Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 mar 2015, 16:27
Witajcie Dziewczynki :papa: platek rozy, kosmostrada, jasaw, ściskam Was w sobotnie popołudnie :*****
U mnie pogoda dzisiaj piękna, słoneczna i bardzo ciepła. Wychodziłam po zakupy dość późno, więc zgrzałam się okutana szalikiem, ale z gołą głową /nową fryzurą ;) / musiałam się porozpinać i noga za nogą, by na słońce zerknąć wróciłam mokra do domu.
Ale samopoczucie mam w miarę ok.
Ugotowałam pomidorówkę na udku, odkurzyłam całą chałupę, pomyłam wszystkie podłogi i sprzątnęłam łazienkę. Zmęczyłam i zgrzałam się okrutnie tym sprzątaniem, ale już się odświeżyłam i przebrałam, bo plecy były mokrusieńkie.... starość nie radość :mrgreen: i SKS!
Teraz odpoczywam sobie po obiadku przy małej kawce.
Kupiłam jakąś ilustrowaną prasę to przejrzę i mam nowy nr Skarbu z rossmanna do zerknięcia.

Dziewczynki, widzę, że coś niedomagacie dzisiaj :( może faktycznie to na zmianę pogody, bo jutro ma być u mnie brzydko i zimno... dzisiaj jest pięknie!
Te wszystkie bóle barków i bioder, to z pewnością Wasze barometry się odzywają... trzeba dać im odpocząć i nie fatygować, pomasować, pogłaskać i natrzeć żelem p/bólowym.
jasaw, wszystko możliwe, że czystek zaczął powoli działać i oczyszcza organizm... wtedy mogą dokuczać różne dolegliwości... ale skoro ma pomóc, trzeba przeczekać cierpliwie.

-- 21 mar 2015, 16:31 --

amelia83, Ciebie też tulę i ściskam... :papa: jutro nastrój poprawi kocio :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 mar 2015, 16:33
Cienkie rajstopki :( nie....no ja wymiekam
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 16:35
mirunia, Mirunia!!!***** Chociaż Ty w dobrej formie, aż mi się lepiej na sercu zrobiło, bo obawiałam się, że też dołączysz do grona jęczliwców.
Masz prawdziwy pierwszy dzień wiosny! To może to Twoje słoneczko do mnie przywędruje jutro i będę mogła pospacerowac, na kawkę na powietrzu pójśc i ogólnie lepiej dychac.

Wysłałam chłopaków po pizzę, niech chociaż mam taką atrakcję, że obiad poda mi ktoś pod nos. A na wieczór zamówiłam wielkie opakowanie lodów do kolejnych odcinków. O!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 mar 2015, 16:48
amelia83, mirunia, tosia_j, kosmostrada, mimo wszystko, w grupie raźniej. Ktoś gorzej się ma, ktoś lepiej i jakoś można przeżyć, wspierając się wzajemnie :D

mirunia, podejrzewam właśnie czystka...ale zniosę to, jeśli ma pomóc, tym bardziej, że wierzę w moc ziół. Bardzo lubię. Herbatka ta jest smaczniejsza niż herbata czarna, przynajmniej teraz bardziej mi smakuje...

amelia83, na pewno zwierzaczek potrzebuje spokoju w nowym miejscu, ale może uda Ci się odizolować Ją od gości :mhm:

kosmostrada, bardzo ssłuszna decyzja, ja też czasem tak robię...może dobry pomysł z tą pizzą. mam jakieś kupony rabatowe, a zresztą chyba dzisiaj czy jutro, są dni pizzy?? Mam tylko rosół... :bezradny:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 mar 2015, 16:54
kosmostrada, Kochana, ogólnie dzisiaj nie jest źle, nie mogę narzekać, bo bywało dużo gorzej. Ale teraz już opadłam z sił, a miałam taki kilkugodzinny zryw do roboty - /po porannym zamuleniu /.
Kosmo, ja takie opuchnięte oczy z opadniętymi powiekami miałam wczoraj. Przyłożyłam sobie kostki lodu, pomasowałam tym lodem i poprawiło się!

A na pizzę to pójdę chyba dopiero po świętach, bo mam wielką ochotę na taką cieplutką i ciągnącą :D

Trzymaj się kanapy Kochana i kocyka, jutro będzie już dobrze :D

-- 21 mar 2015, 16:57 --

jasaw, tak jest, ziółka górą.... pij Kochana i na efekty trzeba poczekać. Jak taka dobra, to tez sobie kupię taką czystkową herbatkę :D

Idę na spacer, bo dzwoni Rodzinka po mnie :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 mar 2015, 17:00
jasaw, ja wiem ze w. grupie razniej
tylko ze ja mam czarne scieraki i granatowe scieraki
outsider

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 21 mar 2015, 17:02
Dlaczego tak mało się mówi o Bitwie Pod Batohem.1 i 2 czerwca 1652 rok.Kozacy, zamordowali ponad 3, 5 tys. Polskich jeńców.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 17:04
mirunia, Dziękuję, Ty to potrafisz mi humor podciągnąc. :uklon: tak się przestraszyłam dziś tej swojej twarzy, że wpadłam w panikę... W razie gdyby się to powtórzyło to namrożę lodu. Teraz jeszcze łyknęłam loratadynę na alergię ( nic innego nie mam) i mam nadzieję, że jutro już nie będę miała sensacji, no i będę mogła się umalowac. Tak, dzisiaj ewidentnie pozostaje mi kocyk, zresztą taka kocykowa pogoda wróciła.
A porządki to już sobie zrobiłaś świąteczne, bo ja wczoraj zrobiłam standard cotygodniowy, jeszcze za czystkę wiosenną się nie zabrałam.

Ale zrobiłam Wam smaka tą pizzą... :D Bardzo lubię, ale rzadko jemy , więc taka rozpusta dziś jest si...

-- 21 mar 2015, 17:45 --

tosia_j, Co to są ścieraki? , bo jakoś taka mało kumata jestem dzisiaj.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 mar 2015, 17:47
kosmostrada, ja też zamówiłam hawajską na grubym cieście, taką lubimy najbardziej, choć rzadko jemy, bo nie bardzo powinniśmy, ale co tam....wiosna, zaszalejemy niezdrowym jedzeniem :lol:

-- 21 mar 2015, 16:48 --

tosia_j, chyba już naprawdę stara jestem :( , bo nie rozumiem, co masz na myśli...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 mar 2015, 17:48
chcialam tylko powiedziec ze mam dwie pary spodni i piec bluzek
i jestem przygnebiona ze tak odstaje
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 mar 2015, 17:51
tosia_j, Tosiu, to nie ma znaczenia, to tylko ciuszki, ważne, że czyste, bez dziur...ja naprawdę tak uważam, nie mam ciśnienia na ubrania, bo to taki substytut tak naprawdę. Jeśli nie będzie szczęścia w środku, żadna szmatka nie pomoże, niestety, choć z pewnością, na chwilkę poprawi samopoczucie większości kobiet.

-- 21 mar 2015, 16:52 --

Można wyglądać skromnie, schludnie i piękną być...
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 17:53
jasaw, Ha też miałam hawajską! :D Czasami można sobie pofolgowac, ja też staram się przecież zdrowo karmic rodzinę, ale czym byłoby życie bez drobnych grzeszków... ;)

Obżatra, ciężka jestem, ale zadowolona, bo coś wreszcie dziś zjadłam, no i robic nie musiałam.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jasaw 21 mar 2015, 17:53
tosia_j, ja dopiero teraz zrozumiałam, że chodzi o dżinsy, ale ze mnie gamoń...mózg już nie pracuje jak należy-smutne to, ale prawdziwie :shock:

-- 21 mar 2015, 16:55 --

kosmostrada, :great: popieram :!: Mała rzecz, a cieszy-coś innego, nie bójmy się powiedzieć-smacznego i...no niestety dość drogiego, ale u mnie zniżka 50%, miałam w skrzynce jakiś kod rabatowy, zapłaciłam 27 zł z jakimś napojem /?/.
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 mar 2015, 17:58
tosia_j, Kochana, przecież nic w tym złego, że nie kręci Cię ubieranie. Częśc z nas akurat w tym min. znajduje tą drobną przyjemnośc. To taki najprostszy sposób. Ty masz po prostu inne techniki na sprawianie sobie drobnej frajdy. Np. chodzisz na siłownię.
A obowiązkowe jest tylko byc czystym i schludnym.
S. Beckett

Sortuj wg