Mam fioła na punkcie zwierząt !!!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 07 lip 2016, 09:52
Wczoraj oglądałem,na YT szpaki jednobarwne.

przez Artemizja 07 lip 2016, 10:42
Kubuś, Kocilek i Manio :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Reynevan 07 lip 2016, 22:08
Ale one są piękne :105:
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 08 lip 2016, 12:32
Mi też się kotki podobają :mrgreen:

przez zzzzz 09 lip 2016, 00:36
Kalebx3 napisał(a):
Lucid Dream, jaka ładna mordka

nie mówię ,że nie ładna morrrdka , ale wyczuwam ( ze zdjęcia) w tym kocie nieufność i podejrzliwość .

Zgadzam sie Kalebx3 ,moim zdaniem ta mordka mówi :" Jeśli zaraz nie dostane tego co chce to... rano pożałujesz :evil: " :smile:

Reynevan napisał(a):Jaki piękny kociak, tarmosiłabym

"tarmosiłabym" hi hi fajne słowo ,zupełnie mi nieznane -musze je zapamiętać :mrgreen:

przez Pan1karz 09 lip 2016, 14:17
Ten biało-rudy ma takie umaszczenie na mordce czy jadł spaghetti? :D

przez alone05 18 lip 2016, 12:07
Bardzo ładne koty, czarny i czarno-biały są śliczne 8)

przez iiwaa 19 lip 2016, 21:59
U mnie pod domem właśnie łażą sarny i "szczekają" :smile:
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

przez Motocyklista 27 lip 2016, 17:59
Obrazek
Wasze koty na komende "podaj łape" też potrafią się przywitać? :). Musze jeszcze go nauczyć "siad" i "daj głos" :yeah:. Kumata rasa

przez iiwaa 07 sie 2016, 14:15
Piekne slowa Krystyny Jandy:
Moi Państwo, w powodzi gorzkich sytuacji i słów, czuję potrzebę podzielenia się z Wami, moimi ostatnimi przeżyciami. Tak się złożyło że dwa tygodnie temu trafiłam nocą na ostry dyżur weterynaryjny z Sonią, moim pieskiem. Od dwóch tygodni bywam tam teraz nocami, po spektaklach regularnie, najpierw lecząc Sonię, a dziś w sobotę rano trafiłam tam także z naszym 16 letnim kotem. O każdej porze dnia i nocy spotkam tam liczną „społeczność” właścicieli i miłośników zwierząt z którymi poczułam gorącą więź i niespodziewaną bliskość. Za każdym razem jest ich tam mnóstwo, wszyscy czekają w kolejce, z cierpliwością, troską, każdy ma przy swoim kolanie lub na kolanach psa, kota, świnkę morską, każdy pociesza, przytula, uspokaja, troskliwie dogląda swojego podopiecznego. Głaszcze podczas podawanych kroplówek, uspokaja przed badaniem czy prześwietleniem. Coś niebywałego ! Ile się tam napatrzyłam na niezliczone oznaki czułości i troski! Ile solidarności i empatii obserwowałam! Z wieloma zwierzętami przyjeżdżają całe rodziny, kolejno trzymają chore zwierzęta na rękach, na kolanach, dźwigają z samochodów, przywożą na jakichś wózkach, pomagają im dojść. Ile razy widziałam tam płacących właścicieli psów które czeka poważna operacja, małżeństwa uspokajające się nawzajem kiedy trzeba podjąć decyzję o uśpieniu przyjaciela. Kilka nocy temu, jakiś bardzo poważny, dorosły pan, płakał z głową opartą o ścianę, tyłem do nas wszystkich, a żona odbierała ciało psa w kartonie. Jakaś pani , powiedziała do niego – niech się pan nie wstydzi, nie ma czego. Regularnie widuję psa z amputowaną łapą i jego młodego opiekuna, straszą panią z wielkim kundlem, który nocami ma kroplówki , kobieta nie wygląda na najbogatszą, jest bardzo skromna, ale kupiła swojemu pupilowi naprawdę drogie leki i specjalną karmę na czas rekonwalescencji, a ja zastanawiałam się co to dla niej znaczy, czego musi sobie odmówić, w związku z tym. Dziś pani ze szczeniakiem bez oznak życia, jakby zemdlałym, zapłakana tak że spuchnięta od łez, z dwojgiem równie zapłakanych dzieci, nie chciała psa wypuścić z ramion, ani usiąść ani dać sobie pomóc. Kilka nocy temu pani z panem z chomikiem w pudełku po butach, smutni. Kot, który spadł skądś, sparaliżowany do połowy. Siedziałam tam dziś znów chyba ze dwie godziny, okazało się że nasz 16-letni kot ma chyba raka, seria nieszczęść. Do tego mały kot urodzony tej wiosny w Och-Tetrze z problemami zdrowotnymi. To w tamtym tygodniu. Moja mama mówi: - lubisz tam chodzić, siedzisz tam z przyjemnością! – nie żartuj - odpowiadam- ale to prawda, lubię, bardzo lubię, lubię tych wszystkich ludzi, ich troskę i człowieczeństwo. Wraca wiara we wszystko.

Serdecznie Państwa pozdrawiam , szczególnie dzisiejszych towarzyszy przedpołudnia w klinice dla zwierząt.

Jutro do lekarza rano pojedzie z kotem moja siostra, bo ja w Świnoujściu, w poniedziałek syn, bo ja w Poznaniu, od wtorku mogę przejąć leczenie, a w piątek dodatkowo Sonia ma wizytę u okulisty!

Az mi sie przypomnial nasz poprzedni pies :(
All the lights are shining
So brightly everywhere
And the sound of children's
Laughter fills the air

przez Artemizja 13 sie 2016, 11:09
Pan1karz, ma takie umaszczenie :mrgreen:
alone05, :mrgreen:
Motocyklista, mój Kubuś może nie podaje łapki, ale za to aportuje kuleczkę z papieru :mrgreen:

Mały rośnie, ale do Kubusia i Kocilka jeszcze mu sporo brakuje :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Arhol 13 sie 2016, 11:13
czarny wygląda jakby brązowy go wciągał niczym statek matka jednego ze swoich sług :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Reynevan 13 sie 2016, 11:18
A mnie to się tak skojarzyło:

Piękne kocinki. Ten pingwinkowaty ma słodki pyszczek :smile:
Reynevan

przez NN4V 13 sie 2016, 11:47
Mały Leoś (ten pod łapką mamusi). :D

__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg