Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez szczypiorek86 21 gru 2012, 01:15
Jak można w ogóle nazywać,porównywać do pustki,obojętności sztucznym nie wzniecaniem się Świętami .Każdy sam wyznacza sobie wartości ...
szczypiorek86

przez Saraid 21 gru 2012, 01:17
virgo21, jasne że tak początek nowego końca ;)
Saraid

przez Variable 21 gru 2012, 01:18
szczypiorek86, niektorzy nie lubia swiat. Co w tym dziwnego?
Variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 21 gru 2012, 01:19
szczypiorek86 napisał(a):Jak można w ogóle nazywać,porównywać do pustki,obojętności sztucznym nie wzniecaniem się Świętami .Każdy sam wyznacza sobie wartości ...

Ale dla mnie święta zawsze były fajne do tej pory. To nie jest tak że zawsze je miałem gdzieś i nagle zacząłem się tym przejmować tylko
ah nieważne, nawet nie wiem o co mi chodzi tak naprawdę.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Adam Smith 21 gru 2012, 01:22
virgo21, Świat może się nie skończył , ale ja na pewno :D
Adam Smith

przez Arhol 21 gru 2012, 01:22
Świat nie jest kolorowym miejscem,nie raz dał i da po dupie,ale mimo to ciesze sie że nadal będzie istniał.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Variable 21 gru 2012, 01:23
Tomcio Nerwica, splacisz kredyt to zaczniesz sie cieszyc zyciem :D ile to lat zostalo? 20, 30? :mrgreen:
Variable

przez pinda 21 gru 2012, 01:27
Tomcio Nerwica, ufff. dobrze, że nie zaszales w dzielnicy czerwonych latarni i nie złapałes hiva ;)

Mushroom, o pustce miałam na myśli takie długotrwałe poczucie jakiegoś "wyżucia", wyeksploatowania, wali sie, pali, confetti, brokat, a Ty nic nie czujesz. Tak to zrozumiałam, bo to moje. Może Twoje to chwilowe i szybko wrócisz do normy, tego życzę.
No tak, zdrowawy bo na łeb trochę kulejesz ;)) Możliwe, że marnujesz, przynajmniej jesteś tego świadomy i zaczniesz coś działać by to zmienić. Poza tym, może mylisz się, że marnujesz. Rób coś, co lubisz, to nie będziesz miał takiego poczucia. Po pracy to samo, szukaj nowych aktywności. Niektórym wystarcza nowy sport, np gra w squasha, innym pichcenie w kuchni, czytanie, aktywność społeczna, nauka filmików techniką poklatkową. Małe rzeczy, ale nie będziesz miał wtedy wyrzutów sumienia, że nie dostałeś Nobla.

Ja na szczeście coli nie lubie, pije teraz sok z czarnego bzu, słodki i ma dużo witamin. Jak nie suszone owoce, to orzechy? Zdrowe tłuszcze.
A obżerasz się intensywniej w okresie stresu i smutku?
burning down the house!

przez Adam Smith 21 gru 2012, 01:28
virgo21, Spokojnie , na przyszły rok planują następny :D mam nadzieje , że dojdzie do skutku , ale i tak banki będę omijał szerokim łukiem :P
Adam Smith

przez Variable 21 gru 2012, 01:30
Jest tu ktos z nad morza bo podobno jakies tsunami mialo byc :D
Variable

przez Adam Smith 21 gru 2012, 01:30
pinda, A kto powiedział , że nie :P tam też byłem , ale zostawiłem im tylko walizkę z forsą dla jaj ... no cóż trzeba jutro tam pójść i wytłumaczyć , że byłem pijany i chciałbym ją odebrać :P
Adam Smith

przez szczypiorek86 21 gru 2012, 01:31
Virgo21 "sztucznym NIE wzniecaniem się" czyli ,że właśnie tak jak piszesz i dla mnie nic dziwnego...
szczypiorek86

przez pinda 21 gru 2012, 01:32
Tomcio Nerwica, ojoj może być ciężko. Siergiej Iwanowicz, mentor tychże dziewcząt, nie odda walizeczki dobrowolnie.
burning down the house!

przez Pieprz 21 gru 2012, 01:38
Mushroom, o pustce miałam na myśli takie długotrwałe poczucie jakiegoś "wyżucia", wyeksploatowania, wali sie, pali, confetti, brokat, a Ty nic nie czujesz. Tak to zrozumiałam, bo to moje. Może Twoje to chwilowe i szybko wrócisz do normy, tego życzę.

czasem tak mam ale czasem mam odwrotnie. rzeczy dotyczące innych ludzi ruszają mnie mniej a na te dotyczące mnie jestem przewrażliwiony.

No tak, zdrowawy bo na łeb trochę kulejesz

Pewnie bardziej niż nawet mi się wydaje, ale myślałem raczej o zdrowiu fizycznym.

Możliwe, że marnujesz, przynajmniej jesteś tego świadomy i zaczniesz coś działać by to zmienić. Poza tym, może mylisz się, że marnujesz. Rób coś, co lubisz, to nie będziesz miał takiego poczucia.

Robię to co lubię i przez to właśnie się źle czuję (trochę) bo mam od zawsze poczucie że to co lubię jest dziecinne i mało męskie.
A obżerasz się intensywniej w okresie stresu i smutku?

tak, jedzenie mnie odstresowuje
a ja się łatwo stresuje, i efekty są łatwe do przewidzenia

-- 21 gru 2012, 01:41 --

virgo21 napisał(a):Jest tu ktos z nad morza bo podobno jakies tsunami mialo byc :D

tsunami odwołane, jednak będzie lawina
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg