Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 27 lip 2016, 16:01
Carica Milica, bez większych zmian. Praca, jedzenie, sranie, spanie. Powoli zaczynam odliczać do powrotu. 2 września ostatni dzień kampanii jajkowej. Już sie doczekać nie mogę :105: .

Dużo Ci tego magierzenia zostało?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2016, 16:06
Jeszcze raz zapytam, bo dzisiaj jest trochę więcej osób.
Pytanie natury moralnej - jeśli jest zespół (tak popularny że wydają jedną płytę na trzy lata, oraz dają 1 koncert na rok, resztę czasu zasuwają w zakładzie przemysłowym) i ten zespół wyprodukował kilka lat temu koszulki ze swoim logiem na sprzedaż (niestety ja się nie załapałem) a na pytanie czy zamierzają jeszcze kiedyś wznowić sprzedaż koszulek, odpowiadają "nie", to czy będzie czymś złym, jeśli zamówię sobie taką koszulkę w sklepie produkującym koszulki na zamówienie? Nie na sprzedaż, ani nic, tylko dla siebie, do noszenia i promowania zespołu?
Chodzi mi o to, czy to będzie uczciwe wobec chłopaków z zespołu.
Logo nie jest opatentowane.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 27 lip 2016, 16:08
po tym co wczoraj odwaliłam stwierdzam, ze idę jutro albo w piątek zapisać się na wizytę, a może pani mnie przyjmie po wszystkich pacjentach zapisanych na ten dzień.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 lip 2016, 16:08
na_leśnik, do końca października mam oddać dwa rozdziały i jeszcze trochę pisania mi zostało. Resztę będę pisać przez cały piąty rok. :pirate: Chociaż bardzo mnie kusi, aby zmienić promotora i temat, bo moja ulubiona profesor wraca z urlopu zdrowotnego, ale to by było szalone z mojej strony.

I co planujesz po zakończeniu kampanii jajkowej? Wybierasz się na zlot do Trójmiasta? :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 27 lip 2016, 16:09
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 lip 2016, 16:11
Purpurowy, nie miej żadnych oporów, tylko zamawiaj. Będziesz im robić reklamę. :) Co to za zespół?
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 27 lip 2016, 16:11
Carica Milica,

Coby się lepiej pisało ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2016, 16:14
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, nie miej żadnych oporów, tylko zamawiaj. Będziesz im robić reklamę. :) Co to za zespół?

No już właśnie zamówiłem, tylko tak się zastanawiałem czy to nie będzie wobec nich nie w porządku.
Zespół nazywa się... i tutaj jest problem. Nie chcę być oskarżony o promowanie żadnych ideologii ani politykowanie na tym forum, tym bardziej że strona ideologiczna zespołu jest niezbyt zgodna z moimi poglądami, po prostu bardzo podoba mi się od strony muzycznej.
Zespół nazywa się Sztorm 68.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 27 lip 2016, 16:20
I co planujesz po zakończeniu kampanii jajkowej? Wybierasz się na zlot do Trójmiasta? :)

Kusząca perspektywa :pirate: .
W planach mam intensywne działania "prozdrowotne", które najprawdopodobniej pochłoną większość odłożonych pieniążków. Jeśli zostanie wystarczająco, zamierzam pożegnać rodzinny pierdolnik, wyprowadzić się do Wrocka i spróbować swoich sił jako programista. Ale kalkulacje póki co wskazują na to, że czeka mnie przynajmniej jeszcze jeden wyjazd. No i jeszcze sporo rzeczy muszę opanować, zanim uderzę na rynek pracy.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez Nihil 27 lip 2016, 16:20
Purpurowy, jeżeli od strony ideologicznej pokroju "Czołem Wielkiej Polsce!", "Wielka Polska Narodowa!", "Wielka Polska Katolicka!" - propsuję :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2016, 16:25
Nihil napisał(a):Purpurowy, jeżeli od strony ideologicznej pokroju "Czołem Wielkiej Polsce!", "Wielka Polska Narodowa!", "Wielka Polska Katolicka!" - propsuję :D

No z tą stroną ideologiczną (zwłaszcza ostatni cudzysłów) mocno mi nie po drodze.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 lip 2016, 16:28
Nihil, <3

na_leśnik, co masz na myśli, mówiąc działania prozdrowotne? Programista - niezła fucha. :pirate:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 lip 2016, 16:35
HoyaBella, wiesz, ja magisterkę obroniłam, a teraz i tak jestem trochę w d... ze wszystkim.

I zostałam rano zbesztana nie wiem za co. Chyba za coś, co mówiłam przez sen. W sensie, że obiecywałam, że coś zrobię, przytakiwałam, ze wszystko słyszę, a potem zasypiałam z powrotem i nic z tego nie pamiętam.
Dlatego m.in. tak bardzo boję się chodzić spać.

Biorę się za rysunek dla pana Kyle'a. Szkic/obrys już jest, tylko wypełnić, wycieniować, wyświatłować :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 lip 2016, 16:37
Purpurowy, myślę że nie zgrzeszysz jak zrobisz sobie taką koszulkę.
A właśnie dołączam sie do pytania Carica Milica, co to za zespół? Taki bardzo ciekaw jestem :bezradny:
Wiem że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale ja w piekło nie wieżę :smile:
Daj jakiegoś linka z ich muzą ;)
♪♪♪

Sortuj wg