Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez silence_sadness 17 gru 2012, 21:14
Saiga, :mrgreen: :mrgreen: no Ciebie też to się tychy..

Dobrze napisała..

O tym wcześniej też pisałam już.. :mrgreen: :mrgreen:

Już tak się rozmarzam ile tych kopów na zachętę do działania by było.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez bittersweet 17 gru 2012, 21:15
djkocyk napisał(a):Żeby wierzyć w siebie to trzeba mieć do tego realne podstawy.
Bzdura, najbardziej wierzą w siebie największe zera, w tym ich siła. Wystarczy spojrzeć na polityków.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez djkocyk 17 gru 2012, 21:18
bittersweet napisał(a):
djkocyk napisał(a):Żeby wierzyć w siebie to trzeba mieć do tego realne podstawy.
Bzdura, najbardziej wierzą w siebie największe zera, w tym ich siła. Wystarczy spojrzeć na polityków.

Właśnie największe zera a nie ludzie inteligentni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 17 gru 2012, 21:19
silence_sadness napisał(a):Saiga, :mrgreen: :mrgreen: no Ciebie też to się tychy..

Dobrze napisała..

O tym wcześniej też pisałam już.. :mrgreen: :mrgreen:

Już tak się rozmarzam ile tych kopów na zachętę do działania by było.. :mrgreen:

Taa na zachętę....
Byś powiedziała że chcesz mnie po prostu zbutować :roll: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Aranjani 17 gru 2012, 21:20
Kiedyś myślałem w podobny sposób. Po bardzo trudnym czasie w moim życiu spotkałem na swojej drodze osobę, która pokazała mi, że można jeszcze trochę pożyć. Tą osobą jest kobieta z którą z przyjemnością spędzam wieczory, budzę się koło niej rano i dla niej chce mi się wstać do pracy.

To napisał Duch... towarzysz życia Aranjani
Aranjani

przez inbvo 17 gru 2012, 21:21
djkocyk napisał(a):
bittersweet napisał(a):
Właśnie największe zera a nie ludzie inteligentni.
no właśnie, tak działają utarte przez lata schematy, kompleksy. djkocyk właśnie w swoim poście przyznał że ma problem... ze swoją inteligencją....
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bittersweet 17 gru 2012, 21:21
djkocyk napisał(a):Właśnie największe zera a nie ludzie inteligentni.
A inteligencja to nie jest podstawa do wiary w siebie ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez silence_sadness 17 gru 2012, 21:23
Saiga, cicho.. no i sie wydało.. :mrgreen: :mrgreen:

Aranjani, jeednak niemozliwe jest mozliwe.. :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez beladin 17 gru 2012, 21:25
Ważne, żeby nie być dla siebie zbyt surowym. Przecież wszyscy dają d.. na pewnym, właściwym sobie, poziomie.
beladin

przez djkocyk 17 gru 2012, 21:28
inbvo napisał(a):no właśnie, tak działają utarte przez lata schematy, kompleksy. djkocyk właśnie w swoim poście przyznał że ma problem... ze swoją inteligencją....

Powiem krótko - nie mam problemu. Ludzie inteligentni mają wątpliwości i potrafią spojrzeć na siebie krytycznie i ocenić rzeczywistość, fakty oraz swoje możliwości i osiągnięcia. Chyba ty masz problem skoro nie wiesz takich rzeczy.

przez inbvo 17 gru 2012, 21:31
djkocyk napisał(a):
inbvo napisał(a):no właśnie, tak działają utarte przez lata schematy, kompleksy. djkocyk właśnie w swoim poście przyznał że ma problem... ze swoją inteligencją....
Powiem krótko - nie mam problemu. Ludzie inteligentni mają wątpliwości i potrafią spojrzeć na siebie krytycznie i ocenić rzeczywistość, fakty oraz swoje możliwości i osiągnięcia. Chyba ty masz problem skoro nie wiesz takich rzeczy.
głupi jest bezkrytyczny wobec siebie, bo nie widzi swoich wad, a inteligentny jest w stanie je dostrzec, więc może wpaść w kompleksy. w sytuacjach kiedy jest potrzebna pewność siebie może wygrać głupi

ale chodziło mi o negatywne postrzeganie inteligencji, właśnie tak jak wyżej napisałem, jako źródła problemów z pewnością siebie.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Bonus 17 gru 2012, 21:34
Jak się od kogoś wymaga zrozumienia, to to samo należy dać od siebie. Ja własnie mam taką koleżankę, z którą jestem w kontakcie, już długo i Ona ma ze sobą poważne problemy psychologiczne. Idealnie pasowałaby do tego forum, jak my wszyscy tutaj, ale Ona nie lubi za bardzo neta i prawie w ogóle z niego nie korzysta.

A żeby przesiadywać na forum, to musiałaby cały czas korzystać z neta. Miała przykrą historię: była w związku z gościem, który ją zranił, zdradził i przez to Ona straciła wiarę w miłość i ma dość związków. Ledwo ze mną się kontaktuje, bo jest w złym stanie psychicznym. Dodatkowo, całkiem niedawno jej własny kolega, chciał ją zabić i zgwałcić, w ciemnym parku, gdzie z nim tam była. Tak ją pobił, że miała złamane żebra, wstrząs mózgu i całe poszarpane ubranie. Dwa tygodnie leżała w szpitalu. Co za bydlak z tego gościa? Ale zaraz po tym pobiciu, dorwała go pilicja, gdyż jakiś świadek zadzwonił na policję i ją uratował. To był jakiś Starszy Pan. Podobno gość brał narkotyki i pod wpływem tego coś mu "odbiło" i ją zaatakował. Bydlak, zamiast dostać trzy lata za kratami, dostał w zawiasach. Takie jest prawo w naszym kraju, chore...Dziewczyna teraz straciła wiarę w ludzi nie chce jej się żyć. Ale ją cały czas wspieram jak mogę. Zawsze do niej piszę, współczuje jej.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez silence_sadness 17 gru 2012, 21:36
djkocyk, :mrgreen: :mrgreen: popieram.. dobrze napisane..

przez zmienny 17 gru 2012, 21:36
a można przecież narzekać i jednocześnie działać, ja dzisiaj do trzech bajerowałem. ;D
zmienny

Sortuj wg