Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez linka 05 lip 2010, 12:47
Shadowmere, nie nie, ja sama mam torbę z dłuugim paskiem i w trampkach łażę....bardziej chodziło mi jak lejdisy zakładają rasowe Adidaski i torebeczka nie sportowa, tylko jakaś taka gówienkowato wypstrzona cekinami

:oops: W11 to i ja oglądam, da się przyzwyczaić do takiej gry...jest...hmmm...Specyficzna :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 05 lip 2010, 15:08
Hahaha, dobra, przyznać się że oglądacie W-11 :mrgreen: :lol:
Ja oglądam i się przyznaję 8) Jak miałam najgorsze ataki paniki i derealizacji to W-11 na chwilę mnie od tego odciągało. Choć chyba wolę czytać 'Detektywa', 'Śledztwo' i lubię też bardzo taki nowy kanał Crime & Investigation Network, coś jak Discovery tylko ciągle śledztwa lecą i są prawdziwe zdjęcia i filmy pokazywane.

A propo kiczu, macie:

http://bialekozaczki.blog.pl/

:lol: 8)
Magdaa

przez Shadowmere 05 lip 2010, 15:37
a ja lubie sobie popatrzec czasem na W11-choc w zasadzie w ogole nie ogladam telewizji.Czy to grzech? :roll:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 05 lip 2010, 15:52
Deteyktywi sa hurt me plenty (jesli wiecie o co chodzi). Lubie ich. W-11 tez ujdzie.

Z totalnego kiczu kiedys lubilem Druzyne A (hahahaha), pomimo tego, ze traktowalem to jako komedie , nawet czasami ogladalem.

przez Sean1 05 lip 2010, 17:21
Dla rozluźnienia i nie używania zbytnego szarych komórek też lubię W11 obejrzeć, ogląda się łatwo i przyjemnie, zwłaszcza jak nic ciekawszego nie puszczą w tv.

przez fobia 05 lip 2010, 17:30
ALEKS*OLO, właśnie dzisiaj widziałam taką laskę zwłosami "na skunksa" - tragednia :lol: do tego mimo swej sporej tuszy miała na sobie dość obcisłe ubranie :roll:

przez linka 05 lip 2010, 17:50
Shadowmere, temat jest o kiczu i tandecie. Opinia jest jak pupa - każdy ma swoją. Jedni lubią w 11 inni nie tak samo jak z białymi kozakami ;) .....

Także bez sensu jest pytanie się, czy to grzech, czy to zbrodnia, czy to wstyd itd. ;)
Oglądaj sobie w11 na zdrowie - jedni będą się śmiali a inni zasiądą z tobą przed tv - najważniejsze, ze tobie się podoba :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 05 lip 2010, 17:59
linka, pytanie bylo retoryczne.Nie widzę w tym jednakże kiczu?
A jednak widzę-bo wychodząc z takiego zalożenia cala telewizja jest jednym wielkim kiczem,może z wyjątkiem Teatru Telewizji i Kina Konesera,oraz stacji Europa,Europa,TCM i Ale Kino.
Gdyby ktos byl łaskaw oświecic mnie-co jest kiczowatego(proponuje sobie najpierw przypomniec etymologie i znaczenie slowa) w serialu W11?
Shadowmere

przez linka 05 lip 2010, 18:05
Shadowmere, gra aktorska, kiczowata, tandetna, naciągana i "drewniana"....no proszę cię.......sama to oglądam i widzę....ale wiesz, dwaj bracia Mroki grający w M jak mięcho grają identycznie jak dla mnie ;)
Przyjaciel forum

przez Sean1 05 lip 2010, 18:07
Ten temat stał się nie wyśmiewaniem się tylko z kiczu, ale ogólnie i to nawet dobrze, bo niektóre rzeczy nie da sie sklasyfikować jako kicz, ale nie ma też tematu, żeby to powiedzieć i wykpić. Co nie zmienia faktu, że w11 jest kiczem, gra "aktorów", banalna fabuła, "wymyślne" tytuły odcinków... ale kicz nie oznacza czegoś złego zawsze, w11 jest spoko, przecież gdyby tv było pełne samych ambitnych, karkołomnych produkcji, to ludzie oglądając telewizje staliby się jakąś bandą gburów i zarozumialców i umarli by od myślenia. Łatwe, proste produkcje są ok. Podobno za rolę w11, swoją drogą kolega kiedyś mówił, że dają 50 zeta, więc nie ma czego wielkiego się spodziewać.

przez Shadowmere 05 lip 2010, 18:10
linka, no w porządku gra aktorska(hehe) jest absolutnie drewniana,ale wszak nie są to aktorzy?Tylko..ee..policjanci?To czegoż od nich wymagac?
Wstydem jest to co sie dzieje w serialach-bo tam niby gwiazdy grają co szkoly aktorskie pokonczyly,ale jak grają :roll:
Braci Mruków nie znam,o uszy cos sie obilo,ale na oczy nie widzialam.Oni są z "Plebanii" tak? :?:

[Dodane po edycji:]

Nie wszystko co jest kiepskiej jakości jest kiczem.Kicz nie rowna sie tandecie.W11 to tandetny,slaby i zabawny serial,ale żeby zaraz kicz?
Nawet na to by stac sie kiczem trzeba miec troche polotu.
Shadowmere

przez linka 05 lip 2010, 18:15
Shadowmere, bo polycjanty się powinny zająć łapaniem złych ludzi a aktorzy powinni grać :mrgreen:
Taki dajmy na to Pitbull - dla mnie genialny serial, fajni aktorzy, świetna gra(no dobra może poza Weroniką R.) i świetny scenariusz....no ale wymuskanych i pęknych twarzyczek tam się nie znajdzie (no dobra może poza Weroniką R.) chyba, że ktoś ma fetysz na Grabowskiego..... :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Magdaa 05 lip 2010, 18:17
Mówta co chceta, W11 jest spoko i już :mrgreen: :pirate:
A gra aktorska drewniana trochę, ale przecież to są policjanci. Mi tam odpowiada ;) Popołudniami akurat nie mam ochoty na zbyt ambitne kino, więc taka lekka i prosta forma relaksu mi odpowiada.

Wiecie co jest cholernie kiczowate?
Kiedyś, za dawnych lat, jak jezdziłam po mieście tramwajem ( :roll: ) to często słuchałam opowieści panów (tak, panów, nie chłopców)- 'A mój kolega kupił audi, a mój kolega kolegi wybudował dom, a mój kolega jest lepszy bo kupił psa na biegunach :hide: ' itd itp
Co jest takiego w wielu facetach, że uwielbiają się przechwalać tym co ma ich znajomy zamiast pochwalić się swoimi sukcesami? To żenujące. :hide:
Magdaa

przez Natascha 05 lip 2010, 19:00
Ludziska tylko nie kłócić mi się w tym temacie! :P Założyłam go dla rozrywki. :D
Dla rozluźnienia zacytuję jednego z moich ulubionych użytkowników- ,,Każdy z nas coś lubi, czego się troszku wstydzi'' :mrgreen:

Ps. Jak do tej pory największe wrażenie zrobiło na mnie ganguro! :lol: paradoksy ganguro jest bomba! :mrgreen:
Natascha

Sortuj wg