Czy Prince to gej, a ELP to gogusie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Siddhi 03 sie 2013, 12:14
Hammerfail
A tu nie mogę się nie zgodzić, Hammerfall to niezły fail :D, kiedyś też słuchałem przez moment.

Może kojarzycie zespół (na pewno tak...) Manowar, w LO słuchałem namiętnie kilka ich kawałków, które znalazłem w sieci w postaci mp3, w tym te mocno metalowe.

Jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem nagranie z koncertu: wokalista - wielki facet ubrany w czarną, lateksową koszulkę na ramiączkach z kręconymi włosami, spocony tak bardzo, że wyglądało to jakby wylał na siebie oliwkę, wyglądał dokładnie jakby chodził w ubraniu z sex shopu, komiczne. Nie mogę znaleźć na YT tej wersji, widziałem przed chwilą jak się przebrali za kowboyów... taa metalowa grupa :D
Siddhi

przez Rebelia 03 sie 2013, 12:20
No cóż, w klimacie heavy metalowych przystojniaczków, taką perełkę mam dla Was dzisiaj. Wprawdzie spece mówią, że to glam metal, ale who cares, prezentują się znakomicie 8)

przez linka 03 sie 2013, 12:28
To i ja wkleję mojego ulubionego wykonawcę :mrgreen:
Ozzy, ufarbowany na blond, z trwałą, latający po scenie w srebrnym skrzącym się szlafroku i lateksowych portkach :mrgreen:

Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 03 sie 2013, 13:05
Rebelia, Twisted Sisters mieli swoją piosenkę w grze o latach 80: GTA: Vice City.
http://www.youtube.com/watch?v=UqFwDlhnjn4

linka, strzałka. Właśnie wypromowałaś dla mnie teledysk miesiąca.

Wracając do natankowej armii: cieszę się, cieszę, że potrafię się uśmiechnąć na myśl na ogrom strachu przed światem, jaki reprezentują tego typu ludzie. Ich dominująca emocja, prowadząca przez życie to strach. Wszędzie widzą zagrożenie. Na własnej skórze przeżyłem czym jest paranoja, więc nawet nie czuję się zagrożony, przez tych siewców trwogi. :)

Fajnie, że temat chwycił.

Wspomniany ELP od kuchni. Kiedyś fajnie mi się oglądało ten film (był jeszcze jeden chyba).
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg