Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 11:55
Purpurowy, postawisz flaszkę, będziem się kumplować :D

takie tam napisał(a):Zaczęło się to fajne uczucie lekkich zawrotów w głowie, chyba będzie górka ;)

takie tam, znaczy się, montujesz na szybko te glewia, po czym wykurwiasz szukać jakiegoś bohurtu ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 sie 2016, 12:04
Nihil, no ba :D Swoją drogą, bohurt to takie ładne słowo z tradycją - na największym, który odbył się w Niemczech w XV w. bodaj lało się po 300 osób na stronę ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 sie 2016, 12:13
Dzień dobry spamowicze,

Dzień drugi powrotu do łykania olanzapiny. Nie wiem na co już biorę ten lek, bo chyba nie na sen, bo w tej kwestii nie daje sobie rady. Położyłam się o jedenastej, przewracam się z boku na bok, kręcę i wiercę się po łóżku i słyszę, jak wybija dwunasta, później pierwsza. Jakoś zasnęłam, ale ciągle się wybudzałam, nie śpię od siódmej trzydzieści, zmęczona i przymulona nie jestem. A z fluanksolem, tak jakbym cukierki łykała - nie czuję kompletnie nic. Żadnych uboków, żadnych pozytywnych efektów. Nie ogarniam. :bezradny:
Teraz kawkuję i uczę się słoweńskiego.

kosmostrada, zdrowiej i dbaj o siebie!

takie tam, :nono:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2016, 12:23
Ḍryāgan napisał(a):Purpurowy, wniosek jest jeden: pieniądze szczęścia nie dają, prawdziwych przyjaciół za kasę nie kupisz, kupić można seks, ale nie miłość

Szafki do kuchni można.

Skończyłam portret, w sumie nie czułam, że aż tyle czasu zeszło, chyba dwie sesje od 23:00 do 3:00 :bezradny: Największy fun było wziąć pędzelek do makijażu, żeby rozetrzeć kredę w miejscach, gdzie twarz była najbardziej oświetlona.
I już 100% gwarancji, że do niego zagadam, bo MUSZĘ mu ten portret pokazać :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 sie 2016, 12:31
Dzieńdoberek :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 13:52
takie tam, mówisz, Białorusini dalej nakurwiają pompki w pełnych płytówkach ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2016, 14:36
No i jestem już w domku, nie żebym wszystko ogarnęła, ale pierdyknął internet w biurze, a bez neta dziś nic nie porobię... :roll:
Piję dobrą, a najważniejsze gorącą kawę. Zmarzłam w pracy, a mam tunikę z długim rękawem i sweter. Nie zgadzam się na taki sierpień! :time:
Jeśli net się objawi, to potuptam z powrotem do pracy, jak nie, to pójdę sobie jutro z rańca przed fryzjerem.

Łyknę se procha na ból łba, a co tam... :pirate:

Carica Milica, Dzięki Kochana! Może musi jednak trochę czasu minąć z tymi lekami?

Nihil, A co mi ze srebra i złota, do grobu ze sobą zabiorę... :D
Gdybym w totka wygrała to mam idealne połączenie inwestycyjno-przyjemnościowe - dom na wsi z ogrodem, sadem, lasem, stawem... :105:
Ale póki co w totka nawet nie gram, więc sobie możemy wypić za niedorobienie się w życiu. :D
A tak w ogóle to bardzo dziękuję, że mi uświadomiłeś , że wcale nie jestem taka znów erudytka, używasz słów, których nie znam. :time: glewia? :shock: bohurt? :roll: Idę się zdołować wiesz, wielkie dzięki! :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 sie 2016, 14:49
kosmostrada, neuroleptyki szybko mnie ścinały zawsze. Na samym początku brania już czułam jakiś efekt, teraz nic, zero, nula. Zobaczę, co będzie, jak wejdę na wyższą dawkę.
Wróciłam do pisania na blogu. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2016, 14:56
Carica Milica, ech wiesz jak to z tymi tabsami, zawsze niespodziewajka jak zadziałają. :bezradny:
To chyba dobry znak, że znów chce Ci się skrobać na blogu!

cyklopka, Minęły 2,5 godziny od posta, a tu nie ma wklejonego efektu końcowego... Gdzie ten portret? :time: :smile:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2016, 14:57
Carica Milica, trzymaj się!

kosmostrada, mówiłam, że chłodno?

Ja dzisiaj na etapie cichej celebracji, że wyjątkowo @ bez bólu wymagającego natychmiastowego wybiórczych inhibitorów cyklooksygenazy II.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 15:01
kosmostrada, to raczej dość specyficzna terminologia, także ten - erudytce wybaczamy ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2016, 15:03
Ja z pracy nadaje ...
Moja dobra koelzanka uslyszala dzis diagnoze raka z przerzutami --- lekarze daja jej pol roku zycia.
Jeszcze niedawno sie z nia widzialam , byla W Krakowie , dostalam takiego ataku leku i od razu mam dol ... To okropne ...Ona ma 37 lat . sliczna dziewczyna .
kosmostrada to ta z Twojego miasta . Jestem posypana , nie umiem sie odnalezc .To zycie jest tak kruche. :why: :why: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nihil 18 sie 2016, 15:13
kosmostrada napisał(a):Ale póki co w totka nawet nie gram, więc sobie możemy wypić za niedorobienie się w życiu. :D

Ja tam z zasady nie gram w gry o ujemnej wartości oczekiwanej :P A wypić zawsze można ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2016, 15:20
platek rozy, O matko... Planowałaś się do niej wybrać w następne wakacje... :( Jakie to smutne... Nie wiem, czy mi się wydaje, czy ta choroba tak wielu młodszych ludzi teraz dotyka... Dopiero co Karolina była tu zdruzgotana, teraz Ty dostajesz taką wiadomość. :(
Kochana trzeba się chyba po prostu wysmucić, wypłakać, a jeśli jest możliwość wesprzeć tą osobę. Nic innego nie można zrobić i to jest niestety tak strasznie frustrujące, że nie mamy na to żadnego wpływu...
Sciskam Cię mocno i tulam w tym strasznym smutku.

Nihil, No to wypijmy za to życie, jakie jest takie jest, ale wciąż jesteśmy...
S. Beckett

Sortuj wg