejek. I telapawa mnie zlapala. Az wrrrrrr jak ja nienawidze tej choroby wstretnej.
Ja chcialam biala kielbase kupic i wedline no i jajek musze kupic jeszcze ....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 kwi 2015, 09:10
Zebrec, wypiłam już dwie... rozpuszczalną z mlekiem i normalną fusiastą... i dalej czekam na pobudkę :D

platek rozy, i ja wędlinę mam kupić w swoim sklepie i ser, a jaja na rynku... to wszystko w drodze powrotnej z kauflandu.
Zimno i wieje i wcale nie chce mi się wychodzić. Zaraz zrobię śniadanie to może nabiorę sił i się obudzę z marazmu ;)

Jakoś powoli damy radę Płatku, tylko się nie możemy nakręcać i poddawać! A w kolejce będę śpiewała w myślach i pójdzie gładko :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 kwi 2015, 09:10
platek rozy, trzymaj się! Ja uciekam i do popołudnia! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 09:12
mirunia, tak ja tez wedlinke mam w wedliniarskim swoim znaczy w lewiatanie ;) jaja w sklepie z jajkami , mam taki na przeciw biedronki no ale wszedzie kolejki beda :bezradny: :bezradny:

Zebrec, caluski do pozniej :******* :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Enii 02 kwi 2015, 10:52
hej

Zebrec, ja tez prawiep[o zakupach. Zostało mieso i wędliny ale że ja ich nie jem juz tonie kupuję :mrgreen: To akurat slubnego zadanie. Rano bylam zestarszym juniorem na zakupach juz drobnych ..Ludzi w cholerę - jakby jakas wojna miała być :hide: Ai jeszcze na placki musze kupic ale to już na luziku :D
-----------------------

mirunia, nie nakrecaj sie bo leki Ciebie zlapią.

Z jajkami na targu uwazaj. Chyba że sprawdzonego sprzedawce masz i godnego zaufania. Co niektórzy kupuja na hurtowniach, wybrudza i sprzedaja je jako wiejskie od swojej kurki :time:

Tez padam ale to przez te nowe dziewczyny w pracy. Masakra jakas jedna fajna kumata, druga juz duzo mniej. Może toprzez to że dziewczyna wystraszona jakas taka jest ( wydawalami się napoczatku bardziej ogarnieta--oby sie wyrobila)

-- 02 kwi 2015, 10:57 --

A i jeszcze prezent dla taty musze kupić : :bezradny:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2015, 11:42
Dzień dobry!!!

Latam od rana jak kot z pęcherzem.
Zaczęłam dzień przyjemnie, bo odkryłam, że mam kapsułki też z mlekiem do cappucino i zrobiłam sobie wspaniałą kawę z cukrem cynamonowym. :105: Okazało się, że jednak pomysł nie był przedni, bo z rana kawy mocnej nie powinnam pic, bo mnie teraz trzęsie, zastanawiam się, czy nie wziąc procha na serducho... :bezradny:
U mnie pogoda piękna - słoneczko, ciepełko.
Czekam na mensza, jedziemy po resztę zakupów na bazarek z żywnością ekologiczną.
Wrócę to porządki, obiad, pieczenie pasztetu i jeszcze dziś rehabilitacja. A czuję się, no wiecie jak się czuję z telepawą...

Aranjani, Dzięki Kochana za sposób na ślimiory.

platek rozy, Słonko***** no to dziś siostry w telepawce jesteśmy... Musimy jakoś przetrzymac, na wieczór z reguły ta franca słabnie.

mirunia, Kochana*****. Myślę, że może się troszku przepracowałaś. Powolutku dzisiaj, nic na siłę, jeszcze jest jutrzejszy dzień.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 12:32
kosmostrada, Czesc Kochana :******** a le mi smaka narobilas ta kawa cynamonowa :105: A co masz na serducho>? propranolol? Jak tak terpie Toba to moze wez?

Ja wlasnie wrocilam , ludzi jak mrowek.
W biedrze stalam w kolejce chyba z 15 minut.
Udalo mi sie ta biala kielbase upolowac :great: jest miesna (85 %) a inne mialy tylko 6o kilka procent zawartosci mieska.
Jajka tez kupione, oraz warzywka do muffinek:)
I kupilam sobie w Biedrze pieknie pachnacy plyn do mycia garnkow :D :D kraft taki z limitowanej serii.
Zlalo mnie niemilosiernie bo leje i wieje a ja z dwiema siatami to nie mialam juz reki na parasol.
Teraz sie rozgrzewam herbata i slucham muzyki.
Zaraz bede formy na muffiny szukala:D

Spamowa wyspa

przez Zebrec 02 kwi 2015, 12:37
Jestem ponownie! ;)

Całkiem pozytywny dzień dzisiaj. Niedawno, jak szedłem do sklepu po składniki do pizzy, to znalazłem 20 zł na chodniku. :yeah: Pizza też już gotowa. A co mi tam, nawet się pochwalę! :D

-- 02 kwi 2015, 11:38 --

Można powiedzieć, że wyszła mnie za darmo! :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 12:53
Zebrec, mniam!!!!!!!! wyglada pysznie ta Twoja pizza :105:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 kwi 2015, 12:56
No i jestem z powrotem, bo bazarek dziś od 14 tej. :bezradny: Monsz wrócił do biura i robimy za godzinę drugie podejście...
Ledwo wyrobiłam w samochodzie, a tu jeszcze powtórka z rozrywki... Chociaż dobrze, że już wiem, że nie umieram.

Zebrec, :brawo: ale apetyczna! Mniam!

platek rozy, Och wszystko załatwiłaś dzielności moja! :great:
Mam na serducho piguły, ale one obniżają też ciśnienie, a zmierzyłam właśnie i mam niskie, więc doopa , nie wezmę, bo się obalę.
Już wiemy na co moje prochy pomagały i co wraca przy odstawianiu - wrażenie że słoń mi siedzi na piersi, łopot serca i napięcie karku. Żegnaj kawo, od dziś znów Inka! :why:

Zrobię prańsko i sprzątnę łazienkę, coby ten czas spożytkowac i czymś się zając...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 kwi 2015, 13:06
kosmostrada, Kochana tulam Cie goraco :*****a telepawom mowie WON! Kurcze ze tej hydry nie mozesz . ja sie dzis wspomoglam , chociaz ona na mnie nie dziala praktycznie bo ja ten lek dawno temu stosowalam na bezsennosc i widocznie sie juz oswoil moj organizm z nim . Nie mniej jednak jakos z ta telapawica dalam rade z czego sie w duchu troszke ciesze. :mhm:
Pochwal sie co tam dobrego nabedziesz na bazarku. :105:

Znalazlam forme na muffiny :D beda pysznosci na kolacje!
Muffiny jajeczno warzywne. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 kwi 2015, 13:55
kosmostrada, platek rozy, z propranololku i innych lolków chcę za tydzień napisać poprawę, bo wiecie, powinnam się już znać ;)

Obudziłam się przed 11 i cały czas są boruty. Koszmarny dzień.

Idę do pracy z brudnymi włosami :?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 02 kwi 2015, 14:03
Czes wam :-)

Sortuj wg