Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 15:17
na_leśnik, chyba dzisiaj naleśniki usmażę na obiad. Mam ochotę. :mrgreen: Przedawkowałeś już jajka?
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sie 2016, 15:26
Ḍryāgan, Tak z Caricą i resztą, żeby Cię złapać, jak Ci się nóżka omsknie na tej chmurce... :pirate:

Carica Milica, No i brawo Ty, że potuptałaś do biblioteki! Myśl o szpitalu niech Ci się po tej ślicznej główce nie kołacze. :time: Doktor coś zaradzi.

na_leśnik, Hej pracusiu! Zrób sobie jakiś makaron z sosem, to najszybciej.

A ja mięsko mam przyprawione, przegryza się, warzywka pocięte i zaraz do garów marsz. :smile:
Zastanawiam się nad kolejną kawą, co jest głupie, bo wcale mnie nie chce ta kofeina otrzeźwić... :bezradny: Marzę o patrzeniu na świat nie przez mgłę...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 sie 2016, 15:28
Carica Milica, tego się nie da opisać. Ja raczej chudy jestem, ale i tak przytyłem tu 7 kilo. Co przerwa swoje śniadanie plus ze 2-3 pisanki. A dupa rośnie :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 sie 2016, 15:31
kosmostrada, już sobie filety pangowe z ryżem i sałatką pichcę ;)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 15:37
kosmostrada, oby doktorowi się nie kończyły pomysły, czym mnie faszerować. Dużo mu już nie zostało do wyboru. Jakiś antydep bym chciała. Po wenli było tak fajnie.
Teraz kawkuję, druga kolejka dzisiaj. :)

na_leśnik, to jak chudy jesteś, to te siedem kilogramów dobrze Ci tylko zrobiły.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sie 2016, 15:37
na_leśnik, A to dobrości robisz!
Przytyłeś, ale może to rzeźba? No wiesz, taki mięśniak się z Ciebie robi? ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sie 2016, 15:41
Carica Milica, Są przecież różne kombinacje tabsów, na pewno jeszcze macie parę możliwości. Przecież nie chodzi o to, aby było idealnie, no bo nawet normalny człowiek ma swoje huśtawki, tylko w miarę stabilnie. Daj szansę kreatywności doktorka. :smile:
Ale jak niby szpital miałby Ci pomóc?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 sie 2016, 15:43
kosmostrada, coś w tym jest :P . Jak to moja siostra określiła - teraz już się nie nadaję na wrażliwego lewicowego intelektualistę bo zaczynam wyglądać jak randomowy prawicowy osiłek :pirate: .

Carica Milica, ja mam taką przemianę materii i - od kiedy opanowałem swoją dystymię - taki motorek w dupie że ja to momentalnie zgubię :bezradny: .

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 sie 2016, 15:59
na_leśnik napisał(a):kosmostrada, coś w tym jest :P . Jak to moja siostra określiła - teraz już się nie nadaję na wrażliwego lewicowego intelektualistę bo zaczynam wyglądać jak randomowy prawicowy osiłek :pirate: .

E tam, stereotypy.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 16:20
kosmostrada, nie trafiłabym na zwykły oddział, tylko na taki dla zaburzonych dwubiegunowo. A co by tam ze mną robili, to już nie mam pojęcia. Doktor mówi, że szpital jest ostatecznością, jak naprawdę zacznę wariować. Przy mieszance leków można jeszcze trochę pokombinować, coś tam do przetestowania jeszcze zostało. Byle nic, po czym się tyje. :mrgreen:

na_leśnik, smacznego!
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 sie 2016, 16:25
Carica Milica napisał(a):kosmostrada, nie trafiłabym na zwykły oddział, tylko na taki dla zaburzonych dwubiegunowo.

No chyba że byłby to taki "szpital" jak w Siedlcach, gdzie żadnego podziału nie ma i spokojne osoby z depresją leżały na jednym oddziale i jednej sali z agresywnymi narkomanami i różnymi bandziorami.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 16:45
Purpurowy, właśnie lekarz nie wrzuciłby mnie do takiego "szpitala", bo w niczym by mi tam nie pomogli. Wyszłabym z takiego miejsca z traumą i identycznym zestawem leków, jaki teraz przerabiam. Niestety terapia jednak nie jest jeszcze dla mnie, najpierw głowa musi mi się uspokoić.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 04 sie 2016, 16:46
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, właśnie lekarz nie wrzuciłby mnie do takiego "szpitala", bo w niczym by mi tam nie pomogli. Wyszłabym z takiego miejsca z traumą i identycznym zestawem leków, jaki teraz przerabiam. Niestety terapia jednak nie jest jeszcze dla mnie, najpierw głowa musi mi się uspokoić.

Pewnie, z resztą w cywilizowanych częściach Polski już nie ma tego typu szpitali.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 17:01
Purpurowy, zresztą ja się na razie nigdzie nie wybieram. :P Szpital jest ostatecznością, ale jak trafię, to zapraszam w odwiedziny z czekoladkami.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Sortuj wg