czy da się cofnąć czas?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

czy da się cofnąć czas?

przez alabama 01 lip 2011, 18:42
nie wiem czy dobry dział, jak nie to sorry nie wiedziałam gdzie napisać.
Popełniłam największy błąd swojego życia. Podjęłam bardzo złą decyzję jakiś czas temu co w konsekwencji doprowadziło mnie w miejsce, w którym nigdy nie chciałam się znaleźć. Wiem, że gdybym postąpiła wtedy inaczej byłabym szczęśliwa teraz. Za dużo wydarzyło się już po drodze, żeby mogło wrócić to, co straciłam w tamtym dniu. Ale czy da się mimo, że to realnie niemożliwe cofnąć czas? Może jakaś magia? Może jakiś stan umysłu? Nie jestem wariatką, ale nie chcę przeżyć życia z poczuciem zmarnowania czegoś najcenniejszego co mi się mogło przydarzyć.
eh...

czy da się cofnąć czas?

przez BB1 02 lip 2011, 02:08
Da się zrobić tak żeby ten błąd który popełniłaś był największą szansą w Twoim życiu.Co dobrego jest w tej sytuacji ? W jaki sposób ta sytuacja dodaje Ci sił ?
BB1

czy da się cofnąć czas?

przez CichoCiemny 05 lip 2011, 08:25
Na pytanie z tematu nie odpowiem, bo myślę, że odpowiedź jest oczywista dla każdego, ale podpowiem, że nie ma sensu rozpaczać nad przeszłością, tylko patrzeć w przyszłość, to tak naprawdę jedyna droga do szczęścia.
CichoCiemny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czy da się cofnąć czas?

przez alabama 12 lip 2011, 13:55
no tak nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przy...bie ; >

czy da się cofnąć czas?

przez buka 12 lip 2011, 21:28
miałem podobnie.chyba kwestia czasu i ...wypalenia.Życie jest jedno i nie ma restartu.trzeba zapomieć..
i otworzyc sie ,choć bywa to trudne

czy da się cofnąć czas?

przez wrong 12 lip 2011, 21:41
Czasem się nie da zapomnieć.Czasem trzeba pamietać, żeby już nigdy tych błędów nie popełniać.
Boże jak ja bym chciała cofnąć czas. Zacząć rzeczy jeszcze raz i nie kończyc ich tak jak skończyłam. Niestety jest tak, że jedna, jedyna decyzja ma wpływ na całe życie i trzeba z tym kuźwa zyc :?
I was born with the wrong sign
In the wrong house
With the wrong ascendancy

czy da się cofnąć czas?

przez CichoCiemny 12 lip 2011, 21:50
A tam gadanie... cofnęlibyście sobie ten czas, a potem co, znów jakaś inna, zła decyzja i to samo i tak by można się cofać w nieskończoność.
Każda decyzja kształtuje nas w jakiś sposób, każdy błąd życiowy uczy nas czegoś nowego. Uważam, że życie bez błędów to nie jest życie.
CichoCiemny

czy da się cofnąć czas?

przez wrong 12 lip 2011, 21:55
Ale mi chodzi tylko o jedną ... wstyd mi jak cholera i ta decyzja miała wpływ nie tylko na mnie i o to głównie chodzi. O to, żeby przez moje postepowanie nie cierpieli inni.
I was born with the wrong sign
In the wrong house
With the wrong ascendancy

Sortuj wg