uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: masturbacja

przez shadow_no 13 kwi 2010, 21:08
To swego czasu, kiedy jeszcze byłem w związku nie raz chyba przedawkowałem. :zonk:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 21:13
Hahah dobre :mrgreen: :great: Ale poważnie piszę, jakieś badania robili i porównywali mózgi ludzi którzy przyjęli Prozac i tych, którzy mieli orgazm - dokładnie te same sfery mózgu to odbierały.
magdalenabmw

przez Farrokh Bulsara 13 kwi 2010, 21:14
Orgazm wyzwala cała kaskade reakcji biochemicznych w mózgu,przede wszystkim powoduje wyrzut dopaminy,serotoniny i acetylocholiny,działa takze na receptory opioidowe i fenyloetyloamine.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pasjonat26 13 kwi 2010, 21:34
Nie chce teraz wprowadzić w błąd ale z tego co pamiętam to Fluoksetyna może działać anty-wzwodowo :mrgreen:

przez *Wiola* 13 kwi 2010, 21:44
a jak na mnie te wszystkie ssri sri źle działają, to mam unikać? :mrgreen:
Moderator

Uzaleznienie od masturbacji - gdzie pomoc.

przez adhab 31 maja 2010, 08:19
Gdzie powinienem szukać pomocy w kwestii uzależnienia od masturbacji - mieszkam w Krakowie.

Re: Uzaleznienie od masturbacji - gdzie pomoc.

przez linka 31 maja 2010, 09:10
Szukaj poradni psychologicznych i seksuologa.
krakow-t11717.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ciasny27 07 cze 2010, 23:00
eh mam to samo, jak sie uda wytrzymac tydzien bez walenia to po tygodniu abstynencji wale dzien w dzien przez kolejny tydzien albo i dwa, jedni mowia ze to naturalne inni ze to nalog sam nie wiem ale zle sie z tym czuje i ma po tym straszne wyzruty sumienia

przez adhab 08 cze 2010, 14:39
ja poszedlem z tym do seksuologa, to mi debil powiedzial ze to calkowicie normalne, bo jak nikomu nic nie robie zlego to to zle nie jest, to samo mi powiedzial drugi paranoja

przez ciasny27 08 cze 2010, 20:16
hmmmmmm czyli wychodzi na to ze to anturalna potrzeba fizjologioczn ai nie am sie czym przejmowac:P

przez savior 08 cze 2010, 20:24
Jeżeli czujesz sie źle psychicznie i fizycznie po masturbacji zapewne jest to przesłanka ze ta czynność jest dla Ciebie szkodliwa bądź/i Twoje nastawienie do niej jest niewłasciwe..istnieje cos takiego jak uzależnienie od masturbacji... a takze okres abstynencji u nałogowego onanisty...nałogowa masturbacja wyniszcza organizm podobnie jak narkotyki stymulujące... wejdz na strone ononizm.pl i przekonaj sie ze ten nałóg to nie mrzonka tylko realny problem konkretnych ludzi...
savior

przez RafQ 08 cze 2010, 20:31
Haha niezła jazda,był już podobny temat.Chłopaki nie macie się czym przejmować (jak już dwóch psychologów tam mówi to coś w tym musi być:P) a raczej odwrotnie ;) .Z takim popędem jaki macie szukajcie jak najszybciej partnerki a gwarantuje że będzie zadowolona jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe ;) .

A jeżeli dalej Was to martwi przestudiujcie podobny temat który był na tym forum.Ktoś tam napisał że jakiś chłopak miał taki problem i poszedł z tym do klasztoru.Ksiądz podobno odprawił modlitwę nad chłopcem który w tym czasie sie masturbował (przy nim) i tym sposobem go uleczył :mrgreen: .Może warto by spróbować :twisted:
RafQ

przez ciasny27 08 cze 2010, 20:42
no gdyby znalezienie partnerki nie bylo problemem to juz dawno bym to zrobil, a z dziwką nie chce, czulbym sie wtedy jeszcze gorzej niz po waleniu gruchy

przez MOCca 08 cze 2010, 23:19
RafQ, czasami mistyczne uduchownione przeżycia pomagają. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg