Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 maja 2014, 15:46
Makabra, nie lubie burzy , wczoraj wracalam w taka do domu i wropcilam cala przemoczona , caluska , mimo parasolki .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Makabra 28 maja 2014, 15:48
ja bardzo lubię takie porządne, nocne ulewy, ale tylko gdy jestem w suchym domku 8)
Makabra

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 28 maja 2014, 15:48
jolantka, Bralem 1,3 tabletki okolo tygodnie w kocu wrocilem do stilnoxu, po jakis czasie stilnosc przestal juz dzialac, teraz biore 2 tabletki stilnoxu, dwie tabletki mirzatenu, i dwie clorankcenu. Przez jakies 3 miesiace mialm spokoj bo spalem po 9 godzin od poniedzialku, budze sie juz po 5 godzinach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 28 maja 2014, 15:49
:evil: :evil: wywaliło mnie z fejsa, a jestem wściekła na brata że nie ręczę za siebie
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Makabra 28 maja 2014, 15:50
Anna Maria czemu wywaliło? I co Ci brat zrobił? :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 maja 2014, 15:50
wieslawpas, to za tydzien triticco sie nawet nie rozkrecil bo to antydepresiak . Jesooo ile Ty lekow bierzesz i to jeszcze wiekszosc uzalezniajaca ... to nie dziwne ze masz juz tolerancje na lekarstwa i nie spisz.... Ja bym sie zapisala do kliniki leczeniaz aburzen snu , macie taka we Warszawie a nie prochamiw takiej ilosci trula :hide: :hide: :hide:

-- 28 maja 2014, 15:51 --

Anna Maria, Kasia mnie tez wywalilo z fb
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Makabra 28 maja 2014, 15:52
Pewnie znowu coś zmieniają na Fejsie...
Makabra

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 28 maja 2014, 15:54
platek rozy, Klinika zaburzen snu to dobry pomysl.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 maja 2014, 15:57
wieslawpas, Poza tym Ty masz malo aktywnosci fizycznej , nie robsiz nic zeby sie troche zmeczyc , siedzic wiekszosc czasu unudzony i kaldziesz pewnie z mysla zas nie zasne .. i nie spisz . Mnie sie wydaje ze Ty przede wszytskim powinienes zmienic swoj dzien .. Aktywnosc .. a nie siedzenie w domu na tylku i jakeis dziwne rytualy , zero spontanicznosci . O 18 zawsze do sklepu o 23.19 na parking.. a gdzie jakas radosc? jakas spontanicznosc? to w zyciu potrzebne. Ja wiem ze neriwca nam ja zabiera w duzej mierze ale da sie .

Spamowa wyspa

przez jolantka 28 maja 2014, 15:57
wieslawpas, bo zaczyna się od małej dawki (trittico), a potem stopniowo dochodzi do całej tabletki, czy dwóch. na mnie wciąż działa. ale stilnoxu w końcu zaczniesz brać 3, a potem nawet tyle nie będzie działać
jolantka

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 28 maja 2014, 16:00
platek rozy, ze sontanocznoscia jest sałabo wszytko jest wczesniej zaplanowane, ale wyjscia na parking daja radosc tyle tylko ze wczoraj na parkingu to tak mnie meczylo spanie, ze przysypialem na siedzaco.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 maja 2014, 16:00
wieslawpas, ja po wczorajszej wycieczce na miasto na komisje , pozniej pomyslalam a pochodze pos klepach ... zjem obiad na miescie a co! Wrocilam tak zmeczona ze bez zadnej tabletkiz asnelam ino sie polozylam.
Jak na kije chodze to tez wracam zmeczoan i zaraz radosniejsza bo mi endorfinki skacza.

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 28 maja 2014, 16:01
Makabra napisał(a):Anna Maria czemu wywaliło? I co Ci brat zrobił? :)

pisałam, rzucił pracę
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 maja 2014, 16:02
wieslawpas, a po co tak wszytsko planuejsz? Ja chodze codzien do sklepu ale nie ide zawsze o 11 np tylko ide sobie o roznych porach a jak mam wiecozrem ochote np na loda to ide wieczorem po niego do sklepu a nie planuje wyjsc co do godziny . Spontanicznosc daje radosc!

-- 28 maja 2014, 16:03 --

Anna Maria, :************** Kochana :-| tulam

Sortuj wg