pytanie do was...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez didado1 14 lip 2006, 23:46
speedcore terror
cóż skoro masz taką zawzięta zwolenniczkę weszłam dziś na to Wasze psychoforum, naprawdę nie trzeba byc inteigentnym aby Twój avatar dopasowac do Doraiany wel Themolki :D
ponieważ uznałeś że trza się zemścic na mnie no to najlepiej we dwoje w pojedynkę jesteś tak słaby ejże :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez themollka 14 lip 2006, 23:48
didado1, sama tu przyszlam i zobaczylam, jakie glupoty wypisujesz. Mozna rzygnac.

przez DarkAngel 14 lip 2006, 23:50
Dido nie przegląda czerwonego forum.....ale ja swego czasu tak....i to ja dałem jej cynk......do Ciebie speedcore terror naprawde nic nie mam....Widze że naprawde sie starasz.....i musze powiedzieć ze lubie z toba dyskutować (ale nie o lobotomii ;) ), ale themollka zaczyna robic mały syfik.....piszac jakieś groźby....zresztą z palca wyssane.....
Dlatego jeszcze raz powtarzam...to nie jest psychoforum i jezeli chcesz kogos straszyć to rób to na czerwonym forum.... A tu nie rozśmieszaj ludzi i pozwól im spokojnie zyc....
A teraz spadam pod prysznic....i nie martw się, nie posliznę się, ani nie utopię....
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 14 lip 2006, 23:50
themollka vel Doriana :D
buziaczki żegnam Cię bardzo słodko :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: Pią Lip 14, 2006 22:54 ]
didado1, sama tu przyszlam i zobaczylam, jakie glupoty wypisujesz. Mozna rzygnac.

:lol: :lol: :lol: nie obrzygaj sobie przypadkiem monitora bo się potem nic a nic nie doczytasz :mrgreen: :mrgreen:

przez themollka 15 lip 2006, 00:03
didado1, blaise mon kul :D

przez cenedra_20 15 lip 2006, 19:35
No to widzę, że macie tu niezły ubaw. Co prawda brakuje mi w tej cudnej wymianie zdań kilku osób, ale to przemilczę ;) Powiem wam, że miluśko się takie rzeczy czyta, ale nie ma sensu, żebyście sobie podnosili ciśnionka z powodu takich głupstw. Pozdrawiam i dziękuję za poprawienie humoru. Pa
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez didado1 15 lip 2006, 21:06
cenedra_20
nie wiem czy schizofrenia może byc zabawna :cry: :?: Gwarantuję po odwiedzeniu psychoforum subforum schizofrenia szczena opada :shock:
chyba już wiem o co chodzi speedcore terror :idea: faktycznie nerwica przy tym to bułka z masłem :!:
pozdrawiam

przez cenedra_20 15 lip 2006, 21:13
Ależ Didado jak przeczytasz dokładniej ten temat to zauważysz, że o schizofrenni były raptem dwa zdania a cała reszta to skarbnica waszych cennych uwag. A co do schiozofrenii to wiem, że jest to ciężka choroba, ale ja nie pisałam akurat o niej tylko o waszej wymianie zdań, o czym napomknęłam w swojej wcześniejszej wypowiedzi.

przez didado1 15 lip 2006, 21:20
więc dlatego zachęcam Cię do odwiedzenia tej strony :? popatrzysz na avatarki znajome i pod nimi wypowiedzi wszystko stanie się jasne jak również "te" cenne uwagi :shock:

przez cenedra_20 15 lip 2006, 21:26
Ech poddaję się :roll: Aleszczerzę wątpię by na forum o schizofrenii ludzie pisali cenne uwagi o otwieraniu okien, spotkaniach w realu, analizie avatarów i tym podobnych rzeczy poruszanych w tym temacie. A o schizofrenii wiem sporo, bo swego czasu bardzo się tym interesowałam i ostatnią rzeczą, którą bym zrobiła to wyśmiewanie się z ludzi cierpiących na tą chorobę.
Ps. Mnie ubawiło wszystko na stronach 3 i 4 a tam z pewnością nie ma nic o schizofrenii. W razie czego przeczytaj sobie to jeszcze raz, żeby się upewnić.

przez didado1 15 lip 2006, 21:36
wiesz tak się składa że wiem co Cię ubawiło, tak przyznaję najlepsze było o mnie można faktycznie pęknąc ze śmiechu :lol: ale coż śmiech to zdrwie :D

[ Dodano: Sob Lip 15, 2006 20:40 ]
P.S. kogo Ci tu zabrakło niech zgadnę Kochającego :?: No tak tobyś miała niezły ubaw :?:

przez anita27 16 lip 2006, 11:20
Jak podejrzewam to Kochajacy pewnie ma urlop od forum :D
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez didado1 16 lip 2006, 19:57
:D Kochający jako jeden z niewielu ma to szczęście że jest zupełnie zdrowy teraz delektuje się tym co nazywamy pospolicie wakacjami :) ehhh zazdroszczę mu jednego i drugiego ;)

przez cenedra_20 17 lip 2006, 17:52
Więcej optymizmu. Też jeszcze mam swoje zajawki, ale cieszyłam się tymi pospolitymi wakacjami jak nigdy. I szczerze powiedziawszy, dopiero odkąd zachorowałam na nerwicę doceniłam to, co mam i nawet zwykłe wyjazdy do rodziny i znajomych sprawiają mi nieziemską radość.
Mogę szczerze powiedzieć, że nerwica uczy mnie, jak cieszyć się życiem.

Sortuj wg