Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Wiola* 09 gru 2011, 22:20
carlosbueno, Wszystko jest względne, na planecie Melmac bylibyśmy jeszcze niemowlakami :mrgreen:
Moderator

przez carlosbueno 09 gru 2011, 22:21
na planecie melmac to koty jedzą i jeże może też
Największy Forumowy Maruda

przez Best 11 gru 2011, 01:34
Kiya napisał(a):carlosbueno, większość facetów jest tak beznadziejnych w łóżku, że czasem ciężko się połapać który ma doświadczenie, a który nie :P

Hehe, płytkie patrzenie i zwalanie odpowiedzialności na kogoś nie na Siebie ;) A może Ty jesteś beznadziejna w łóżku i co teraz? Może masz za słabe umiejętności komunikacyjne by to zmienić? Wiem, że zajebiście jest zwalać na kogoś winę, trudniej jest wziąć odpowiedzialność za Siebie ;)

Poza tym robisz taką głupią generalizację, bo wątpię, że sypiałaś z około 15-20 mln facetów w tym kraju, w sumie to było ujęcie ogólnikowe czyli liczyć można w mld teraz haha! Nie znasz jacy są faceci, bo nie znasz większości i tyle ;) Dokładnie jest też na odwrót ;)
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kiya 11 gru 2011, 01:52
Best, a ten język przy moim poście to Ty widzisz? To jest emotka. Sugeruje, że wypowiedź nie jest zachowana w poważnym tonie. Myślisz, że mi dogadałeś? A gdzie napisałam, że jestem dobra w łóżku? Gdzie była mowa o jakiejkolwiek winie?

Co nie zmienia faktu, że o seksie trochę wiem. Większość (tak, większość, nie muszę z nimi sypiać, żeby móc tak powiedzieć) facetów myśli, że do seksu wystarczy chęć, nastrój, czuły dotyk i słówka, gra wstępna, wkładanie i wyjmowanie. O technice to już nie pamiętają. Ile razy mówiłam swoim facetom co mi sprawia przyjemność, a co nie. A za każdym razem te same błędy. Nic, tylko zrzucić takiego na podłogę.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez depresyjny86 11 gru 2011, 02:34
że do seksu wystarczy chęć, nastrój, czuły dotyk i słówka, gra wstępna, wkładanie i wyjmowanie

Nom,z tym chyba,masz rację,zresztą wielu wybitnych seksuologów potwierdza to co piszesz-,że większość facetów tak myśli,nie pamiętają o technice i dbają tylko o swoją własną przyjemność zapominając o przyjemności partnerki.
:)

przez Best 11 gru 2011, 14:11
Ile razy mówiłam swoim facetom co mi sprawia przyjemność, a co nie. A za każdym razem te same błędy. Nic, tylko zrzucić takiego na podłogę.

Hehe to jak Ci tak nie pasowało, to trzeba było zrzucić :D Może by to ich nauczyło ;)
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

przez paradoksy 11 gru 2011, 14:18
tyle nie gadajcie, tylko weźa się do roboty bo przyrost naturalny jest ujemny :(
paradoksy

przez carlosbueno 11 gru 2011, 15:02
Ja nie chciał bym moich genów przekazywać dalej po co mam hipotetycznym potomkom problemy stwarzać. Chyba że mi by za to płacili i dało się z tego żyć ale w Polsce to nierealne. Polska ze współczynnikiem dzietności 1,3 (powinien być 2,1) czeka wyludnienie a o jakiś sensownych emeryturach chyba że ktoś sobie sam odłoży to może zapomnieć bo rodzi się teraz 2 razy miej ludzi niż w latach 80- tych.

przez depresyjny86 11 gru 2011, 16:25
bo przyrost naturalny jest ujemny :(

To wszystko przez kobiety i ich wygórowane oczekiwania względem mężczyzn! ;) <włącza mi się amfce w wersji light>
:)

przez nextMatii 11 gru 2011, 16:36
Nie ma co bez sensu wlec tematu kto jest winny,lepszy.gorszy...to czysta demagogia...zeby bylo wzglednie dobrze OBOJE Partnerow musi sie starac chcec i szanowac..drugą osobę....do tego potrzebna jest dojrzałośc emocjonalna...
nextMatii

przez superpit99 11 gru 2011, 18:52
Mateusz: mysle ze nawet bez dojrzalosci emocjonalnej warto sprobowac chciec, tak dlugo jakpartnerzy sa w stanie szczerze o wszystkim rozmawiac (tak jak Kiyia wspominala) dawac sobie poczucie bezpieczenstwa wszystko jest mozliwe naturalnie nie dzieje sie wszystko z nocy (dnia) na noc (dzien) trzeba byc cierpliwym i wyrozumialym wobec partnera, nie BRAC/OCZEKIWAC tylko dawac i wtedy przyjdzie taki moment ze znajdziecie/poczujecie sie w raju
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

przez Tajemniczy Pan 11 gru 2011, 20:21
Wg. mnie to słodkie, kochane i przemiłe jak facet jest niedoświadczony, sto razy bardziej wolałabym takiego od typowego macho, jeb**aki, podrywacza i innego wozaka-luzaka.

Sprytna cenzura hehe :P

ToPiC:
Ja mam dopiero 17 lat i w głowie mi się nie mieści, żeby moja potencjalna przyszła dziewczyna/żona spała w przeszłości (nie będą jeszcze ze mną) z innym facetem. Po prostu nie nie potrafiłbym, nie wiem czemu. Mam tak odkąd pamiętam :p

Widzą co wy tu piszecie i tego co mnie zapewne spotka trochę boję się dorastać xd

przez carlosbueno 11 gru 2011, 20:44
Nigdy nie rozumiałem wymogów co dziewictwa niektórych facetów względem kobiet. Po pierwsze to ciężko będzie taką chyba znaleźć a co jak się zakochasz w takiej która nie jest dziewicą olejesz ją bo miała przed tobą faceta, dla mnie to głupota. Nie jestem zwolennikiem promiskuityzmu seksualnego ale też takie fanaberie jak poszukiwanie dziewic w dzisiejszych czasach uważam za niepotrzebne.

przez Tajemniczy Pan 11 gru 2011, 21:11
Po pierwsze to ciężko będzie taką chyba znaleźć a co jak się zakochasz w takiej która nie jest dziewicą olejesz ją bo miała przed tobą faceta, dla mnie to głupota.

Być może i głupoty, ale wydaje mi się, że większą głupotą byłoby związek z taką dziewczyną i ciągłe myślenie o tym, że miała innych. Nie mógłbym przestać o tym myśleć, a taki związek byłby raczej męczący niż przyjemny dla mnie jak i jej.

Sortuj wg