Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 kwi 2016, 23:27
AnissemSirch napisał(a):Ja już chciałem sobie pętelkę na głowę zawieszać, że forum się zawiesiło. :shock:

Wystarczy że forum się zawiesiło, po co jeszcze Ty masz się zawieszać? ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 kwi 2016, 23:33
Dobry Wieczór AnissemSirch, Purpurowy, od wczoraj jest problem...właśnie wczoraj też ok.23 zaczęło działać.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 kwi 2016, 23:51
misty-eyed, dobry wieczór.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 kwi 2016, 08:12
Witam :papa:

Po dwóch dniach co nie można się dostać na stronę nerwica, strona działa. Jak chciałem wejść na stronę wyświetlał mi się błąd 503 service unavailable, u Was też tak było?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 kwi 2016, 09:58
Hej Spamowa! :papa:
Witajcie po 2 dniowej przerwie. Ale nas stresowali tym "zepsutym" forum. Dobrze, że już jest. :papa:

JERZY62, tak, ten sam błąd miałam.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 kwi 2016, 11:02
mirunia, hej :smile: A ja już się denerwowałem że to u mnie tak jest i próbowałem coś naprawiać, ech dobrze że to już po wszystkim i forum działa.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 kwi 2016, 11:24
Dzień dobry Kochani!!!

Ale smutno było bez forum, co? ;) Monsz się śmiał, że na ulicę strach wychodzić, bo snują się sfrustrowani userzy .... A młody nas wczoraj wyciągnął wieczorem z chałupy, bo mama na pewno by jęczała, że jej forum nie ma. :D
Cieszę się bardzo, że znów jesteście!
No i nowy początek tygodnia... U mnie rozpoczął się pogodą w kratkę i zimnicą , chodzę w czapce. :roll: A że okrutnie nie chciało mi się dziś iść do pracy, to zastosowałam stary trick, pt. jak tu ładnie się ubrać i jaki dziś zapach na siebie nałożyć. Wybrałam Zen - chyba dobry na poniedziałek? :smile:

Przeczytałam ostatnie posty na Spamowej przed katastrofą i sądząc po ostatnich wpisach jetodika ( co on znowu łyknął?), jestem skłonna podejrzewać, że to on zepsuł forum. :mrgreen:

Miłego poniedziałku Wszystkim!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 25 kwi 2016, 11:34
Ja cały weekend spędziłam w łóżku
Dziś i jutro też spedze w łóżku.
Na zewnątrz zimno.
W środę pojadę na terapię i do kina
Do nas ma przyjechać ciotka z wujkiem z Mazur na 3 dni.
Wolałabym żeby nie przyjezdzali:/ nie lubię ich
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 kwi 2016, 11:48
Dzień dobry.
Poszukuję osoby z doświadczeniem w związkach damsko-męskich, która zgodziła by się podzielić doświadczeniem na PW i odpowiedzieć na kilka pytań. Zaznaczam że nie chodzi o życie intymne, a tylko i wyłącznie o relację w związku i obawy z tym związane.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 kwi 2016, 11:59
Witajcie,
a ja już myślałam, że to u mnie na działce na wsi coś nie tak z netem :lol:

Kosmostrada ja też podejrzewam, że to jetodik coś nagrzebał :P
A ja kupiłam sobie w necie mój ulubiony zapach.

Cyklopka ja choć miastowa, w ziemi grzebię od urodzenia :smile: Nie wyobrażam sobie życia, bez możliwości takiego obcowania z przyrodą. Kiedy nawet na to nie mam siły, to znak, że sięgam dna :-| Może i Ty nabędziesz kiedyś działkę z jałowcem :smile:

Jetodik plecki już mnie prawie nie bolą. A z tym fitnessem to prawda, niestety.

HoyaBella ta Twoja szuflada jest straszna :shock: Pozbądź się jej.
A skąd u Ciebie taki "kwiatkowy" nick?

Na działce popracowałam trochę w sobotę. W niedzielę było zimno i wietrznie, więc dałam sobie spokój.
U mnie dziś też zimno, rano był szron :shock: Chyba zmroził pąki tulipanów i magnolii :why:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 kwi 2016, 12:30
Purpurowy, Czyżby coś się kroiło? :105: Ja mogę się wypowiadać, jak to jest po latach świetlnych w związku... :D

Stracona100, Co kupiłaś za perfumki? :105: Ja ostatnio bawię się zapachami, testuję z ogromną przyjemnością codziennie coś innego po latach używania maks dwóch zapachów na zmianę. Taki kolejny sposób na drobne przyjemności.
Oj może kwiatki przetrwały... :zonk: A ja się martwię, czy będą gruszki w tym roku, bo jak jest zimno, to nie ma owadów, a moja grusza wcześniej kwitnie.

Lusesita Dolores, :papa:

Koniec kwietnia, a piec załączony w domu i w pracy... :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 kwi 2016, 12:49
Dzień dobry Kochani :D Ja, choć nie za często udzielam się na forum, wpadam, by Was poczytać, dowiedzieć się co u Was... dlatego byłam bardzo zmartwiona "nieczynną" Spamową ;)

Zimno jest chyba wszędzie, wczoraj na wieczorny spacer również wybrałam się w ciepłej kurtce, czapce i rękawiczkach...
Za bardzo nie martwi mnie to, szczerze mówiąc...

Jestem w średnim stanie psychicznym, ale daję radę.
Mój kręgosłup tak sobie działa, dotychczasowe wyniki nie wykazały niczego nadzwyczajnego /przepływy w normie, stosownie do wieku :D RTG kręgosłupa wykazało zmiany zwyrodnieniowe, ale nie jakieś straszne/, na pewno neurolog zleci rezonans ;)

Pozdrawiam ciepło w chłodne popołudnie :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 kwi 2016, 13:21
Kosmostrada tak, zauważyłam, że bawisz się w testerkę :) A moje ulubione to Escada Magnetism, niestety wyszły już z produkcji i dostałam tylko wodę perfumowaną :why: Ogólnie mam kilka innych lubianych zapachów i rzadko poszukuję czegoś nowego.

Niestety, u dwóch magnolii kwiaty już zbrązowiały a tulipany mają niepokojąco zwieszone główki :cry:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 25 kwi 2016, 13:29
hej co tam uwas

Sortuj wg