Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 23 mar 2016, 13:49
Witam.Kaszlę,syrop prawoślazowy biorę.Dziś kupiłem u koleżanki lat 42,kurczaka żółtego.Za 5 zł i baranka z plastiku za 3 zł.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 mar 2016, 13:50
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, to możemy sobie podać łapkę, bo mnie ból głowy obudził o 4, musiałam wstać i połazić, wyprostować się, bo to od szyjnego. Taki ból z jednej strony nad uchem, ale ostry.
Dzisiaj dzionek ładny, słoneczko od rana.
Nie wiem co będę robić dzisiaj w domu, zakupy robię jutro, też twaróg muszę kupić.

platek rozy, jak się czujesz z zatokami? Dobrze, że już łeb nie boli. A bez piecyka, to kłopot, akurat na święta... może to nic poważnego, niech zajrzy jakiś spec.

Pozdrawiam Spamowiczów!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 mar 2016, 14:53
mirunia, Oj Kochana, to tez bidulka jesteś... :( Ja zbieram piniondz i chcę iść do kręgarza, bo myślę, że od szyjnego mi się dokłada. Aż mi chrupią te zwyrodnienia, jak ruszam głową. O bólu karku w zestawie nie wspomnę. Idziesz w piątek do pracy?

detektywmonk, I cóż zrobisz z ta zwierzyną? ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 mar 2016, 15:04
kosmostrada, ja bym nie powierzyła kręgosłupa szyjnego kręgarzowi. Zbyt ryzykowne. Rozejrzyj się za certyfikowanym fizjoterapeutą lub osteopatą, który po obejrzeniu płytki rtg lub MR oraz zbadaniu Ciebie i Twoich objawów będzie wiedział co ma robić.

Kochana, piątek mam wolny, dzisiaj se załatwiłam. Nie dałabym rady iść do pracy i jeszcze coś zrobić. Poza tym praca w piątek to i tak na pół gwizdka, wszyscy szybko, szybko i do domu.
Też się zaraz zbieram, szef przymyka oko. ;) :great:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 mar 2016, 15:21
detektywmonk napisał(a):Dziś kupiłem u koleżanki lat 42,kurczaka żółtego.

Zauważyłem że wiesz ile każda dziewczyna ma lat, prze szatan z Ciebie :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 23 mar 2016, 16:25
bo znam je już 12 lat :D

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 23 mar 2016, 16:33
A ja piekę mazurka, mam nadzieję, że mi wyjdzie - pierwszy raz musiał w końcu nadejść :P
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 mar 2016, 16:40
Smutno mi.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 mar 2016, 16:46
mirunia, kosmostrada, Kochane byl fachowiec i niestety poszla w piecyku wezownica plus uklad wodny i naprawa 600 zl . Juz nie mam sil. Zaplacilam mu polowe teraz bo tylko tyle mialam , na reszte jestem umowiona po wyplacie i mam dosc . Kutfa mam dosc tego wiecznego psucia sie roznych sprzetow bo przeciez niedawno lodowe musialam kupic nowa i mam dosc mojej biedy skurwysynskiej bo teraz costalam bez grosza . takze swieta beda o samym zurku bo tylko na niego mam juz produkty a reszte nie wiem , bede jadla powietrze.

/cenzura/ , /cenzura/ i zajebane zycie biedaka.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 23 mar 2016, 16:53
platek rozy, Boże Drogi... strasznie Ci współczuje.. a nie lepiej kupić nowy piecyk? moja mama za nowy piecyk 7 lat temu zapłaciła 1000zł. może teraz sa tansze

ja byłam dziś w środowiskowym domu samopomocy i mam tam chodzić 2 razy w tygodniu. tak mi mops kazał :evil:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 mar 2016, 17:11
platek rozy, Strasznie dużo!!! Więcej niż skomplikowana naprawa mojej lodówki. :shock: Tak mi przykro Słońce... :(

cyklopka, Oj dzisiaj widzę ciężki dzień dla wielu z nas... Ściskam!

AtroposIsDead, Jakiego mazurka robisz? :105: Chociaż Ty coś poopowiadaj dla otuchy...

Lusesita Dolores, Po co masz tam chodzić ?

Ja właśnie gotuję makaron do sosiku, potem odsapnę i pójdę na to spotkanie, choć z siłami dziś u mnie słabo. Oczywiście piję kolejną kawę... :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 23 mar 2016, 17:14
kosmostrada, mam tam chodzić żeby aktywnie spędzać dzień a nie w łóżku :/ ale ja nie chceeee :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 23 mar 2016, 17:17
kosmostrada, już się chłodzi - mazurek z ganache z białej czekolady, z orzechami nerkowca i skórką z cytryny :)
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 mar 2016, 17:19
Lusesita Dolores, bedziesz miala tam zajecia rozne , do nas przychodza ludzie z tego domu na angielski:)I to jest fajne :) ja sama mam stamtad warsztaty wtorkowe:)Tylko u mnie sie to nazywa Klub aktywizacji zawodowej a mialam to tez zalatwiane przez Mops. I teraz z biegiem czasu sobie chwale bo jednak z domu ruszylam i mam i prace .
A Mops juz teraz kasy za nic dawac nie chce , daja tym ktorzy chca cos zmienic stad pewnie to wyslanie Ciebie zdomu.,

Co do piecyka nie oplaca mi sie nowego kupowac bo w 2017 roku bedzie mi calkiem niepotrzebny gdyz bede miala ciepla wode z cieplowni z piwnicy.Zmieniaja na calym osiedlu.

kosmostrada, Mam dosc , mylam wanne z placzem. I ja mam byc zdrowa???? Jak jak ja mam wiecznie stresy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg