Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 04 lut 2015, 19:36
Ludzie, Zebrec normalnie wygrywa Mistera o.O
outsider

Spamowa wyspa

przez jasaw 04 lut 2015, 19:37
tosia_j, :yeah: - mój typ :lol:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 04 lut 2015, 19:58
Obrazek
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2015, 20:43
jasaw, Kochana nie mam jak odpisac bo karty nie mam , dopiero jutro kupie :******* ale tak chodzilo mi o to co napisalas :* skonsultuj to koniecznie Slonce , mojej mamie to pomagalo>

amelia83, dobrze Ci Ania napisala :******** nie poddajemy aie!

tosia_j, hey Tosiu :*******

A ja bylam w biedrze po ten papier i teraz sie czulam calkiem dobrze. Ile kosmetykow roznych nawiezli , miedzy innymi tolpy :)

Nastawilam sobie na jutro miesko bo musze jutro jechac do eletrowni , cos miz a duzo za prad licza ... :-|
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2015, 20:46
Dobry wieczór Kochani Spamowicze :papa:

Też mam ochotę się dzisiaj wyżalić, co mi dokucza, co mnie boli... a boli mnie kręgosłup szyjny od dwóch dni, ból idzie mi aż do głowy po jednej stronie
i to mnie bardzo martwi i wprawia w lęki. :(
Wiem czym jest to spowodowane. Nie mogę czytać w pozycji siedzącej z pochyloną głową, najlepiej jest w pozycji leżącej z wysokim podparciem pod plecy i szyję... czyli w łóżku, ale nie umiem położyć się w ciągu dnia po pracy, no jakoś mi to nie wychodzi.
Lubię pokrzątać się po domu, coś zrobić... wiadomo pracuję, a jeżeli odpoczywam to siedząc w fotelu (i wtedy kusi mnie książka). Koniec czytania siedząc. :(

Dziewczynki nie smućcie się, bo i mnie się udziela.... tulam Was gorąco :papa: :angel:

zebrec, gratuluję lokaty :great: załużona!

A kosmostrada pewnie się jutro do nas odezwie, dzisiaj może zmęczona :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2015, 20:54
mirunia, Slonce :******** nie wolnow takiej pozycji czytac , musisz miec ksiazke przed soba , mnie juz fizykoteraputa nauczyl w jakiej pozycji moge czytac . Ja czytam podparta na poduchach takich ozdobnych na lozko ktore mam.
Tulam Cie cieplutko :***** pocwicz troszke , rozluzni to miesnie :*******
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2015, 21:10
platek rozy, no tak, odchorowuję to czytanie, czasami w kuchni przy stoliku czytałam (podczas pilnowania gotowania), czasami w fotelu... a teraz jęczę i prochy biorę, albo gorący prysznic na kark. :?

Płatuś, jak wysoki masz rachunek za prąd? ja płacę ponad 150 za 2 m-ce i też sama korzystam z urządzeń. Ponoć też dużo płacę, bo koleżanka sama też mieszka i płaci dużo mniej, poniżej 100.

Dzisiaj zaczyna się na tvp1 dobry serial fabularny - trzeba chyba to obejrzeć - o 20.25

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2015, 21:12
mirunia, Kochana naliczyli mi 170 zl :shock: a sasiedzi maja wieksze mieszkanie , jest ich dwojka i sa wieczorami w domu , wiecej swieca bo i komp chodzi i televizor i placa 90 zl.

Spamowa wyspa

przez comatom 04 lut 2015, 21:14
hej wszystkim
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2015, 21:17
comatom, :******** :papa: :papa: :papa: Witaj

Spamowa wyspa

przez comatom 04 lut 2015, 21:18
platek rozy, :D
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lut 2015, 21:22
platek rozy, to sąsiedzi mają faktycznie mało, a Ty z kolei rzeczywiście wysoki rachunek... trzeba to wyjaśnić.
A może coś ostatnio włączałaś częściej? Ja już wymieniłam prawie wszędzie żarówki na energooszczędne, a szczególnie tam gdzie świecę długo.

Jutro też idziesz do Madzi?
Jakie mięsko gotujesz na jutro? bo ja nie mam właśnie na jutro obiadu, chyba kupię pierogi wracając z pracy, albo gołabki :bezradny:

Spamowa wyspa

przez comatom 04 lut 2015, 21:24
platek rozy, moze tyrknę pózniej :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lut 2015, 21:26
mirunia, ja tez mam zarowki energooszczedne juz wszedzie ... dzis u Madzi bylam , jutro chce jechac do elektrowni ...
Kochana mam nadzieje ze ten kregoslup Ci odpusci:)

comatom, ok :) ja wlasnie pomyrdalam miesiwko w kuchni:)

-- 04 lut 2015, 21:36 --

mirunia, Kochana robie fileta z kurcZaka duszonego w pomidorkach i dorzucilam kilka czarnych oliwek bo mi zostaly , kiedys je dodawalam do salatki.

Teraz w biedrze sa na promocji filety z kurczaka to kupilam paczke .
Bede miala na trzy dni wyzerke :)

Sortuj wg