dusze.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: dusze.

przez basia03 10 gru 2010, 22:42
zginął nagle,nikt się tej śmierci nie spodziewał a on pewnie najbardziej...
zaraz po śmierci przyszedł do mnie w nocy ,był smutny chciał mi pokazać gdzie jest i zaprowadził na cmentarz.Staliśmy przy jego grobie,cały czas namawiał mnie żebym poszła z nim tam gdzie jest.Zaraz za grobem było "nic",szare jakieś takie przygnębiające "nic".
Bałam się ,nie poszłam...
Innej nocy przyszedł i opowiadał mi,że nie rozumie co się stało i pytał gdzie jest.
Potem przyszedł,siedzieliśmy na dachu jakiegoś domu,machaliśmy nogami i śmialiśmy się bardzo. Wiem,że powiedziałam mu żeby do mnie jeszcze przyszedł,zapraszałam go,ale to był ostatni raz.
Do dzisiaj nie wiem co to było ,taki "sen nie sen",który wiedziałam,że mi się śni,wiedziałam,że on nadchodzi...
Może to był duch? pogodził się ze swoją śmiercią, zrozumiał co się stało i odszedł...
Nie potrafię tego wytłumaczyć,ale to było bardzo dziwne...i ta moja świadomość,że jestem w łóżku w moim pokoju ale tylko ciałem, to coś co duszą nazywamy wędrowało z nim...dziwne doznanie
basia03

przez Lili-ana 10 gru 2010, 23:58
A słyszeliście o OOBE?? są to podróże poza nasze ciało, dusza/świadomość je opuszcza.
Bardzo trudno jest osiągnąć ten stan, jednak jeśli już się uda, możemy poruszać się zupełnie inaczej, niż w rzeczywistości, bo za pomocą myśli. I tak możemy np. "odwiedzić" znajomego mieszkającego w innym mieście, kraju, itd.
Lili-ana

przez Ishtaar 11 gru 2010, 15:25
W religii chrześcijańskiej to się nazywa charyzmatem i nosi miano bilokacji, nie wiem jak podchodzą do tego typu podróży inne religie, bądź ateiści.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TAO 11 gru 2010, 16:40
Jest to powszechnie znane... i w pewnym sensie dla wtajemniczonych ponoć normalne.
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez polakita 12 gru 2010, 03:09
Ishtaar napisał(a):W religii chrześcijańskiej to się nazywa charyzmatem i nosi miano bilokacji

Bilokacja nie jest przenoszeniem się w myślach w inne miejsce, tylko znajdowaniem się cieleśnie w dwóch różnych miejscach jednocześnie... nie czepiam się, tylko uściślam ;) taki dar miał podobno Ojciec Pio...

[Dodane po edycji:]

basia03, mi się śniły dwie osoby zmarłe z rodziny, raz to był miły sen, a drugi raz przerażający... i bardzo realny. Obydwie śniły mi się w momencie swojej śmierci... podobno taki sen to znak że zmarły potrzebuje modlitwy.

przez basia03 12 gru 2010, 09:15
polakita, wiesz,chodzi o to,że ja mam wątpliwości czy to było to co nazywamy "snem",ale nie potrafię tego wytłumaczyć ani nazwać...
basia03

przez Lili-ana 12 gru 2010, 11:07
Pamiętam szczegónie jeden sen po śmierci mojej przyjaciółki kiedy wołała żałośnie "pomóż mi" i próbowała zaprowadzić w jakieś miejsce, do opuszczonego budynku przy ulicy, którą znam...
Jeszcze jeden sen mi mocno zapadł, kiedy widziałam jej rozkładające się zwłoki w trumnie na cmentarzu(a była spalona w rzeczywistości), na tym cmentarzu dosłownie czułam klimat, atmosferę nie z tego świata.
A poza tym to spotykałyśmy się w miejscach, w którch razem dorastałyśmy, gdzie najczęściej chodziłyśmy ale były też inne miejsca zupełnie nie z tego świata...
Te wszystkie sny z jej udziałem były niesamowite i będę je pamiętać bardzo długo.

Dowiemy się wszyscy co jest dalej jak sami umrzemy.
Teraz trzeba żyć tu i teraz :smile:
Lili-ana

przez polakita 13 gru 2010, 16:25
Lili-ana napisał(a):Dowiemy się wszyscy co jest dalej jak sami umrzemy.

Jestem dokładnie tego samego zdania...

przez victoria26 13 gru 2010, 23:41
Lili-ana napisał(a):
Dowiemy się wszyscy co jest dalej jak sami umrzemy.
wbrew wszystkim teorią faktycznie to jest prawda:)
victoria26

przez victoria26 23 gru 2010, 22:32
Chcę złożyć wszystkim obecnym...odwiedzającym :D Zdrowych Pogodnych Radosnych Świąt Bożego Narodzenia:)

Wesołych Świąt! ;)
victoria26

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 18:48
victoria26, skąd to parcie na coś tak komercyjnego ,wiem ze to oftop .
Ale proszę napisz po co Ci ten tytuł ,przecież to takie dziecinne .
LitrMaślanki

przez Brid 03 sty 2011, 18:50
LitrMaślanki, dlaczego dziecinne, różni ludzie spełniają się w różnych dziedzinach, różni ludzie, różne potrzeby,

btw. nie wiem, która to Ty
Brid

przez nerwicaman 03 sty 2011, 19:56
no fakt rzadna nie wyglada jak avatar :bezradny:
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez victoria26 05 sty 2011, 19:17
Witam:)
wystarczyło napisać wiadomość iż nie można rozpowszechniać tego typu treści,miło było wszystkich poznać.
victoria26

Sortuj wg