Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 cze 2016, 14:10
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 cze 2016, 14:16
Wiecie co, taka mnie naszła refleksja, że kiedyś moje życie było bardzo nazwijmy to - interesujące, ale właśnie wtedy to nie korzystałam z nieocenionej pomocy psychiatry. Czy tylko mi się wtedy wydawało, że jestem zdrowa? :shock: ;)
A szarpanina w głowie - no raczej nie zaliczam tego do atrakcji i urozmaicenia życia... :roll:

rolosz, Dzięki za troskę :uklon: , nie katuję się, takie drobne roboty na bieżąco. A grzebanie w ziemi lubię. :smile: Jak dziś nastrój, góreczka trochę trzyma?

cyklopka, Wizyta u lekarza za Tobą, luzujesz się, czy aż nie wiesz co z czasem zrobić z tego zdziwienia, że niedziela wolna? ;)

ahoj, Ja obiektywnie nie mam jakiegoś specjalnie interesującego życia, ale się nie nudzę... Z wiekiem to jedynie nudni to mi się niektórzy ludzie jawią.

No i co, położyłam się spać, bo nie wyrobiłam... :roll: Idę dać się osmagać słońcu... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 cze 2016, 14:52
ahoj, ja już trochę życia przewegetowałam, więc teraz muszę nak*^#!@ć, żeby nadrobić.

kosmostrada, ściągam program, który chcę puścić dzieciom, bo to już ostatnie kilka lekcji. Muszę umyć gufkę, obciąć paznokcie i iść do kościoła. Głównie planowałam się pouczyć do egzaminu, ale ogólnie mi się nic nie chce. Tak że do każdej rzeczy muszę się przemóc.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 14:59
ahoj,
Każdy pisze z własnej perspektywy. U mnie brakuje właśnie tego ziarenka szaleństwa. Przytłacza mnie nuda życia. Wszystko jest nudne. Po prostu nudne. Wiesz co? Stać mnie na mieszkanie, stać mnie na samochód, ale mieszkam nie na swoim i jeżdżę komunikacją miejską. Dlaczego? Nie chce mi się działać. Po prostu mi się nie chce.

Nie chce Ci się działać i narzekasz na nudę. Bez sensu w sumie. Skoro zazdrościsz ludziom u których coś się dzieje,to zacznij coś robić. Inaczej to zwykłe lenistwo. Może jakby Cię nie było stać na nic to inaczej byś mówił.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez ahoj 12 cze 2016, 16:08
cyklopka napisał(a):ahoj, ja już trochę życia przewegetowałam, więc teraz muszę nak*^#!@ć, żeby nadrobić.

Tego właśnie sobie życzę :)

Ḍryāgan napisał(a):Nie chce Ci się działać i narzekasz na nudę. Bez sensu w sumie. Skoro zazdrościsz ludziom u których coś się dzieje,to zacznij coś robić. Inaczej to zwykłe lenistwo.

Nie wiem jak odróżnić depresję, dystymię, czy lenistwo. Wiem, że jako robol nie mam problemu zapierniczać po 10 czy 12 godzin. Mam problem ze znalezieniem czegokolwiek, co mnie interesuje. Tak jak pisałem wcześniej, wszystko mnie nudzi.

Może jakby Cię nie było stać na nic to inaczej byś mówił.

Pieniądze nie mają tutaj nic do rzeczy. Przerabiałem obie skrajne opcje i mój stan jest taki sam. Czekam na legalizację LSD, bo podobno po nim można odmienić swoje życie :)
ahoj

Spamowa wyspa

przez cyklopka 12 cze 2016, 16:11
ahoj, nuda to tak na prawdę objaw depresji.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 12 cze 2016, 16:22
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 cze 2016, 16:43
Kochani witajcie :********
Bylam dzis i na wymianie ksiazek --- niestety nic ciekawego do wymiany nie bylo. Bylam na Festiwalu Milosza oraz na lodach . Z siostra sie wybralam . Do przyjacioly tez zajrzalam jak wracalam , na kawke . Teraz juz w domu jestem bo zaczyna sie migreniszcze wiec sie ratuje solpadeina . Nastawilam gulasz rosyjski i odpoczywam. Lęki mnie lapia na jutrzejszy powrot do pracy. :time: :time: :time: :time:

Pogoda fajna bo nie ma upalu a jest slonecznie i cieplo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez ahoj 12 cze 2016, 17:25
cyklopka napisał(a):ahoj, nuda to tak na prawdę objaw depresji.

Możliwe. Może wyjdę z niej przed śmiercią. Na chwilę. Wystarczy tydzień normalnego życia.
ahoj

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2016, 18:55
Dobry wieczór! :papa: (chociaż słońce jak balia) :D

Aż żal, że kończy się weekend i trza jutro do pracy lecieć. :bezradny: Ale spędziłam go dość aktywnie z pożytkiem dla siebie i dla domu. :yeah:
Pogoda dopisała, nastrój w miarę też, energii nie zabrakło... oby tak dalej!
Teraz się relaksuję przy pięknej muzyce Vangelisa, nawet tv dzisiaj nie włączałam... nie wiem co w świecie. :bezradny: Aha, trwa mecz PL-NIR teraz dopiero widzę, jest 0-0. Czyli nic... :x

Byłam po obiedzie na spacerze i na ławeczce skwerowej poczytałam sobie jakieś piśmidło. Wyszłam na słońce zagrzać się, bo w domu miałam ziąb. :shock:

Dziewczynki widzę, że też dość aktywnie spędziłyście dzisiaj dzionek... no i dobrze, niech się życie toczy, a my go pchajmy! :D
Płatuś, znowu ta migrena Cię bierze? utłucz ją w zarodku!
Kosmuniu, a jak tam Twoje zamulenie, przeszło?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 cze 2016, 20:30
No, mecz wygrany - naród zadowolony... ;)

mirunia, Kochana, cały tydzień miałaś dobry!!! :great: Też widzę kostki dziś pogrzałaś. :smile: Opaliłaś się?
Zamulenie, no cóż, nie wiem, czy to już tak na stałe będę miała? :roll: Raz mniejsze, raz większe, taka póki co uroda...

platek rozy, mirunia, Oj ciężko Dziewczynki do pracy się wybrać, ciężko...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 cze 2016, 21:06
kosmostrada, od tego zamulenia to się chyba nie uwolnimy, szczególnie rano... no taka nasza uroda, ale to feler, którego nie polubię. Przy zmęczeniu psycho-fizycznym też się pojawia. :time:
Kosmuniu może troszkę dekolt zaróżowiłam, bo twarz kremuję z filtrem +50 (cera naczynkowa, to chronię). Ale wygrzałam się w przyjemnym ciepełku. :D
Fajnie, że możesz na takie coś wyskoczyć do ogródka z kawką. :105:

Zosia, co u nas to wystarczy poczytać... a co u Ciebie, bo nic nie piszesz?
Ostatnio edytowano 12 cze 2016, 21:08 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 cze 2016, 21:07
Dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 cze 2016, 21:12
Zosia_89 napisał(a): Narzekam tylko na brak faceta,

A ja na brak dziewczyny. Aleśmy się tutaj spotkali. :mrgreen:

Sortuj wg