Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Auman 14 wrz 2013, 20:00
Kurde, jutro powrót do szpitala... :(
Auman

przez Abbey 14 wrz 2013, 20:00
mark123 napisał(a):
kasiątko napisał(a):Jest kampania w telewizji przeciwdziałająca zwalniania z wfu. Chodziliście? Lubiliście ćwiczyć w szkole? Ja tak. Nawet odnosiłam wyniki w sporcie.

Nie znosiłem w-fu, szczególnie w szkole średniej, bo tam nauczyciele nie byli za ciekawi. Przez cały okres szkolny byłem najsłabszy z w-fu spośród wszystkich ćwiczących. Bywały ćwiczenia, że miałem obniżone wymagania w porównaniu do reszty, żeby zaliczyć na pozytywną ocenę. Bywały też takie, których nie wykonywałem w ogóle bo się za bardzo bałem, że coś mi się stanie.

A ja jestem wf-ową ciotą i nie miałam żadnych obniżanych progów. Ta lekcja to dla mojej samooceny katorga, tym bardziej że jestem bardzo gruba w porównaniu do pozostałych dziewczyn. Gdybym tylko miała taką możliwość, załatwiłabym sobie zwolnienia na całe lata. Nieraz przed początkiem roku chciałam sobie coś złamać. Ale co by to dało, skoro potem trzeba by było wszystko zaliczyć na raz... I również są rzeczy, których nie wykonuję, bo się boję. (obroty, stanie na rękach, chodzenie po równoważni, obroty w powietrzu, cokolwiek...) :hide:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez trombeczka 14 wrz 2013, 20:01
Marcin20.04, w niedzielę :shock: to już by Ci dali tą przepustkę chociaż do poniedziałku, w ogóle na ile miałeś tą przepustkę?
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 14 wrz 2013, 20:02
trombeczka napisał(a):Marcin20.04, w niedzielę :shock: to już by Ci dali tą przepustkę chociaż do poniedziałku, w ogóle na ile miałeś tą przepustkę?

Od piątku od 19:00 do niedzieli 20:00.
Auman

przez trombeczka 14 wrz 2013, 20:04
no to kiepsko trochę
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

przez Lola Rose 14 wrz 2013, 20:13
los_historicos, ja też przez chyba 2 lata ćwiczyłam w okularach. Były z tego powodu wieczne pretensje ze strony mojej nauczycielki jędzy strasznej.
Było też tak, że miałam później częściowe zwolnienie, miałam nie wykonywać niektórych ćwiczeń np. biegów na długie dystanse, rzucania piłką lekarską itp, ale nauczycielka miała to gdzieś i musiałam i tak wszystko wykonywać. Teraz taka jedna moja koleżanka przyniosła jej zaświadczenie, że tych biegów wykonywać nie może, ale to coś z alergią czy czymś związane. I też nauczycielka ma to gdzieś i jej każe biegać tak jak w moim przypadku.
Jestem jaka jestem

przez mark123 14 wrz 2013, 20:27
Vett napisał(a):
mark123 napisał(a):
kasiątko napisał(a):Jest kampania w telewizji przeciwdziałająca zwalniania z wfu. Chodziliście? Lubiliście ćwiczyć w szkole? Ja tak. Nawet odnosiłam wyniki w sporcie.

Nie znosiłem w-fu, szczególnie w szkole średniej, bo tam nauczyciele nie byli za ciekawi. Przez cały okres szkolny byłem najsłabszy z w-fu spośród wszystkich ćwiczących. Bywały ćwiczenia, że miałem obniżone wymagania w porównaniu do reszty, żeby zaliczyć na pozytywną ocenę. Bywały też takie, których nie wykonywałem w ogóle bo się za bardzo bałem, że coś mi się stanie.

A ja jestem wf-ową ciotą i nie miałam żadnych obniżanych progów. Ta lekcja to dla mojej samooceny katorga, tym bardziej że jestem bardzo gruba w porównaniu do pozostałych dziewczyn. Gdybym tylko miała taką możliwość, załatwiłabym sobie zwolnienia na całe lata. Nieraz przed początkiem roku chciałam sobie coś złamać. Ale co by to dało, skoro potem trzeba by było wszystko zaliczyć na raz... I również są rzeczy, których nie wykonuję, bo się boję. (obroty, stanie na rękach, chodzenie po równoważni, obroty w powietrzu, cokolwiek...) :hide:

Możliwość obniżonych wymagań chyba zależy od stopnia surowości w-fisty.
Ja chciałem mieć zwolnienie z w-fu, szczególnie w szkole średniej, bo tam w-fista czasem chyba celowo prowokował klasę, by się naśmiewali lub złościli na mnie.
Jedynie na 1 roku studiów w-f mi jakoś bardzo nie przeszkadzał; bo tam było trochę inaczej, niż w szkole.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez trombeczka 14 wrz 2013, 20:47
W-f na studiach nie lubiłam jeszcze bardziej, raz, że tam nie miałam już względów, dwa, że to była ta sama bzdura z na niższych szczeblach edukacji :bezradny:
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

przez Artemizja 14 wrz 2013, 20:55
Cześć. Jak Wam minął dzień?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Auman 14 wrz 2013, 20:56
Nefertari, cześć. U mnie pracowicie.
Auman

przez trombeczka 14 wrz 2013, 20:56
mi minął na leżeniu w wyrku, teraz jak zwykle na wieczór się aktywizuję. Też tak macie?

Nefertari, a jak u Ciebie?
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

przez Ophelia 14 wrz 2013, 21:00
tez tak macie.
Ophelia

przez trombeczka 14 wrz 2013, 21:03
o to dobrze, już myślałam, że to ze mną coś nie tak :mrgreen:
Edyta