Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 00:38
wiecznie młody:), nie przejmuj się. Ja też nie gram w żadne gry. Jakoś mnie to nie fascynowało nigdy.
Ale wobec kłopotów w związku, który zawarłem, a którego nie chciałem
ktoś cię zmusił do zawarcia związku? Jak to?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kasza_w_spreju 28 sie 2016, 00:41
Hmm... Też coś spokojnieszego, czy wszystko jak leci?

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 00:50
Nie no, ja bym pograł generalnie, coś porobił. Ale teraz nie mam nastroju do niczego.

W skrócie mój związek wyglądał tak, że - przeprowadzałem się, to podświadomość kazała mi się związać z kimś. Więc stwierdziłem - smutna dziewczyna + trochę inna (u takich zawsze sobie nie dawałem szans) + trochę taka sama, bo w sumie smutek to smutek -> stwierdziłem, dotrzemy się. Ona zacznie być do przodu (tak jak ja zacząłem właśnie w owym momencie), to pójdzie. Ale nie poszło. Wiedziałem to od początku. To tak, jakby w połowie robić wbrew sobie i nadużywać czyjegoś zaufania. Potem po półtora roku się rozstać. Z mojej inicjatywy. Już nie mogłem tak dłużej. Najbanalniejsza różnica - ja pracuję, mam plany, perspektywę - ona nie. Jakaś wyuczona bezradość, przebywanie w innej czasoprzestrzeni. Ona była z tych, co w połowie wiesz, że je stać na coś, a w połowie jej jakoś nie stać na nic. Ja rozumiem, że związek to empatia. Związek to też oczekiwania. Nie mogłem jej zaakceptować od początku, a nie chciałem być sam podświadomie. Mam wyrzuty sumienia. Tyle w skrócie. Właściwie o tym gadam od dawna na terapii i to jest mój główny problem. Oprócz tego, że czas minął, że trzy lata temu byłem na tyle do przodu, że mogłem nawet skończyć terapię. Oczywiście, moje relacje rodzinne są pokręcone, ale zostawiłem to za sobą. Tyle, że w momencie przeprowadzki od wujostwa (rodzina zastępcza.. kurcze, długo by mówić) byłem bardzo wk**wiony. Przelało się w tamtym momencie. To sobie naszykowałem wcześniej dziewczynę, żeby nie być sam. Masakra.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 00:56
kasza_w_spreju, no w Heroesach na małej mapce na najłatwiejszym trybie nie mogę przejść, bo jest pojedyncze miasto przeciwko pojedynczemu miastu, a NPC ma za mocne zaklęcia.

Teraz grałam w The Force Unleashed II i utkwiłam na małym bossie również w trybie łatwym.

O gry online się nie martwię, bo można dolewelować i poprosić kogoś o pomoc.

Konsoli nie mam, brak faceta = brak xboxa.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 01:05
No, po moim ostatnim wpisie, wiaodmo, że ogólny i żeby poznać tę sytuację to trzebaby napisać chyba z 1000 stron, mam ochotę zapaść się pod ziemię.

Spamowa wyspa

przez kasza_w_spreju 28 sie 2016, 01:08
cyklopka, pada nawet tego xboksowego można podłączyć do kompa. Jeszcze z rok temu miałem X360 i poszedł za darmo do młodszego rodzeństwa szwagra. Jakieś Life is Strange by cię nie wciągneło? Albo coś od Telltale?
wiecznie młody:)

Możesz gdzieś opisać. Wystarczy na jedną stronę :)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 01:11
wiecznie młody:), człowiek popełnia błędy... nie ma się co przejmować, tylko ruszyć dalej.
No nic, ja się chyba położę, moja pani już dawno śpi a ja coś nie mogę. Chyba sobie coś zapodam na sen, jakąś kwetę, albo co
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 01:16
Ḍryāgan, kweta na sen, paradne milordzie. Ja już dawno 200 zeżarłam i w sumie nie chce mi się spać. Nie wiem, chyba film dla dzieci z głębokich lat 80-tych obejrzę.

kasza_w_spreju, wybór jest duży. To nie jest tak, że nie mam/nie wiem w co grać, tylko o priorytety. Że chcę skończyć tę grę, a tamtą też, a w ogóle powinnam robić coś innego. A już chciałam ludzi do domu sprowadzać, żeby mi klepnęli tego bossa... :hide:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 01:18
cyklopka, tylko, że ja rzadko biorę jakiekolwiek leki, więc na MNIE zadziała:)

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 01:20
No to dobrej nocy tym, którzy udają się na łono Abrahama ; > wyspania się na niedzielę ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2016, 01:23
wiecznie młody:), chyba w objęcia Morfeusza, bo łono Abrahama to już na tamtym świecie 8)

Ale sen małą śmiercią jest.

And if I die before I wake, I pray the Lord my soul to take.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 28 sie 2016, 01:24
wiecznie młody:), nie, na łono Abrahama jeszcze się nie wybieram cha cha! chwilowo mam jeszcze ochotę na życie.

Spamowa wyspa

przez kasza_w_spreju 28 sie 2016, 01:30
cyklopka, amen. Można by sobie puścić Metallikę.
wiecznie młody:), Teraz to poszedłeś jak kuna rowem.

Spamowa wyspa

przez wiecznie młody:) 28 sie 2016, 01:39
Aha, sorry XD No tak ;_; Oczywiście, miłego spania! : )) Dobranoc tym co idą na noc ; )

Sortuj wg