Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zebrec 21 lis 2014, 02:50
Dobranoc! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 lis 2014, 12:02
Hey Hey :*************
Ja wczoraj mialam bardzo intensywny dzien .
Na rozmowie o prace bylo mi wszytsko , od zawrotow glowy poprzez lęki i dretwienia ciala ale przebrnelam ja i niestety nie stac mnie na bezplatne szkolenie ktore sie odbywa w Wawie .Tydzien czasu , za ktory sobie sama musze zaplacic przejazdy i jedzenie oni daja tylko miejsce do spania i nie placa za nic.Wykorzystywanie ludzi :?
Pozniej po rozmowie poszlam sobie do Galerii handlowej coby sie odstresowac , wprawdzie nie kupilam nic poza kilkoma rzeczami do jedzenia w auchanie ale poprawilam sobie nastroj .A po Galerii pojechalam do kolezanki na kawke .I wrocilam do domu pozno .
Mam isc na inwentaryzacje do sklepu 30 listopada--- 120 zl zarobie od godziny 21- 5 rano. Dobre i to.Dzis szukania pracy ciag dalszy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 21 lis 2014, 12:46
usnuta wraca
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Cognac 21 lis 2014, 15:37
platek rozy, dziwne z tym szkoleniem, nei wiem jakie są praktyki w orange itp., w orange pracowałam 1 dzień (ulotki + akcja promocyjna) i nie zapłacili ani mi, ani dwóm dziewczynom, które też były ze mną - ale kij im w oko, przynajmniej rozrywka jakaś była i trochę wspomnień z niestandardowej pracy. Może oni mają takie podejście do pracowników...?
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 lis 2014, 15:38
Cześć :papa:
Ja miałam nawet dobry dzień. Zaczął się niepokojem i napięciem, ale wyszłam dziś na sesję i wszystko ze mnie zeszło :mrgreen:
Odgruzowałam już częściowo dom ;) Ściany mam pomalowane i jest ślicznie :mrgreen: Z beżów i brązów poszłam w popiel. Fajnie wyszło.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 21 lis 2014, 15:39
cze
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 lis 2014, 15:42
Ferdynand k :papa:
Co słychać?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 21 lis 2014, 15:51
Zalatana23, odpoczne chwile i do nauki
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 21 lis 2014, 16:21
[b]Ferdynand k [b] jak mus to mus :-) Ja czekam na syna, robię zakupy i pakuję się do Krakowa :D

Spamowa wyspa

przez Cognac 21 lis 2014, 16:22
Zalatana23, pokafotę:) Mieszkania :)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 21 lis 2014, 16:23
Zalatana23, dobra może dzis se odpuszczę ale jutro

-- 21 lis 2014, 16:24 --

Cognac napisał(a):Zalatana23, pokafotę:) Mieszkania :)

noooooo
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 lis 2014, 16:24
Cognac, teraz orange zatrudnia przez jakies firmy zewnetrzne i takie sa wlasnie cyrki :bezradny: :bezradny:

Zalatana23, Ferdynand k, Cognac, Was wybuziam o! :*************

U mnie zimniascie.

Zalatana23, jak szary kolorek to ladnie , do tego jakies oddatki w mocnym kolorze i miod malina :105:

-- 21 lis 2014, 16:36 --

dodatki mialo byc :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lis 2014, 16:45
Witajcie! :papa:

Robię właśnie rosół z pulpecikami. Dziś w pracy potwierdziłam smutny wniosek, że choroba wyżarła mi mózg, mam takie dziury i problemy z zapamiętywaniem... Strasznie mi z tego powodu smutno.

platek rozy, cały wieczór wczoraj czyhałam na ciebie, żeby się dowiedziec jak ci poszło. Dobrze że tą inwentaryzację złapałaś, zawsze to coś. Tyle osób tu za ciebie trzyma kciuki, że wreszcie musi się coś ciekawego pojawic w temacie pracy.

Zalatana23, To szybciutko poszło. Szary zrobił się teraz modny, nieskromnie nadaję sobie miano prekursora, bo od wielu lat gustuję w tym kolorze we wnętrzach . Zresztą jak był robiony remont budynku, to też z architektem przesiedziałam swoje, aby szarośc wpleśc w elewację. Nie ukrywam, uwielbiam ten kolor również na sobie. Więc śmiem twierdzic - pięknie masz teraz w domku! :D

Ferdynand k, odsapnij troszku, bo ci mózg się stopi od tej nauki. :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 lis 2014, 16:48
kosmostrada, o rosolek z pulpecikami bym zjadla :angel: u mnie gulasz z kasza i do tego ogorki konserowe robione przez ciotke.

Dziekuje za kciukasy:************ Przydadza mi sie ogromnie bo teraz znalezc prace w ktorej Ci zaplaca to naprawde nie lada wyczyn :hide: a juz o pracy z umowa normalna na etat to marzenie scietej glowy.

Dzis tez wyslalam kilka cv i czekam czy sie ktos odezwie.

Wiesz u mnie tez ju z pamiec nie ta co przed choroba.

Sortuj wg