Sen jako największy haj

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Sen jako największy haj

przez wredny 10 paź 2014, 23:52
I ja dopisuje się do listy. Najgorsze były lata szkolne, szczególnie szkoła średnia. Wstając do pracy było już trochę lepiej, ale i tak po kilku tygodniach zaczynało mi brakować snu. Nie mając żadnych obowiązków - a jest tak prawie cały czas - mogę spać po 16 godzin dziennie, a niedawno zdarzało mi sypiać i dłużej, co zapewne było winą leku. Rok temu spróbowałem moklobemidu i zadziałał genialnie na sen - wstawanie o 7-8 bez budzika, nie czując się jak zombi, jak to miało miejsce na innych lekach bądź i bez nich. Teraz znowu wskoczyłem na moklo, choć nie do końca uważam, że ten zdawałoby się lepszy sen jest taki korzystny, bo przecież tak dobrze jest sobie pospać bardzo długo, ehm :D

Sen jako największy haj

przez wiejskifilozof 16 paź 2014, 14:39
Ja zasypiam koło północy,a budzę się tak,koło 7.

Sen jako największy haj

przez nieboszczyk 16 paź 2014, 15:13
niewiadomo co jest lepsze sen czy śmierć.śpiący człowiek nie śmierdzi gorzej niż gówno,nie ma szczurów w głowie nie jest obrzydliwy i nie zamykają go przed wzrokiem innych.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sen jako największy haj

przez 2004borys 29 paź 2014, 22:57
Ja uwielbiam spać. Teraz jak zażywam tyle leków psychotropowych mam zaj... sny. :zzz: Najchętniej z rana bym budzik rozpie...
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

Sen jako największy haj

przez Patryk29 31 paź 2014, 20:08
Tańczący z lękami, hahahah o /cenzura/ dobre w /cenzura/ :mrgreen:

-- 31 paź 2014, 20:15 --

Bylem ostatnio u mojego psychiatry i stwierdzij ze ja mam cykl dobowy juz wyregulowany, a szkoda bo nocke z Angelina bym zaliczyl :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Sortuj wg