Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 18:38
mirunia, to TY bedziesz miec wolny czas a moj niech pogna do przodu ;) bo ja bezczynnie siedzaca to mam dramaty.

Dobija mnie to ze w glowie mam kreciolki ale z nerwow sa i jakos nie umiem ich powstrzymac .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 gru 2014, 18:38
mirunia, przepis zapisuję!!! Ale jedzonko masz przyszykowane, ja się oblizuje na twoje kopytka i bitki, mniam. Chciałabym, żeby mi ktoś coś takiego ugotował. :105:

platek rozy, Tak kochana, moja mała rodzinka to jest chyba to, co mi się w życiu naprawdę udało. Chciałabym móc bardziej się tym cieszyc i dawac im też więcej radości... A młody sam z siebie jeszcze lgnie, choc pępowina przez nas jest mądrze odcinana.

Idę się trochę pokąpac, bo teraz wcześniej padam i po obchodach już pewnie myc mi się nie będzie chciało całościowo.

-- 31 gru 2014, 18:40 --

Fizli, Fizlik zobacz, pół spamowej siedzi w domu ( a pewnie i pół forum). Będzie z kim pogadac ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 18:45
kosmostrada, milego plumkania Slonce :papa: :papa: :**********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 gru 2014, 18:49
kosmostrada, nie żartuj Kochana, moje jedzonko jest bardzo proste, staropolskie. Jakoś nie chce mi się wymyślać frykasów dla samej siebie, chociaż nie powiem, lubię sobie dogadzać :mrgreen:

A krakersowca polecam.

Wiesz Kosmo, masz rację, jeszcze trochę i też wykąpiutkam się w gorącej wodzie, po później to wiadomo... po omacku, byle dojść do łóżka :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 18:55
U mnie na pewno na dole bedzie impreza do bialego rana u tego menela z dolu , wiec nie pospie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 gru 2014, 18:59
platek rozy napisał(a):mirunia, Kochana to masz plany jako i ja . Takze przed snem lubie poczytac i zazwyczaj czytam w lozku z pol godziny , czasami dluzej .

Tez dawniej chodzilam na sylwka i sie dobrze bawilam a teraz ...... :bezradny: szkoda slow.

-- 31 gru 2014, 18:26 --

cyklopka, sprobuje nastepnym razem tak zrobic jak Ty robisz , mam dzem bo mi dali z Mops kilka sloiczkow.

Tak, wolę dżem jako składnik różnych potraw np. do przełożenia ciasta albo naleśników, niż do chleba.

U mnie to z sylwestrami było różnie, najczęściej byłam zawiedziona tym, że nie było to warte tego wysiłku, żeby wszystkich zgromadzić w jednym miejscu i coś przygotować.

Tak że w tym roku na pytanie o plany na sylwestra powiedziałam, że nie obchodzę :lol: Naprawdę ludzie wierzą, że rytualne picie i strzelanie petardami w określonym czasie da im pomyślność? :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nicholas1981 31 gru 2014, 19:06
tosia_j, jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam - nie miałem takich intencji. Nie chcę tak kończyć tego roku. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku
Nicholas1981

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 gru 2014, 19:16
Dużo ludzi pisze, że ich psy się bardzo boją fajerwerków, a moja kotka jak zawodowy żołnierz, ledwie tylko łeb podnosi znad kanapy :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 19:31
cyklopka, ja do chleba wole konfiturki .

Wstawilam ciacho do piekarnika.

Dziwnie mi od zoladka :shock: jakos mi tak burczy strasznie a glodna nie jestem i tak cos mnie gniecie w tym brzuchu :time:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 gru 2014, 19:40
platek rozy, co za ciasto pieczesz?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 gru 2014, 19:45
JERZY1962, http://zmiksowani.pl/przepis/658236

z tego przepisu robie :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 gru 2014, 19:50
No i gotowa jestem do obchodów - pachnąca, wydepilowana, wypeelingowana - trzeba z obłokiem zapachu wokoło wejśc w ten Nowy Rok, nie? ;)
W sumie dziwnie się czuję, bo kupiłam sobie na promocji w rossmanie krem do ciała kakaowy i jestem chodzącą tabliczką czekolady :shock: Ale z nutką owocową, bo ręce mam moim woskiem zrobione...

Monsz wrócił z dworu załamany, wyciągnął psa na siku, to futrzak próbował się spłaszczyc i przecisnąc między szczebelkami furtki z powrotem... To co sikac nie będzie do jutra???
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Infinity 31 gru 2014, 20:22
Wszystkiego dobrego tej wystrzałowej nocy jak i w nowym roku

Obrazek

Spamowa wyspa

przez Kalebx3 31 gru 2014, 20:22
---mam takie zajegłośne petardy hukowe ,że rozpierduluję mini połowę okolicy . Ogień od nich bucha na co najmniej 1 metr .
Będzie głośno . :lol: :lol: :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg