Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 cze 2016, 20:01
kosmostrada, to jeszcze drożej, cena już raczej chyba nie zajdzie niżej jak co to odrobinę.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 cze 2016, 20:11
Monster6 napisał(a):Carica Milica, Skąd ja znam te dylematy hehehe :D Leczyć się tak jak powinienem czyli zwarzywić ogłupieć i utyć vs. leczyć się po swojemu czyli sam antydepresant i jazda :D Obydwa wyjścia są chujowe i obydwa mają swoje plusy i minusy.

Dziękować za zrozumienie moich wewnętrznych dylematów. Wypisałam na kartce wszystkie plusy i minusy brania według zaleceń lekarza i leczenia się po swojemu. Wygrała opcja lekarska, przeważyła wizja pobyty w szpitalu.

kosmostrada napisał(a): Ech rozumiem ten konflikt, ale potem zjazd jest dużo bardziej bolesny... Weź ten lek, jak Dryagan mówi, przez 3 tygodni nie rozpuchniesz się w kapustę. ;) , a przynajmniej będziesz wiedziała, jak się będziesz czuła, czy działa jak trzeba. Twój Dottore uważa, że czas loty obniżyć, chyba wie co robi.

Spadki po locie bywają bolesne, ale jakoś nie myślę teraz o tym. Po co się martwić na zapas? :mrgreen: Łyknę olanzapinę i zobaczę, jak będę się czuła i jak będę funkcjonować po niej.

sailorka napisał(a):chadowcy to małe piwko przed śniadankiem. Schizole to jest coś. :mrgreen:

Nie rozumiem takiego licytowania się, kto ma większego czubka w głowie, a kto mniejszego. :bezradny: Mam się jakoś dowartościować tym, że jestem mniej popieprzona od ludzi ze schizofrenią? Jeśli tak, to spoko. Mogę.

rolosz napisał(a):chyba pora wyhamować. Koledzy i koleżanki dobrze radzą. Ludzie obserwują efekt uboczny w postaci tycia z reguły po dłuższym czasie stosowania. Najwyżej zrobimy z Ciebie dobry bigosik i urządzimy na forum kanibalską ucztę :P Oczywiście żartuję. Na poważnie - posłuchaj lekarza.

Ten bigos by się Wam czkawką przez tydzień odbijał. :P Posłucham się lekarza, będę grzeczną pacjentką. Może się nie roztyję przez trzy tygodnie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 cze 2016, 20:14
Carica Milica napisał(a): Posłucham się lekarza, będę grzeczną pacjentką.

Brawo Ty :great:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2016, 20:21
Wieczór dobry :papa:

kosmostrada, a ja pokocykowałam trochę, ale zamuła jeszcze gorsza po drzemce... nic, dosłownie nic nie robiłam po obiedzie, leń gigant mnie opanował. Zimno jakoś... :bezradny:

platek rozy, pracy z migreną nie zazdroszczę, przeszła już trochę? Urodzinki niedługo i to okrągłe... oj, będzie się działo! :D

rolosz, tak, schodzę z esci. Brałam co drugi dzień przez 2 mies., teraz co trzy dni. Odczuwam już w 3 dniu ten brak ssri, najlepiej się czuję w tej 2 dniowej przerwie.

JERZY62, sailorka, Purpurowy, d.wieczór :papa:
Purpurowy, :nono: :nono: :nono: %............ gitara w dłonie!

Spamowa wyspa

przez Monster6 13 cze 2016, 20:27
Carica Milica, Z tym szpitalem to nie ma się co bać.Tak naprawdę o ile się nie zagraża komuś bądz sobie to nikt siłą nikogo do psychiatryka nie wyśle.Nie popadał bym z tym w paranoje.Tak naprawdę to nawet jak psychiatra proponuję szpital lub mówi że tam wyśle to nie znaczy że trzeba się na to zgodzić.Nawet jeśli się zagraża sobie czyt: myśli i chęć zajebania się,to o ile się nie ma bliskich którzy będą robić wszystko by umieścić nas w szpitalu to nikt nas tam nie umieści.Żeby umieścić kogoś kto nie chcę w psychiatryku rodzina musiała by iść do sądu i na wniosek sądu dopiero by zamkneli przymusowo w szpitalu.Byłem w stanie mieszanym chad w szpitalu pare razy ale to tylko dlatego że sam chciałem,byłem naiwny i liczyłem że tam mnie wyleczą :D Jeszcze nie byłem świadomy co mi jest i jakie to wielkie gówno.Do pobytu w szpitalu trzeba wyrazić zgodę i jak się nie chcę tam iśc to nie trzeba nic podpisywać.Jak nie chcę to nie pójde do psychiatryka i tyle.Nawet gdybym miał wegetować leżeć i się nie ruszać.Dopóki sądownie nie skażą mnie na przymusowe leczenie psychiatryczne mogą mi na skoczyć.U mnie taka opcja nie ma szans przeważyć :D

Nie wiem czy psychiatra nie może kogoś siłą umieścić w szpitalu? Np. jak na wizycie zauważy że ktoś nie chcę się leczyć a ma myśli samobójcze i jest w bardzo złym stanie to czy nie może w porozumieniu z policją? karetką? umieścić delikwenta odrazu w szpitalu?
Ktoś coś wie? Na wszelki wypadek w takich stanach nie chodzą do psychiatry bo nie chcę mi się iśc do szpitala :D
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
Bezlekowo
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 20:32
Monster6,
nikt siłą nikogo do psychiatryka nie wyśle.
tu się mylisz, bo można. Jestem tego przykładem, byłem w szpitalu dwa razy i dwa razy na podstawie sądowego wyroku. Nikomu nie zagrażałem. Ojciec mnie wysłał, wcale nie było to takie trudne. Ten sąd to jedna wielka ściema. Byłem już na oddziale gdy niby odbyła się rozprawa, zaocznie i z opinią lekarza prowadzącego.
Nie wiem czy psychiatra nie może kogoś siłą umieścić w szpitalu? Np. jak na wizycie zauważy że ktoś nie chcę się leczyć a ma myśli samobójcze i jest w bardzo złym stanie to czy nie może w porozumieniu z policją? karetką? umieścić delikwenta odrazu w szpitalu?
Ktoś coś wie? Na wszelki wypadek w takich stanach nie chodzą do psychiatry bo nie chcę mi się iśc do szpitala

Tak, może. Wtedy wystarczy opinia lekarza, żeby przyjechało pogotowie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez sailorka 13 cze 2016, 20:35
mirunia, cześć. :)

Jak się czujecie tego wieczoru? Ktoś kojarzy prognozę na tydzień do przodu?
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez Monster6 13 cze 2016, 20:36
Czyli tak czy siak muszą być ''życzliwi'' albo rodzina albo lekarz.Jeśli rodzina nie pójdzie do sądu a człowiek nie zobaczy żadnego psychiatry to mogą mu na skoczyć.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
Bezlekowo
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez Nihil 13 cze 2016, 20:37
sailorka napisał(a):Ktoś kojarzy prognozę na tydzień do przodu?

Shitstorm ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 20:37
sailorka, prognozę czego? swojego samopoczucia?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez sailorka 13 cze 2016, 20:38
Ḍryāgan, pogody. :D
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez Nihil 13 cze 2016, 20:38
Monster6 napisał(a):Czyli tak czy siak muszą być ''życzliwi'' albo rodzina albo lekarz.Jeśli rodzina nie pójdzie do sądu a człowiek nie zobaczy żadnego psychiatry to mogą mu na skoczyć.

Ciebie, Ghulu jeden, to powinni od razu żywcem zakopać :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 20:39
Monster6 napisał(a):Czyli tak czy siak muszą być ''życzliwi'' albo rodzina albo lekarz.Jeśli rodzina nie pójdzie do sądu a człowiek nie zobaczy żadnego psychiatry to mogą mu na skoczyć.
no wiadomo, że musi być ten ktoś.

Spamowa wyspa

przez sailorka 13 cze 2016, 20:40
Wyjeżdżam w weekend na Mazury i zależy mi na pogodzie.
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg